Jump to content
News
  • DARKKO Resmi Açılış Tarihi 10.04.2020!
fetocelik

Ogrenci Ve SpaceX Clani Hakkinda;

Önerilen Mesajlar

Merhaba,

bowlda tek başıma bishop gördüm ve bishopa priest ezik skillerini vuruyodum daha sonra OGRENCI nickli arkadaşımız geldi ve pt attı bende ptye girdim bishopu kestikten sonra ortakmıyız diye soru sordum arkadaş muteliydi __Glorygozi__ adlı arkadaş pm atıp ortaksınız dedi yan charı mı bilmiyorum clanından birisi daha sonra OGRENCI adlı arkadaş tsden ortagız kardo tarzı konuşmalar yaptık. Bu arkadaş neden mute yedi bilmiyorum bende pm atıp arkadaşa kanka naptın sattın mı sattıysan bana yan chardan yazı yaz haberim olsun tarzı yazılar yazıyorum bu arkadaş bana hiç bir şekilde dönmedi.Yani madem mutelisin bari clanından birine yazdır ki bilgim olsun Daha sonra bu arkadaşı ister istemez ben soruşturmaya başladım çünkü sorularıma cevap vermiyor bari clanından birine yazdır  dimi kimseden ses yok 

Bende lilme arıyorum kendime steve miydi neydi arkadaşın nicki onların clanındaymış ben bu arkadaşla konuştum dedim ki güvenilir mi verir mi tarzı cümle kurdum. Bu arkadaş gidip nasıl anlattıysa bilmiyorum demiş ki itemime mi kondu tarzı cümleler söylemiş tamamen yalan ben tanımadığım adama neden böyle birşey sorayım ki ? bahane ve yalan arayarak çok bulursunuz böyle yalanlamayın ama gerek yok.

Herneyse daha sonra Elonmusk adlı arkadaşı gördüm SPACEX clanında ben bu arkadaşa pm attım sabah dedim ki kardom biz rom düşürdük ogrenciye sorarmısın bana dönmüyor hiç vermiceksede söylesin bileyim dedim bana dönüş yaptı dediki ben senin işini cözücem akşamı bekle iyi tamam bifrost saati geldi ben pm attım dediki bifrosttan sonra yazıcam sana tamam dedim.

Bifrosttan sonra pm gelmiyor bende pm attım son durum ne kardo bekliyorum bak bide ögrenciyede yazıyorum bu arada adamı görüyorum adam beni hala görmemezlikten geliyor. 

Sonra bana Elonmusk pm attı ve dediki sen bu arkadaşın itemi için bişeyler demişsin paranın üstüne mi kondu şeklinde bir şeyler söylemişsin diye cevap verdi. 

bende kabul etmedim ve ts ye çagırdılar tsye gittim enes adlı arkadaş bishopu tek kesiceğini söyledi ve dediki bişeyler verdirticem sana tekte keserdi dedi soruşturdum çok zor kesiyormuş çok vuruyormuş bishop bunuda söyleyeyim.

Daha sonra steve adlı arkadaşla konuştuk dedi böyle böyle sen itemine kondu dedin bana bilmem ne diye yalan söylüyor bende dedimki söylemedim sen benim 10 senelik arkadaşım olsan belki sorarım dicemde demedim yalan söyleme dedim daha sonra tartışma başladı aramızda tsden attılar beni 

Galaxye pm attım dedim böyle böyle 28 yaşındasın benden büyüksün ortagız diye başta konuştuk söz verdik yakışmıyor adamın bana döndüğü cevap şu (biz söleriz anlatırız verirse verir vermezse bişey diyemem ) diye dönüş attı bana 

Bugün sabah öğrenciye pm attım gene dedim ki kardeşim gel bak konuşalım ben sana böyle bişey demedim bak üste nasıl cıkıyolar bide ben hala alttan alıyorum gel konuşalım diyorum adam önümden çekip gidiyor galaxye pm attım dedim ki adamı cagır konuşayım vermiceksede söylesin istemicem bende dedim blocke attı 

Böyle arkadaşlar hayatımda kurgu görmedim verilen söz ver ben size hakaret etsem OGRENCIYE PM atıp demez miydim? kardeşim nerdesin 3.gün oldu bi cevap ver bana dönmedin bilmem ne diye gidip neden bir başkasına söyliyim bunu? 25 gb için rezil ettiler kendilerini yazık yani bütün clan olarak bide biz bu adamlarla pk atıyoduk yazık günah vericegin 12.5 gb para yaptığın şey yakıştımı sana? 

https://hizliresim.com/EMcJgx

https://hizliresim.com/ZFRVSt

https://hizliresim.com/VpAcwQ

Bir oyun için bu kadar düşmeyin bırakın eğlenmenize bakın.

