Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
DARKKO 4. Ayında! +500.00 TL Ödül Teslim Edildi
JAXES

clan tanıtım Justpk

Önerilen Mesajlar

On 06.04.2022 at 17:57, JAXES yazdı:

@mai sensiz bir server :((((((

deme böyle ağlatacaksın beni

On 06.04.2022 at 18:01, SOLOVAGABOND yazdı:

bot

cııık cııııkk seni de kınıyorum.... duymamış olayım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 02.04.2022 at 17:59, SOLOVAGABOND yazdı:

babası solovagabond a karşı canın yeni uyanış şeqli
fpcgclk.png

Biz sizin gibi oyunu artık içimizde yaşamaktan cok sıkıldık dostum farklı uğraşlar içerisindeyiz zaman kaldıkçada oynamaktayız iddan ve max ıQ 1v1 olduğu için 8v8de ne yaparım ne ederim bilemediğin için tek yöneldiğin senin gibi çapsız ve low ıQ topluluğuyla 0 game play ile oynadığın için içlerinde sırıtmayan bir lavrasın. Bizim ırkta sembol alamayınca karşı ırk basan bir zavallı ekibin üyesisin  ve ne hikmettirki asla ama asla 8v8 gelmediniz. Başarılar dostlar ihtiyacınız var gibi max myko ıQ

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, MALAMADREE yazdı:

Biz sizin gibi oyunu artık içimizde yaşamaktan cok sıkıldık dostum farklı uğraşlar içerisindeyiz zaman kaldıkçada oynamaktayız iddan ve max ıQ 1v1 olduğu için 8v8de ne yaparım ne ederim bilemediğin için tek yöneldiğin senin gibi çapsız ve low ıQ topluluğuyla 0 game play ile oynadığın için içlerinde sırıtmayan bir lavrasın. Bizim ırkta sembol alamayınca karşı ırk basan bir zavallı ekibin üyesisin  ve ne hikmettirki asla ama asla 8v8 gelmediniz. Başarılar dostlar ihtiyacınız var gibi max myko ıQ

tırnak arası pisligisin kanki sen. kâle alacağım bi adam bile degilsin. adını sanını bilmezken babalarını tekme tokat dövdüğüm için gelip hırlamaya başlayan noname random bi kopeksin xd 10+ yıldır bu mykoda senin paspas cektigin herkesi yatalak ettigim icin normal ama bu söylemlerin sen de haklısın. vs den kactigimizi soylemen de bi hayli komik xd asas mele oynadıgım her sunucuda olduğu gibi ilk günden itibaren istediğin formatta istediğin miktarda vs ye açığım. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, SOLOVAGABOND yazdı:

tırnak arası pisligisin kanki sen. kâle alacağım bi adam bile degilsin. adını sanını bilmezken babalarını tekme tokat dövdüğüm için gelip hırlamaya başlayan noname random bi kopeksin xd 10+ yıldır bu mykoda senin paspas cektigin herkesi yatalak ettigim icin normal ama bu söylemlerin sen de haklısın. vs den kactigimizi soylemen de bi hayli komik xd asas mele oynadıgım her sunucuda olduğu gibi ilk günden itibaren istediğin formatta istediğin miktarda vs ye açığım. 

Burası forum tabi amca egolu olucaksın kibir üst seviye olucak yapamiyacağın şeyleride yaparım diyeceksin ki kişiler seni bir zat sansın okito bro gl hf.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...