Jump to content
News
  • DARKKO Resmi Açılış Tarihi 10.04.2020!

Önerilen Mesajlar

Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar,

RAISHADANEPULADA olarak server'ı bırakmış bulunuyorum. Bu güzel oyun deneyimini bizlere sunan oyun yönetimine en içten sevgilerimi ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Oyunu bırakma sebeplerimi ufak ufak sıralamak ve veda etmek istedim bildiğiniz üzere forumda aktif olarak yer almaktaydım server süresi boyunca aktif olarakta ayrılmak istedim 😃

Oyunu bırakma sebebim normalleşme süreci ve iş durumları açıkcası, oynamaya devam edebilirmiydim akşamları işten gelince falan tabiki evet ancak etmememin sebeplerinide belirtmek istiyorum inşallah bir sonraki sever'da bunlar ile tekrardan karşılaşmayız.

1.Collection Race event'lar mykonun doğasına tamamen aykırı server'ı master itemine boğdu lesath, shaula, barkirra neredeyse satılamaz hale geldi, +8 +9 takılar ile insanlar sürekli pk atarak 2 2,5 ay boyunca hiç bir unique takıya ihtiyac duymadan(kolaylıktan dolayı) rahat rahat pk attı ve çekti gitti, Kc piyasası düştükçe düştü, sc almakta kimse zorlanmadı buffer priestlerin suratına bakan dahi olmadı(70 patch ile toplu cc gelene kadar ki toplu ccden sonrada pek bakan oldu diyemeyiz).

2.User sıkıntısı, Myko userları nedendir bilinmez ama bir swde 1-2 aydan fazla oynamayı sevmiyor insanlar itemlendikten sonra item yapmak mı zor geliyor ne oluyor bilmiyorum ama emek verdiğiniz bir server'ı bukadar kolay nasıl bırakabiliyorsunuz anlayamıyorum. Elbette elzem önemli durumlar olabilir ancak server'da sadece bir akşam ufak bir azalma olsa özellikle mage teamler user azaldı sw bitti pk yok öyle böyle diyerek mod düşürmeye bayılıyorlar nedeni ise kendilerinin ırk değilde 1 parti vurabilmeleri, aslına bakacak olursanız buda 1. husustan kaynaklı herkes crye alıştıktan sonra en ufak bir boşluk göze geliyor ve bu tarz dedikodular cıkarak oyun modu ufak ufak düşüyor.

3.Level kasma olayı bence kolaydı, 65 lvl 2 günde 70 lvl 3 günde oldum belki daha az, süre tutmadım ama 1 günde 65den 70e exp taşları ile kasanları gördük, czde kill başı 25 k exp geliyor insanların slotta exp kasmasına gerek kalmıyor(crler ile beraber düşünüldüğünde) ölüyoruz exp gitmiyor yani 1 kez 70 olan yada 1 kez lvl kasmayı başarabilen hiç kimse bir daha lvl kasmaya muhtaç kalmıyor yeni gelenler ise bunun acizliğini çekiyor farm partilere giremiyorlar drop bölünecek diye exp için slotlar dolu değil vb. vb.

4.Np konusu ki en büyük sebeplerden biridir şöyleki; Adamlar 2 ayda 9m np kasmış cr ve benzeri eventlar ile bu adamlara tarihin en kalabalık server'ında kastırılan bu np yi 65 patch'i ile birlikte bahsediyorum yetişebilecek bir mele yok bu oyunda. Np sc+war premium+sürekli olarak collection race. Şunu anlayamadı yönetim insanlar sağ np simgesine değil sol np simgesine oynar. Np farkını ekibi olanlar ile olmayanlar arasında çığ gibi büyütecek bir sistem yaratırsanız ki bu oyunun amacı Np bir çok kişiyi oyundan soğutarak bırakmalarını izleyebilirsiniz, bu server'da herşey gayet yerindeydi damageler olsun drop konuları olsun (bosslardan) inşallah bir sonraki database'de bu np problemi ile karşılaşmayız. 2 aylık bir swde bir clanın 70m np kasmış olması ne kadar mantıklı hepinize soruyorum kendi içinizden yorumlayın lütfen.

5.genie ve multi client, yaptığınız herşey gayet yerinde uygulamalardı sonunda kadar destekledim fakat genie ve multi client server'a çok büyük zarar verdi diye düşünüyorum. En azından 3 clientte de genie çalıştırılabilmesi server'a bir süre faydalı olmuş olabilir uzun vadede kesinlikle zararının dokunduğunu düşünüyorum.