İyi oyunlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim kızdığım nokta şudur para önemli değil bana verilen söz ortağız deyip bu şekilde beni yalanlamaya çalışmaları ağrıma gidiyor beni bu şekilde bir duruma düşürdüler diğer oyuncular dikkat etsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selamlar arkadaşlar herkese iyi oyunlar

Beni tanıyan tanımayanlar için sırasıyla serverda sırasıyla kullandığım nickler;

OurobrosSchatz
SteveWOZNIAK
IAlametiFarika (Güncel)

Arkadaşın anlattığı hikayede steve midir nedir diye bahsettiği kişi olarak bu cevabı vermek zorunda hissettim kendimi. 

Öncelikle benimle şahsi olarak ilgili olan kısımdan başlayayım;
"Bende lilme arıyorum kendime steve miydi neydi arkadaşın nicki onların clanındaymış ben bu arkadaşla konuştum dedim ki güvenilir mi verir mi tarzı cümle kurdum. Bu arkadaş gidip nasıl anlattıysa bilmiyorum demiş ki itemime mi kondu tarzı cümleler söylemiş tamamen yalan ben tanımadığım adama neden böyle birşey sorayım ki ? bahane ve yalan arayarak çok bulursunuz böyle yalanlamayın ama gerek yok."

Burada bahsi geçen Steve benim. Arkadaş bana "güvenilir mi verir mi" dememiş tam olarak "itemin üstüne yatmaz da paramı verirse" demiştir. Dolayısıyla kendi içimizde de konuşulurken ben pm'i açıp direkt olarak okuyarak konuyu aktarmıştım arkadaşlara. 

Bahane ve yalan konusuna gelecek olursak da, arkadaşın hikayede bahsettiği tsye gelme sırasında bahsettiği gibi ben de ts'deydim. Konunun bizimle bireysel olarak bir alakası olmamasına karşın günde 35 defa ben dahil olmak üzere teamdeki arkadaşlara pm atarak darlamasından ötürü arkadaşın problemini çözebiliriz belki diye umarak tsye çağırdık. Ancak arkadaş bizim tsmize bizim davetimizle gelmiş olmasına rağmen tabir-i caiz ise saldırgan bir tavır içerisindeydi. Biz iletişim kurmaya çalışsak da arkadaş ileri geri konuşmaya ve bizi dinlememe devam etti. Bir yandan sürekli bu konuda da geçtiği gibi "parasında değilim" diyip bi yandan da benim paramı çaldı, paramı verin demeye devam etti. Sonuçta iletişim kurmayı başaramadığımız için arkadaşı nazikçe tsden uzaklaştırmak zorunda kaldık. 

Bunun üzerine arkadaş gelip cz townda direkt olarak tüm teamimizi hedef alarak "spaceX hırsızdır" gibi floodlar atmaya başladı. Asla parasında olmayan bir arkadaş için bana sorarsanız biraz ilginç bir davranıştı arkadaşın sergilediği ama takdir elbette sizlerin. 

Galaxy nickli arkadaşımıza attığı pmde de anlamsız agresif tavırlar sergiliyor olmasına rağmen arkadaşımız gayet soğuk kanlı bir şekilde arkadaşa mevzunun bizle ya da teamle alakalı olmadığını, ne droba ne de paylaşıma bizim karışamayacağımızı belirtmiştir. Ancak arkadaş bu drop ile ilgili tüm teamimizi karalamaya devam etmekte bir beis görmemiştir.

Öğrenci'nin görmezden gelmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Arkadaşımız neredeyse 3 haftadır mutelidir. Dolayısıyla pm'lere de cevap verememektedir oyun içi chatten de bir şey yazamamaktadır. 

Ayrıca belirtmek istediğim bir nokta daha vardır ki ben çalışmam sebebiyle gündüzleri online olamıyorum ancak konuda ismi geçen ElonMUSK da GALAXY de gündüzleri bowlda boss kovalayan ve her gün drop alan arkadaşlardır. Bu arkadaşların partylerinde bulunan oyuncu arkadaşlarımız da onaylayacaktır ki; bu güne kadar dünyalarca drop alınmış ve kimseye 1 kuruş dahi eksik verilmemiş üzerine yatılmamıştır. İtem satılır satılmaz anında drop sırasında bulunan arkadaşlara payları verilmiştir. Dolayısıyla böyle bir konuda ne team olarak ne de tek tek bizlerin isimlerinin bulunmasını uygun bulmuyor ve arkadaşı bu tavrından ötürü kınıyoruz. 

