Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!

Önerilen Mesajlar

3 saat önce, ZamaneX yazdı:

Leş warior wizz4  dışında  fena kadro değil hadi bakalım  . Sağlam  kapışacaz bu sefer KCLERİ  kaçırmayın bavullarla sözünüzde durun

lan Gavat Bak Ramazan öncesi beni dellendirme Anani yakalar iftarla sahur arasi siker Sevap işlerim amk cocugu bacini Pide kuyrugunda Yakalar Sirami verir önüme gecince hamile birakirim amk gavati seni 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, ZamaneX yazdı:

@Freak     @Risus    şu  hırsız namussuzlar  küfürsüz polemik yapamıyorlar cezalandırırmısınız ?

Delikanli ol lan dürzü delikanli ol Senin gibi amk evlatlari Bi mevzu oldugu zaman evde analarinin eteginin altina saklanir Burdada Yetkililere siğiniyosun gavat piç sw acilsin senide sw de kactane Priest varsada toplanin gelin 2 V 2 De kesicek delikanli varsa Bükemedigimiz eli öperiz amk olu burda hala Cezadan bahsediyor senin ölmüşlerini sikiyim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, ZamaneX yazdı:

Sizi yhatalak ettiğimizdede aynı boku diyordun yok şöle keseriz yok böle keseriz  NPT oldunuz aq . Acayip yüzsüz bir  şahıssın. GURURSUZ BİR itsin

o komutcuna söyle o gelsin  o köpeklerini yollamasin onu sikmem lazim sizi değil  45 dakika arenada bekletip sw en saglam wariorunu alip gelip Geri dönüp gittiniz amk cocuklari Burda sizi kestik diyor hala milletde bi sik bilmiyor Prim yapiyolar amk gavatlari sizi siken her clani yatalak etmişiz siz kimsiniz amk cocugu Ben sövmekten yoruldum bu denyolar ne kadar geniş menseplilerse sikilmadilar hade devamke o komutcunada de götü yiyosa o gelsin muhatap olsun köpekleri değil sw de görüşürüz 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...