6.Boss respawn saat aralıklarının forum üzerinden bildirilmesi, neden bu yapıldı bilmiyorum ama eslantı parselleyenler tüm kaymağı yedi. her bölgeye değil her slota 1 char koyarak 1 bilgisayardan 3 char sokulduğunu var sayarsak, ekibi olan kişiler eslantta direk kazandı. Diğerlerinede cardinalde npt olmak kaldı ya da hala farm yapıp charını dizmeye calısıyorlar.

7. ve son olarak server'ın ayağına değil de direk kafasına sıkılan kurşun. 70'level cap'in çok erken geldiğini düşünenlerdenim. Server'ın 60 62 65 68 70 patch'leri ile yürümesini isterdim, neden mi cünkü bu bahsettiğim level'larda her karaktere farklı bir skill eklenir ve pknın yönü şekli değişir, 65 ve 70 olması zaten 70den sonra ne olabilir ki düşüncesini insanlarda uyandırarak server'ı bir nebze sıkıntıya sokmuş olabilir. Şahsen ben o taraftayım.

Bu foruma ilk adım attığımdan beri söylediğim ve yapmaya çalıştığım tek şey server'ın bir tık daha uzun ömürlü olması için tavsiyeler sunmaktır ve tüm yazdıklarım kendi görüşlerim ve eleştirilerimdir.

Desteklemeseniz dahi saygı duymanızı rica ederim.

Uzun bir yazı oldu genel anlamıyla, düşündükten sonra yazacaklarımın gerçekten çok daha fazla olduğunu fark ederek sizi de sıkmamak amaçlı görüşlerimi burada sonlandırmak istedim.

Her kime yanlıs birşey yaptıysak söylediysek Affola. Sağlıcakla kalın.

RAISHADANEPULADA.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, RaishadaNepulada yazdı:

Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar,

RAISHADANEPULADA olarak server'ı bırakmış bulunuyorum. Bu güzel oyun deneyimini bizlere sunan oyun yönetimine en içten sevgilerimi ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Oyunu bırakma sebeplerimi ufak ufak sıralamak ve veda etmek istedim bildiğiniz üzere forumda aktif olarak yer almaktaydım server süresi boyunca aktif olarakta ayrılmak istedim 😃

Oyunu bırakma sebebim normalleşme süreci ve iş durumları açıkcası, oynamaya devam edebilirmiydim akşamları işten gelince falan tabiki evet ancak etmememin sebeplerinide belirtmek istiyorum inşallah bir sonraki sever'da bunlar ile tekrardan karşılaşmayız.

1.Collection Race event'lar mykonun doğasına tamamen aykırı server'ı master itemine boğdu lesath, shaula, barkirra neredeyse satılamaz hale geldi, +8 +9 takılar ile insanlar sürekli pk atarak 2 2,5 ay boyunca hiç bir unique takıya ihtiyac duymadan(kolaylıktan dolayı) rahat rahat pk attı ve çekti gitti, Kc piyasası düştükçe düştü, sc almakta kimse zorlanmadı buffer priestlerin suratına bakan dahi olmadı(70 patch ile toplu cc gelene kadar ki toplu ccden sonrada pek bakan oldu diyemeyiz).

2.User sıkıntısı, Myko userları nedendir bilinmez ama bir swde 1-2 aydan fazla oynamayı sevmiyor insanlar itemlendikten sonra item yapmak mı zor geliyor ne oluyor bilmiyorum ama emek verdiğiniz bir server'ı bukadar kolay nasıl bırakabiliyorsunuz anlayamıyorum. Elbette elzem önemli durumlar olabilir ancak server'da sadece bir akşam ufak bir azalma olsa özellikle mage teamler user azaldı sw bitti pk yok öyle böyle diyerek mod düşürmeye bayılıyorlar nedeni ise kendilerinin ırk değilde 1 parti vurabilmeleri, aslına bakacak olursanız buda 1. husustan kaynaklı herkes crye alıştıktan sonra en ufak bir boşluk göze geliyor ve bu tarz dedikodular cıkarak oyun modu ufak ufak düşüyor.