Hepinize iyi oyunlar diliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1- Öncelikle 35 defa dediğin sana 1 kere mesaj atmıştım dahada atmadım 2 Yalanın ortaya çıktı bak.

2- olarak sana iteme konmaz falan bu tarz ben kelimeler konuşmam konuşuyo olsam diyicem ki doğru diyosun demicem şeyleri bana hala dedi tarzı söylüyosun buda sizi zeytinyağı gibi yukarı ya çıkmanızı sağlar boşa kıvırmayın.

3- Galaxy'e pm attım bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim. Benim clanımdan birisi böyle bana birşey yapsa önce cezasını ben veririm. Sonuçta bir oyun oynuyoruz verilen bir söz var söz verildiyse geri dönmek kimseye yakışmaz. 

4- Bana demişsin ki para için dileniyorsun benim 4 tane bilgisayarım var 3 tane wp grubumuz var sürekli farm yapıyorum. Paraya muhtaç olsam ben OGRENCI adlı arkadaşa yazarım akrdeşim hadi ver şu parayı diye

5- Bana söz verildi adamın kendi agzından çıktı bu sözler bana en başta deseki kardeşim benim paraya ihtiyacım var ben hatta sorun bak OGRENCIYE item sana çıktı kardeşim vermek istemezsen vermeyebilirsin diye cümle kurdum bana ortağız dedi. Eğer bana deseydi ben veremem lazım bana diye ben kabul ederdim zaten item adama düşmüş.

6- Siz beni çok yanlış anlamışsınız ben kimseye bu kadar ağır hitaplarda bulunmadım oyun oynuyoruz. Bir oyun için kimseyi kırmak istemem ben siz gibi üste çıkmam merak etmeyin eğlenmenize bakın söyleyeceklerim bu kadar beni de sorun ben bu zamana kadar kimseye yanlış yapmadım daha da uzatılıcak bir durum yok 

7- Ayrıca itemi ortak düşürdük diye anlaştık tabiki de ben mesaj atıp sormicak mıyım ? hakkım değil mi ne olduğuna dair siz suçlu halde karşı tarafı suçlu gösteriyosunuz ben adama kaç kere mesaj attım bir kere olsun bana geri dönüş sağlamadı bu adamın muteli olduğunu ben biliyorum adam bana söyledi zaten madem mutelisin kardeşim partydeki adama söyliceksin clan arkadaşına diyiceksin hiç mi yok yan charın aç söyle de kardeşim bak satamadım böyle böyle beni bilgilendirsin istedim bana kimse geri dönüş sağlamadı ben ogrenci haricinde kimseye 35 kere yazmadım hakkım olan söz verilen bişey için OGRENCI adlı arkadaşa yazılar defaca yazdım kabul ediyorum. Kendi dost dediğim adamlara sordum verir mi güvenilir mi ? ben kimse için yok iteme konucak tarzı cümleler kurmadım kurmam da çok yakından tanıdığım insanlara sorsam kabul velevki sorsam dahil bunda bir art niyet görmüyorum bu tarz cümlelerle değil düzgün dürüst cümlelerle gelin bana beni sorun çoğu insana kimseye yamuk yapmamışımdır.

Benim sözüm kanıtım'dır. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben lilme arıyordum Satıcı Steve adlı arkadaş pm attım ben kaç gb diye sordum? fiyat belirtti    para çıkmadı 5-6 gb para vardı üzerimde sonra indirim yapıcağını söyledi bende o ara rom düşürdüğümüzü belirttim. arkadaş verirse alıcam direk satılmazsa diye karşılık verdim. Daha sonra OGRENCI'YI tanıyor musun? diye soru sordum. Tanıdığını söyledi  bende verir mi tanıyon mu dedim bunun ötesi  cidden ağrımayan başımı ağrıttınız  steve yapma kardeşim benim ben sana hiç bir şekilde art niyetle yazmadım biliyosun bunu adama bu şekilde söylemen beni gerçekten üzdü  senle  geçen o konuşmamız da 0 art niyet vardı ben OGRENCI hakkında hiç bir şey söylemedim steve adlı arkadaşa OGRENCI paramı verirse alıcağımı belirttim küfür etmedim. Saygısızca bir şey söylemedim sadece sordum olay nasıl bu kadar büyüyebilir anlamış değilim.  Adamla konuşmamızın bitmesinde bile bir problem yoktu bu konu nasıl büyür abi allah için

tarihinde fetocelik tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Öğrenci'nin görmezden gelmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Arkadaşımız neredeyse 3 haftadır mutelidir. Dolayısıyla pm'lere de cevap verememektedir oyun içi chatten de bir şey yazamamaktadır. 

