Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
SCOOBZ

Hax Pk Ws Movie Iyi Seyirler (Servern En Iyi Asası)

Önerilen Mesajlar

Bir kaç gündür pk atıyordum bir kaçta ws atmıstım bazısında fraps ondu, aslında 20e yakın ws ve 10-12ye yakın pk sahnesi vardı ama hepsini editlemekle uğraşamadım ve bir kaç arkadaşıda rencide edermiş gibi videosunu paylaşmak  istemedim oyundan muhabbetim var tatlı sekilde. Geri kalanlardan bir kaç tanesini paylasıyorum, iyi seyirler... 

https://www.youtube.com/watch?v=GydwTz0otGA

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ULAN HEM BİZİM VİDEOMUZA BOK ATIYORSUN YOK O ADAMLAR SIZI KESER VS.. MÜZİKLERİ BIRAKK TASAK GECTIGIMIZZ SESLERI BILE ALIP KENDI VIDEONA KOYMUSSUNNN BU ALEMİN KRALIII ELİTE TÜRKSSSSSSSS HERKEZ YERİNİ BİLECEKKK BİZİ İZLEMEYE BZDEN ÖĞRENMEYEEE DEVAM EDİNNNNN !!!  AYRICAA ÖZELLİKLE SEN SCOOOBZZ MUSUN NESIN  ELİTE TÜRKS PART 2 Yİ İZLEEEEE SENIN YANINDAN GECEMEDIGIN ADAMLARI ABILERIN NASIL KESMIS 8 VS 8 DEEE YORUM ATT BUNADA BEKLIYORUZZ... SENIN GIBIII SC SIZ ADAM TEKLEMEYIORUZ BIZZZZ 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, SchizOfReniC_ yazdı:

ULAN HEM BİZİM VİDEOMUZA BOK ATIYORSUN YOK O ADAMLAR SIZI KESER VS.. MÜZİKLERİ BIRAKK TASAK GECTIGIMIZZ SESLERI BILE ALIP KENDI VIDEONA KOYMUSSUNNN BU ALEMİN KRALIII ELİTE TÜRKSSSSSSSS HERKEZ YERİNİ BİLECEKKK BİZİ İZLEMEYE BZDEN ÖĞRENMEYEEE DEVAM EDİNNNNN !!!  AYRICAA ÖZELLİKLE SEN SCOOOBZZ MUSUN NESIN  ELİTE TÜRKS PART 2 Yİ İZLEEEEE SENIN YANINDAN GECEMEDIGIN ADAMLARI ABILERIN NASIL KESMIS 8 VS 8 DEEE YORUM ATT BUNADA BEKLIYORUZZ... SENIN GIBIII SC SIZ ADAM TEKLEMEYIORUZ BIZZZZ 

Adımı kullanarak pirim mi yapacan artizz :)  Sıçtığım bok olamazsın gelip konuma yorum yapmışsın. Hadi sen şimdi git, baban gelsin.

tarihinde SCOOBZ tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ulan serverın basında senı yatalak etdık dıyemı bunları soyluyonnn ilk vıdeoma gelıp aglayan sensınnn  izleyenler karar versinnnn :D :D görünen köy klavuzzz istemezzzzz !! BİZİM SAHNELERİMİZİ KURGUMUZU ÇALMAAAAAAAAA!!!! AŞAĞIDAKİ VİDEODAKİ 4.58 den itibaren izlerseniz analrsınızzz arkadaşlarrrrr ne demek istediğimii !! Daha sonrada bu scoboodudyımz ne onun vıdeosuna bakın 5.15 den ıtıbaren .... BİDE VİDEO DİYE KOYMUŞ SCSİZ ADAMLARI KESIYO MAGE KESIYO Videyo çekmiş  o çarı köre versen 2 atıyo mageye :D:D Çeksenee bizi çekemedinmii hiçmi denk gelmedik sw nin başından itibaren ?? bak bız senı cektıkk part 1 de varsın başrol hemde :D :D  hadii uzaktan izlemeyee çalmaya devamkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, SchizOfReniC_ yazdı:

ulan serverın basında senı yatalak etdık dıyemı bunları soyluyonnn ilk vıdeoma gelıp aglayan sensınnn  izleyenler karar versinnnn :D :D görünen köy klavuzzz istemezzzzz !! BİZİM SAHNELERİMİZİ KURGUMUZU ÇALMAAAAAAAAA!!!! AŞAĞIDAKİ VİDEODAKİ 4.58 den itibaren izlerseniz analrsınızzz arkadaşlarrrrr ne demek istediğimii !! Daha sonrada bu scoboodudyımz ne onun vıdeosuna bakın 5.15 den ıtıbaren .... BİDE VİDEO DİYE KOYMUŞ SCSİZ ADAMLARI KESIYO MAGE KESIYO Videyo çekmiş  o çarı köre versen 2 atıyo mageye :D:D Çeksenee bizi çekemedinmii hiçmi denk gelmedik sw nin başından itibaren ?? bak bız senı cektıkk part 1 de varsın başrol hemde :D :D  hadii uzaktan izlemeyee çalmaya devamkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D

Hayatımda daha kötü bir makro ve daha kötü bir müzik görmedim. Baya kötü video açısı, baya kötü playerlık :d

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 05.06.2020 at 16:37, Fornax yazdı:

Hayatımda daha kötü bir makro ve daha kötü bir müzik görmedim. Baya kötü video açısı, baya kötü playerlık :d

kanka cocuk kendini nimetten sanıyo,  kendi kendisine konusuyor, ws atsam spike kullanmadan keserim burada pirim yapıyo işte boşver :d

+NOT; Şu yorumumdan sonra hiç bi yoruma cevap vermeyeceğim  + isteyen alt postlarda ağlayabilir, hatta ağlayanlar videoya dislike atabilir :) 
 Servern en iyi asası olarak kendini player sanan herkes kesilmiş ezilmiştir. (videoda olmayanlar dahil)

tarihinde SCOOBZ tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...