3.Level kasma olayı bence kolaydı, 65 lvl 2 günde 70 lvl 3 günde oldum belki daha az, süre tutmadım ama 1 günde 65den 70e exp taşları ile kasanları gördük, czde kill başı 25 k exp geliyor insanların slotta exp kasmasına gerek kalmıyor(crler ile beraber düşünüldüğünde) ölüyoruz exp gitmiyor yani 1 kez 70 olan yada 1 kez lvl kasmayı başarabilen hiç kimse bir daha lvl kasmaya muhtaç kalmıyor yeni gelenler ise bunun acizliğini çekiyor farm partilere giremiyorlar drop bölünecek diye exp için slotlar dolu değil vb. vb.

4.Np konusu ki en büyük sebeplerden biridir şöyleki; Adamlar 2 ayda 9m np kasmış cr ve benzeri eventlar ile bu adamlara tarihin en kalabalık server'ında kastırılan bu np yi 65 patch'i ile birlikte bahsediyorum yetişebilecek bir mele yok bu oyunda. Np sc+war premium+sürekli olarak collection race. Şunu anlayamadı yönetim insanlar sağ np simgesine değil sol np simgesine oynar. Np farkını ekibi olanlar ile olmayanlar arasında çığ gibi büyütecek bir sistem yaratırsanız ki bu oyunun amacı Np bir çok kişiyi oyundan soğutarak bırakmalarını izleyebilirsiniz, bu server'da herşey gayet yerindeydi damageler olsun drop konuları olsun (bosslardan) inşallah bir sonraki database'de bu np problemi ile karşılaşmayız. 2 aylık bir swde bir clanın 70m np kasmış olması ne kadar mantıklı hepinize soruyorum kendi içinizden yorumlayın lütfen.

5.genie ve multi client, yaptığınız herşey gayet yerinde uygulamalardı sonunda kadar destekledim fakat genie ve multi client server'a çok büyük zarar verdi diye düşünüyorum. En azından 3 clientte de genie çalıştırılabilmesi server'a bir süre faydalı olmuş olabilir uzun vadede kesinlikle zararının dokunduğunu düşünüyorum.

6.Boss respawn saat aralıklarının forum üzerinden bildirilmesi, neden bu yapıldı bilmiyorum ama eslantı parselleyenler tüm kaymağı yedi. her bölgeye değil her slota 1 char koyarak 1 bilgisayardan 3 char sokulduğunu var sayarsak, ekibi olan kişiler eslantta direk kazandı. Diğerlerinede cardinalde npt olmak kaldı ya da hala farm yapıp charını dizmeye calısıyorlar.

7. ve son olarak server'ın ayağına değil de direk kafasına sıkılan kurşun. 70'level cap'in çok erken geldiğini düşünenlerdenim. Server'ın 60 62 65 68 70 patch'leri ile yürümesini isterdim, neden mi cünkü bu bahsettiğim level'larda her karaktere farklı bir skill eklenir ve pknın yönü şekli değişir, 65 ve 70 olması zaten 70den sonra ne olabilir ki düşüncesini insanlarda uyandırarak server'ı bir nebze sıkıntıya sokmuş olabilir. Şahsen ben o taraftayım.

Bu foruma ilk adım attığımdan beri söylediğim ve yapmaya çalıştığım tek şey server'ın bir tık daha uzun ömürlü olması için tavsiyeler sunmaktır ve tüm yazdıklarım kendi görüşlerim ve eleştirilerimdir.

Desteklemeseniz dahi saygı duymanızı rica ederim.

Uzun bir yazı oldu genel anlamıyla, düşündükten sonra yazacaklarımın gerçekten çok daha fazla olduğunu fark ederek sizi de sıkmamak amaçlı görüşlerimi burada sonlandırmak istedim.

Her kime yanlıs birşey yaptıysak söylediysek Affola. Sağlıcakla kalın.

RAISHADANEPULADA.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Herzaman aramızda görmek isteriz sizleri.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bütün yazdıklarını okudum ve çoğunda haklısın hatalarımız olmuş olabilir fakat bizim amacımız herkesin keyif alması ve mutlu olması bununla beraber bir takım sorunlar ortaya çıktı, özetle bazen evdeki hesap çarşıya uymayabiliyor. Tecrübe edinmiş olduk en azından :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
31 dakika önce, LEGIONNAIRE yazdı:

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Herzaman aramızda görmek isteriz sizleri.

13 dakika önce, Legion yazdı:

Bütün yazdıklarını okudum ve çoğunda haklısın hatalarımız olmuş olabilir fakat bizim amacımız herkesin keyif alması ve mutlu olması bununla beraber bir takım sorunlar ortaya çıktı, özetle bazen evdeki hesap çarşıya uymayabiliyor. Tecrübe edinmiş olduk en azından :) 

Bu server'da başardıklarınızı gördüğüm anda daimi bir oyuncunuz olma kararı aldım zaten belki bu serverda değil ama ilerleyen zamanlarda mutlaka aranızda olacağım.

