Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
ElyADO

clan tanıtım Elysion Clani Olarak Bizde yerimizi aldik

Önerilen Mesajlar

Elysion Clani Olarak buradayiz

ElyADO

ElyRuLinq

ElyLastShot

ElySpitze

ElyNovaStyle

ElyP4X

ElyExelanSs

ElyMegaMage

tarihinde ElyADO tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, styx yazdı:

Bu clanla başlayan geri kalır mage bilgileri sıfır neredeyse yinede iyi oyuınlar başarılar dilerim :)

Ne oldu la kuduz it götüne tekmeyi yiyince kahpelikmi bas gösterdi 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, ElyADO yazdı:

Ne oldu la kuduz it götüne tekmeyi yiyince kahpelikmi bas gösterdi 

Ben seninle daha önceden oynamadım evlat kudurma hemen sizin clanı genelde hep görüyorum partye'de alıyordum zerre bilginiz yok diyince zoruna gitmesin git istediğni yap ağla şimdi karşı karşıya gelince tekmeyi gösteririm sana sen kimsin ki senin clanına geleyim çulsuz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, styx yazdı:

Ben seninle daha önceden oynamadım evlat kudurma hemen sizin clanı genelde hep görüyorum partye'de alıyordum zerre bilginiz yok diyince zoruna gitmesin git istediğni yap ağla şimdi karşı karşıya gelince tekmeyi gösteririm sana sen kimsin ki senin clanına geleyim çulsuz :)

Benim.clanim kalabalik sizi goru kalkik 1 avuc adam degilim bizde kufur kotu soz yok kollusuda var kolsuzuda biz bu oyunda dostluga onem verdik oyuna girince yazda goreyim tekmeni vs yapalimda gorelim tekmeyi bizde degil senin tecrubesizligin o disardan adam almaya muhtac kopeksin kalkmis culsuz diyor sicsak clanin yerle bir olur bana fazla laga luga yapma vsye davet ediyorum seni

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kimseye Zararimiz yok kimseyle  kavgamızda  yok forum farelerine sesleniyorum ortalik karistirmak icin gelipde buralara cevap yazmayin cogaltirlar

Oyun icinde vs yazin Bizle sorunu olanlar cevabi orada verelim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...