Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
DARKKO 4. Ayında! +500.00 TL Ödül Teslim Edildi
SarhostumHatrlamyrm

clan tanıtım SinglePunch

Önerilen Mesajlar

Bu ekipte 2  3 tane aj var gerisini bilemem düne kadar anasına bacisina birbirilerine küfür polemik yapan bebeler şimdi ittifaklar obery ve sarhoştum bebesi birbirinizin anasını bacisini DC de  yatırıp kaldıran ekipler ittifak yapıyor ne için biliyormusunuz 3 4 ay sürecek serverda 1 2 bin TL ceplemek için iki isi drobu için gurur şeref bilmiyorlar önceki DB lerde ekibine TL ci alıp kendileri kendilerini dizer düşüncesiyle 2 3 tane aç var ekibinde onlara yatırım yapıyor bı adam diyeceğim Rhainmetal var gerisinin ag 2v2 istediğiniz servarda 10 bin TL sine msj atman yeterli aç köpek sarhosttum DB atmaktan başka bı sık bilmeyen 2 CC prinin arkasına sığınan göt 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Heyamigo   Senin ne yaran var bilmiyorum ama burada benim yalakalık yapacağım ne gibi bi durum olabilir ki.  Havadan sallıyorsun fareler ekibindensin sende belliki. Allahtan adamlarla aynı ekıptede oynamıyorum aynı clandada değilim herhangi bi alışverişimde yok bana katkılarıda yok yani ne diye yağ çekicem. Keşke sende fare gibi fake hesaplarla değilde adam gibi kendi hesabınla gelseydin 2 insan gibi tartışabilseydik. Yazık yani hangi  rezil duruma soktuysan kendini fare gibi gizleniyorsun.  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 11.05.2021 at 00:23, Hakangumus77 yazdı:

@Heyamigo   Senin ne yaran var bilmiyorum ama burada benim yalakalık yapacağım ne gibi bi durum olabilir ki.  Havadan sallıyorsun fareler ekibindensin sende belliki. Allahtan adamlarla aynı ekıptede oynamıyorum aynı clandada değilim herhangi bi alışverişimde yok bana katkılarıda yok yani ne diye yağ çekicem. Keşke sende fare gibi fake hesaplarla değilde adam gibi kendi hesabınla gelseydin 2 insan gibi tartışabilseydik. Yazık yani hangi  rezil duruma soktuysan kendini fare gibi gizleniyorsun.  

Bencede yalakasın . Bu ekip KDAStan dayak yediği zaman bile savundun mu bunları ?

tarihinde N1HALo tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...