- Hiç mi yan charı yokta girip adama iki kelime yazamıyor ? Bir rom için yapılan bu hareket zavallıca doğrusu.Adamın sergilediği agresif hareketler vs. herşeyde hakkı var.

tarihinde doqi2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla doqi elime aldım çekirdeğimi sizi seyrediyorum yalanlarınızı steve'le konuşmamızda tek bir artniyet kötü söz kullanmadım adamla konuştuğumuzda herşey pozitifti böyle bir hitapda nasıl bulunabiliyorsunuz ? harikasınız yemin ederim. yazık ne diyim daha da boş yazılar yazıp zeytinyağı gibi üste çıkmayın.

başımdan geçen bir olayıda anlatayım bu arkadaşların böyle atıp tuttuğuna bakmayın: 

Czdeyiz gene rom düşürdük Elitekillers clanı ve METACORTEXX kardeşimle bu adamlar gidip sattı anında bana mesaj attılar ben hiç bir şekilde yazıp sormadım. Sattılar dediler ki kardeşim gel senin payın bu git al gittim aldım. Kimseye siz neymişsiniz be kardeşim bu kadar utanmazlık olamaz ulan velevki ben steve' denen arkadaşla böyle konuşmalar yaptım ulan adama hırsız demedim bişey demedim nasıl bu kadar büyütebilirsiniz yazık günah be güldürmeyin daha fazla kendinizi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Size beni kim anlattıysa yanlış anlatmış kusura bakmayın ben kimseye çaldı etti tarzı cümleler kullanmadım. Ortada bir söz vardı onun için pm attım yalan yok adam yanındaki arkadaşına pm attıramıyorsa yan char acıp yazamıyorsa kendi ayıbıdır zaten bırakta karşıdaki sorgulasın değil mi ?  sen kendi adamını yargıla önce adam hala muteli diyosun biz parti tssinden bunu konuştuk 100 kere zaten sen milattan önce de kalmışsın doqi adamın pmsinin muteli olduğunu ben zaten biliyorum ben bu adama kötü bişey yazmadım yazıcak olsam OGRENCI'ye yazarım diyorum sen nerenden okuyosun? Steve kim ben bu adama ne demişim siz ne boş adamsınız be kardeşim hala utanmadan yazılar yazıyosunuz. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@fetocelik geçmiş olsun hocam...TURKS clanından Jacquess oyuncusuda bu şekilde PP +0 düşürdük dağıtacağım dediği halde aldı kaçtı ve adam hala oyunda oynuyor..

İyi senin yine konunu onaylamışlar ben bir konu açtım onay bile vermedi adminler.. :) her şey ifşalıydı... garip bir yönetim kadromuz var... Bana sormuştun oyunda ROM düşürdük kanka OGRENCI ' ye gitti bende sana ''kanka o adam  o rom'u vermez'' demiştim ...su iç demiştim party konuşmasında bu gibi olaylara adminler pek karışmıyor ama bu şekilde karışmadıkları sürece bu hırsızlar NCS basıp aramızda olmaya devam edecekler maalesef...

Oyunun ilk günü pazarda kekuri belt çektim adam coinse koymuş yanlışlıkla anında ban attılar bana , bide hırsız diye banlamışlar :) Onu vermezsem banımın acılmayacagını biliyordum mecbur ettirildim bir bakıma ve teslim ettim...ve buda benzer bi olay başıma geldi adminlerin cevabı yardım edemiyoruz oldu... Risus'un attıgı bir mesaj var '' yardım etmiyorum zorlama istersen falan'' gibi bir yazısı var ksc'si hala duruyor.. o yüzden pek adminlerden bir şey umma kanka kendi cevrene yaymaktan başka bir caremiz ne yazık ki yok :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 24.06.2020 at 21:55, Schatz yazdı:

Selamlar arkadaşlar herkese iyi oyunlar

Beni tanıyan tanımayanlar için sırasıyla serverda sırasıyla kullandığım nickler;

OurobrosSchatz
SteveWOZNIAK
IAlametiFarika (Güncel)

Arkadaşın anlattığı hikayede steve midir nedir diye bahsettiği kişi olarak bu cevabı vermek zorunda hissettim kendimi. 