Çalışmalarınızdan ve oyuncuların keyif alması açısından adımlar attığınızın gayet tabi farkındayım.  Biz sizleri tanıdık siz ise bizleri buda benim için gayet mutluluk verici. Buradan ayrılırken bunları söylüyorsam zaten başarmışsınız demektir.

İyi çalışmalar dilerim, takipteyim 😃 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Millet doydu kardeşim.Bizi KO'ya doyuran ekibe teşekkür ediyorum burdan.

Myko için gereğinden fazla user vardı ve çok zor bir server oldu.

Yönetimin yaptığı herhangi büyük bir hata söz konusu değildi ne yapsalar herkes memnun olmaz zaten.

Kendi adıma hata olarak sayabileceğim exp taşları konusu var . Bence tamamen db'den kaldırılmalı 70 cap geldiğinde 20dkda 70 oldu millet.Bu level işini biraz daha yedirebilirlerdi veya 65 capte 62den 65 e istediği exp fazla olabilirdi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Önümüzdeki 3 ay (yaz ayı) boyunca KO'ya çoğu kişi ara verir. Oynadığımız süre zarfında çok ama çok keyif aldık. DOYDUK her şeye :) Teşekkürler her şey için.. Bir sonraki xACS de görüşmek dileğiyle

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şunu söyleyeyim yönetim ne yaparsa yapsın swnin düşüşe geçmesini engelleyemez, yapılması gereken tek şey var oda cok zor item yapmak, master itemlerinin dğerli olması, ama cr lerden master itemi attıgı zaman emegin anlamı kalmıyor,  MYKO=Cok zor item=Uzun ömür. Bunun dışında ne yaparsanız yapın sonuç bu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

12 yıldır oynarım hayatımda gördüğüm  en kalabalık serverdi. hatta bir cok kez bu knight online değil başka bir oyun dedim. çok insanda ekmek yedi itemlerinin ve piyasanın pahalılığından.

Myko oyuncusunun beynine yerlesmis bir virüs var server en fazla 2 ay gider sonra biter.  Yada piyasa iyiyken itemlerini iyi fiyata satıp gittiler. 70 cap myko icin cok sonra gelmeli serveri bitiren olay 70 cap. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Serveri bitirenin 70 level cap oldugunu düşünmüyorum. 

En büyük sıkıntı multi ile 3 char birden sokabilmek oldu. Millet farmini afk'ya fazlaca yöneltince itemin de GB'nin de değeri düştü. GB piyasasinin canlı tutulmasiyla Server Omrunun doğru orantili oldugunu düşünüyorum Mykoda.

Bir diğer sıkıntı da elit itemlerin aşırı zor oluşu, mykodur zor olur eyv da. 5000 kisinin girdiği serverda uniq item , +7 item 10-15 adamda dolasiyor. Adam fantazi olsun diye parayi basip hem raptor 7 hem ii +7 alabiliyor. Bu itemlerin piyasasini yükseltiyorlardi.

Benim elimde GB oldugu halde 3-4 gün boyunca serverda uniq item aradiğimi biliyorum ve bulamayip parayi upgradede çar çur ettiğimi hatırlıyorum (uniq item kıtlıgı). Uniq item bulunca da acikcasi 15 gb lik  iteme bu 15-20 kisinin 30 40 gb verdiğinden ötürü bana fahiş gelip yine almadiğimi da biliyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

3 kişi multi ile dmye oturduğunda gecede 10 gb kasabiliyodu hatta daha fazla sırf dm çarları ile ev geçindiren tip doluydu server. myko serverde bu kadar kolay gb kasılması çok saçmaydı. bu insanlar yüzünden gb değersizleştirdi verilen alt tabandan kimse gb almıyo zaten normal userde itemlerinin değersizleşiceğini düşündüğü için kaçtı serverden itemlerini satıp. serverden kaçışlar clan vs eventten sonra başladı fark ettiyseniz ödülü alan kaçtı itemleri pahalıdan satıp. myko servere göre çok kolay bi serverdi 1 ayda solo oynayan birisi çok rahat 50 gb kasabiliyodu crden ordan burdan. kc aşırı değersizdi önlem alınmadı bi serverde kc değersiz olunca o server erken bitiyo. kc ile alınacak hiçbirşey yoktu pusta düzeltme yapılacak dendi dendi hala aynı şey deniliyo 3 kişi kaldığında düzeltmeni yaparsın kardeşim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, jeanlucgodard yazdı:

