Jump to content
News
  • DARKKO ATLANTIS OFFICIAL 16 Nisan 2021!
DEVILCRAFT

yenilik [Yeni] Item Enchant Sistemi

Önerilen Mesajlar

40 dakika önce, paris1735 yazdı:

selam birden fazla özellik ekleyebilir miyiz damage + dex mesela

Alıntı

Dip not : Bir eşyaya en fazla 4 tip Enchant basabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu nedir reis oyunu Çetin 2 ye çevirmişsiniz desem ağır mı olur ?  %250  Skill sekme oranı yapanı merak ediyorum acaba nasıl ölecek.  Anti defler aktif olduğunda nasıl olur acaba ? Bir priesti 2 party anca keser herhalde. Yenilik güzeldir ama bu kadarı oyunun iskeletine zarar verebilir diye düşünüyorum. Ama siz testlerini illaki yapmışsınızdır. Merakla bekliyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
41 dakika önce, mengenli yazdı:

Bu nedir reis oyunu Çetin 2 ye çevirmişsiniz desem ağır mı olur ?  %250  Skill sekme oranı yapanı merak ediyorum acaba nasıl ölecek.  Anti defler aktif olduğunda nasıl olur acaba ? Bir priesti 2 party anca keser herhalde. Yenilik güzeldir ama bu kadarı oyunun iskeletine zarar verebilir diye düşünüyorum. Ama siz testlerini illaki yapmışsınızdır. Merakla bekliyorum. 

set olarak gıydıgınde tane basından 250 yapıyo buyuk rakam bu evet ama ne kadar zahmetli olcak orasıda meçhul.

tarihinde GLorFindeL tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, mengenli yazdı:

skillerin sekme oranına bağlı , örnek olarak rakibin spike %1 ihtimalle sekiyorsa %250 set yaptın farz edersek %3.5'a çıkarır ve "he" diyince o setleri yapamazsın
birde bilgi vereyim bu durum için warrior-priest'in önemli skilleri sekmiyor hali ilen oranlar onlar için önemsiz oluyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

4 enchant benim fikrimce çok fazla dengesiz olacağı yönünde bildiğin edit item gibi olacak +7 bir raptora hp recovery damage vs. güçlü efsunları basınca resmen kırık olacak o item aşırı güçlü olacak 1 veya en fazla 2 olmalı diye düşünüyorum..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence bu 4 tane özellik biraz fazlaya kaçmış gibi oluyo hani 2 olsa neyse normalde 1den fazla olmaması lazım bu sistem biraz orjinalligide bozmuş açıkcası

joblara göre olan damage en saçması serverın durumuna göre weaponlar değersizleşir

tarihinde AutumnKiss tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, KANSU yazdı:

4 enchant benim fikrimce çok fazla dengesiz olacağı yönünde bildiğin edit item gibi olacak +7 bir raptora hp recovery damage vs. güçlü efsunları basınca resmen kırık olacak o item aşırı güçlü olacak 1 veya en fazla 2 olmalı diye düşünüyorum..

gördüğüm kadarıyla hp mp rec kapalı listeyi tekrar gözden geçir istersen. ben de  yanlış görmüş olabilirim 

tarihinde iMayday tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, iMayday yazdı:

gördüğüm kadarıyla hp mp rec kapalı listeyi tekrar gözden geçir istersen. ben de  yanlış görmüş olabilirim 

Kapalı değil yayında bildiğin damage + hp rec + 2 tane daha güzel enchant bastı iteme bildiğin +7 güzel bi iteme bunlar basılırsa inanılmaz dengesiz olur diye düşünüyorum..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu sistem cok güzel Yalnız   Sadece materyal veya  gb ile olmasın Cünkü gerçekten TL Si olan kesim bu durumda cok cok ileri gecicek 
Yanına Np ile yapılma seçeneği gelse hemde pk hareketlense örnegin
+1 20k np istesin
+7 140k veya daha fazlası  
ve bu yeniligi serverin   1 Ayına doğru yapılsa   oyunda gb arttıgı zaman maddi durumu orta düzeyde olan herkez yapabilme durumu olur 
Benim şahsi düşüncem bu yönden 
Ben elimdeki itemi yapana kadar Bazıları full set   ve silahta dahil yapıcaklar 
Sürekli pk atan kesimin'de karakterleride değerli olur bu anlamda bence güzel birsey olur 
Np  istesin bu sistemde 

tarihinde marrakech tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel düşünülmüş ve mantıklı oranlarla uygunlamış bir yenilik.Bu sistem oyunun gidişatını ve vsleri nasıl etkiliycek acaba merakla bekliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, LEGIONNAIRE yazdı:

gb satmayı bırakıp sende karakterine değer verirsen sende yapabilirsin 🙄

Merhaba, serverlarınızda ne kadar gb-kc aldıgımı senden iyi kimsenin bildigini sanmıyorum. Resimi buraya atmamda ki en büyük amaç arkadaşın çarına ne kadar emek verdiğini ve Enchant sisteminin güzel oldugunu göstermek içindi,sanırım yanlış anlaşıldı..Sw başından beri çok kez gb aldım,kaldı ki satsam bile satış legal değil mi ? Karakterimi dizdim fakat keyif alamadığım için çarımı bozdum. Upgradeye başladım. Benim ne kadar upgrade düşkünü olduğumu başta yönetim olmak üzere , userların da bir çoğu bilir. Server'a hala upgrade ile devam ediyorum.Sadece bu server uprade , farm , gb alış-satış ( önceki Darkko , bir önceki euko ve mevcut Databaseye göre çok dengesiz. ) Bence server'a gb girişinin biraz önünü açmalısınız. Saygılarımla.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...