Öncelikle benimle şahsi olarak ilgili olan kısımdan başlayayım;
"Bende lilme arıyorum kendime steve miydi neydi arkadaşın nicki onların clanındaymış ben bu arkadaşla konuştum dedim ki güvenilir mi verir mi tarzı cümle kurdum. Bu arkadaş gidip nasıl anlattıysa bilmiyorum demiş ki itemime mi kondu tarzı cümleler söylemiş tamamen yalan ben tanımadığım adama neden böyle birşey sorayım ki ? bahane ve yalan arayarak çok bulursunuz böyle yalanlamayın ama gerek yok."

Burada bahsi geçen Steve benim. Arkadaş bana "güvenilir mi verir mi" dememiş tam olarak "itemin üstüne yatmaz da paramı verirse" demiştir. Dolayısıyla kendi içimizde de konuşulurken ben pm'i açıp direkt olarak okuyarak konuyu aktarmıştım arkadaşlara. 

Bahane ve yalan konusuna gelecek olursak da, arkadaşın hikayede bahsettiği tsye gelme sırasında bahsettiği gibi ben de ts'deydim. Konunun bizimle bireysel olarak bir alakası olmamasına karşın günde 35 defa ben dahil olmak üzere teamdeki arkadaşlara pm atarak darlamasından ötürü arkadaşın problemini çözebiliriz belki diye umarak tsye çağırdık. Ancak arkadaş bizim tsmize bizim davetimizle gelmiş olmasına rağmen tabir-i caiz ise saldırgan bir tavır içerisindeydi. Biz iletişim kurmaya çalışsak da arkadaş ileri geri konuşmaya ve bizi dinlememe devam etti. Bir yandan sürekli bu konuda da geçtiği gibi "parasında değilim" diyip bi yandan da benim paramı çaldı, paramı verin demeye devam etti. Sonuçta iletişim kurmayı başaramadığımız için arkadaşı nazikçe tsden uzaklaştırmak zorunda kaldık. 

Bunun üzerine arkadaş gelip cz townda direkt olarak tüm teamimizi hedef alarak "spaceX hırsızdır" gibi floodlar atmaya başladı. Asla parasında olmayan bir arkadaş için bana sorarsanız biraz ilginç bir davranıştı arkadaşın sergilediği ama takdir elbette sizlerin. 

Galaxy nickli arkadaşımıza attığı pmde de anlamsız agresif tavırlar sergiliyor olmasına rağmen arkadaşımız gayet soğuk kanlı bir şekilde arkadaşa mevzunun bizle ya da teamle alakalı olmadığını, ne droba ne de paylaşıma bizim karışamayacağımızı belirtmiştir. Ancak arkadaş bu drop ile ilgili tüm teamimizi karalamaya devam etmekte bir beis görmemiştir.

Ayrıca belirtmek istediğim bir nokta daha vardır ki ben çalışmam sebebiyle gündüzleri online olamıyorum ancak konuda ismi geçen ElonMUSK da GALAXY de gündüzleri bowlda boss kovalayan ve her gün drop alan arkadaşlardır. Bu arkadaşların partylerinde bulunan oyuncu arkadaşlarımız da onaylayacaktır ki; bu güne kadar dünyalarca drop alınmış ve kimseye 1 kuruş dahi eksik verilmemiş üzerine yatılmamıştır. İtem satılır satılmaz anında drop sırasında bulunan arkadaşlara payları verilmiştir. Dolayısıyla böyle bir konuda ne team olarak ne de tek tek bizlerin isimlerinin bulunmasını uygun bulmuyor ve arkadaşı bu tavrından ötürü kınıyoruz. 

Hepinize iyi oyunlar diliyorum.

Dışardan bakıyorum hocam duruma Fetoçelik arkadaşı sadece pk'larda biraz tanırım .. efendi bir arkadaş diye yorumlayabilirim... Sinirlendiği noktaya değinmek istiyorsan, dağıtacağız deyipte itemi alıp kaçmak hoş olmamış bu olaya karşı bence her türlü tepki mübağtır. Hırsız  olduğunu belli edecek tavır sergileyen bir kişiye sessiz şekilde efendice konuşmakta olmaz.... ayrıca OGRENCI arkadaş biraz egoist bir arkadaş diyebilirim zaten kendisi mutelenmiş mutlaka bir halt yemiştir diye düşünüyorum çok sıcak samimi gelmedi o arkadaş bana bide üzerine item çalması zaten o kişinin pek tekin bir insan olmadığınıda gösteriyor...Gelip buraya arkadaşını savunabilirsin ama madem clan arkadaşın al elinden itemi ver bu arkadaşa olay bitsin..sen daha kendi clan arkadaşına ceza verebilecek bir liderlikte olmadığını düşünüyorum buraya bu şekilde yazman zaten işleri yoluna koyamadığın anlamı taşıyor gibi...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar yapmayın allah için doqi IAlametiFarika dedikleriniz şeyler bardaktaki suyu bile doldurmaz şeyler empati yapın velev ki ben bunu steve'le konuşmamız da dedim cöktü itemime falan tarzı bişeyler demişim ya dedim diyelim EMPATİ yapın Allah için ben bu OGRENCI adlı arkadaşın yerine olsam bu cümleleri duyduktan sonra derim ki oyuna girdiğimde kardeşim sen beni çok yanlış tanımışsın bende kimseninn parası kalmaz al bu parayıda büyük ayıp ettin diyip kendi ayıbıyla kalırdı o cümleleri kuran kişide ki ben bu arkadaşa böyle bişey desem en başında der miyim hiç item sana düştü vermek istemezsen okeyim der miyim abi? 

Gerçeklere gelicek olursak Steve denen arkadaşla konuşmamız da tekrar söylüyorum bir artniyet cümle bir yanlış kelime argo küfür hiçbir şey söylenmemiştir tarafımca adam verirse parayı alıcam dedim tanıyo musun OGRENCI dedim adam dediği cümle şu oda mı düşürdü aq tek küfür STEVE'den geldi ben küfür kullanmam kolay kolay madem ben bu cümleleri söyledim STEVE demez mi bana lan nediyosun sen benim arkadaşım hakkında) ben derim abi biri benim arkadaşıma böyle cümleler kursa derim ki dur orda nediyosun? hemen pm atarım doğru mu kardeşim yalan mı ? biz bu STEVE'le konuşmamızda tek bir negatif konuşma geçmemiştir. 

Şaka mı bu abi çocuğa anlatsanız inanmaz şunları yapmayın ya :D  gerek yok gerçekten bana en başında deseydi ben vallahi bu kadar üstelemezdim adam muteli doğal hakkım olarak sordum en sonunda cevap gelmeyince clanındaki adamlara yakın cevreye bide steve'le konuştuk bu olay başka ötesi yok akşam tsye gittiğimde de kimseye benim paramı verin çaldınız demedim. 

Ts konuşmasını da anlatayım baya doldum bu arkadaşlara cünkü gelemiyorum demediğim şeyleri söylendi denince:

Girdim selamun aleykum adamlar benden büyük 1-2 kere pk attık yaşlarıda kenarda yazıyor aleykum selam

sen bu ogrenciye böyle böyle demişsin ? ne demişim abi? öyle bişey söylemedim yalan söylüyorlar dedim orda koptuk ben ts için de hiç bir şekilde tarafımca çaldınız ettiniz demedim.

Steve'le tartıştık enes diye biri girdi onlada ufaktan bi tartışma sonra disband

Bir gün sonra OGRENCI önümden geçip gidiyor pm atıyorum diyorum ki gel konuşalım yanlış anlaşılma var ben birşey demedim. Adam pt'ye gelmeyip cz'ye çıkıyor.

Galaxy önümden geçiyo sonra diyorum ki çagır gelsin konuşalım anlaşalım pm block atıyor. Bende yeni char açıp hırsızdır diye flood attım olay budur.

Yani olaylar bunlar gerek yok abi bu tarz şeylere gerçekten üzüldüm çok boş bir konu herkes kendi ayıbıyla kaldı 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Burada kendini, birşeyler açıklamak için yorma...adamlar HIRSIZ ve bunu savunabilecek yüzsüzlükteler...Değmez nicklerini ve aldıgın kscleri sözlüklere,forumlara ve yeni oyun sitelerinde yayınla isimlerini ve soy isimlerini yaşlarınıda belirt , adam kendi ismini ya da nickini yazdığında ''HIRSIZ'' yazısı çıksın. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...