3 kişi multi ile dmye oturduğunda gecede 10 gb kasabiliyodu hatta daha fazla sırf dm çarları ile ev geçindiren tip doluydu server. myko serverde bu kadar kolay gb kasılması çok saçmaydı. bu insanlar yüzünden gb değersizleştirdi verilen alt tabandan kimse gb almıyo zaten normal userde itemlerinin değersizleşiceğini düşündüğü için kaçtı serverden itemlerini satıp. serverden kaçışlar clan vs eventten sonra başladı fark ettiyseniz ödülü alan kaçtı itemleri pahalıdan satıp. myko servere göre çok kolay bi serverdi 1 ayda solo oynayan birisi çok rahat 50 gb kasabiliyodu crden ordan burdan. kc aşırı değersizdi önlem alınmadı bi serverde kc değersiz olunca o server erken bitiyo. kc ile alınacak hiçbirşey yoktu pusta düzeltme yapılacak dendi dendi hala aynı şey deniliyo 3 kişi kaldığında düzeltmeni yaparsın kardeşim.

gb satış alt limiti koydular. ben sattığımda limit 20 tl idi. fakat bir kaç gün koyup bekledim satamadım. sonra mecburen son teklifte en az kaça koymuşlarsa o fiyata ( 9 tl ) ye koydum ve sattım. sonra ne oldu.. 100gb lik oynadığım karakter banlandı. hatta pc ban. bence beni bu duruma item birazda serverın yöneticilerin suçu. satamıyorum arkadaş napayım yani. bankamda biriken biraz gb vardı onu sattım, normalde oynuyordum zaten. satıp gitmeyecektim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, Star yazdı:

gb satış alt limiti koydular. ben sattığımda limit 20 tl idi. fakat bir kaç gün koyup bekledim satamadım. sonra mecburen son teklifte en az kaça koymuşlarsa o fiyata ( 9 tl ) ye koydum ve sattım. sonra ne oldu.. 100gb lik oynadığım karakter banlandı. hatta pc ban. bence beni bu duruma item birazda serverın yöneticilerin suçu. satamıyorum arkadaş napayım yani. bankamda biriken biraz gb vardı onu sattım, normalde oynuyordum zaten. satıp gitmeyecektim.

kanka alt tabandan kimse almaz o kadar çok gbci varki el altından satıyolar bende sattım el altından 100 gb den fazla satmışımdır isteyene oyunfor satış geçmişini bile atarım itemin varsa ban atarlar bana öyle geliyo gb alt limiti serverin 3. ayı gelmiş saçmalıktır bu user kaçırır gbcilerle oyun oynasınlar bakalım. o kadar uyarı yapılıyo asla dikkate almıyolar bi sistem getiriyosan ya adam gibi kontrol ediceksin ya da insanları banlamıcaksın bu kadar basit.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, jeanlucgodard yazdı:

kanka alt tabandan kimse almaz o kadar çok gbci varki el altından satıyolar bende sattım el altından 100 gb den fazla satmışımdır isteyene oyunfor satış geçmişini bile atarım itemin varsa ban atarlar bana öyle geliyo gb alt limiti serverin 3. ayı gelmiş saçmalıktır bu user kaçırır gbcilerle oyun oynasınlar bakalım. o kadar uyarı yapılıyo asla dikkate almıyolar bi sistem getiriyosan ya adam gibi kontrol ediceksin ya da insanları banlamıcaksın bu kadar basit.

Alt taban fiyat kuralına aykırı gb alan satan satmaya çalışan ilan koyan teklif eden vs.

Bu saydıklarımı yapan itemi olan olmayan 1 den fazla pcden oynayıp sırf gb için yine farklı bilgisayar metodunu kullanan ispatlayamazsın satmadım diyenlerden tutun hepsi banlandı ve banlanmaya da devam edecek.

El altından satmaya çalışan bir çok oyuncunun klasik cevabı; Kanıt nerede?

9 tl ye koyduğunu düşündüğünüz hesaplar ya banlıdır ya da açılalı bir kaç saat olmuş banlanmayı bekliyorlardır.

Bu düzenin işlediğine emin olabilirsiniz.

tarihinde LOGOS tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, LOGOS yazdı:

Alt taban fiyat kuralına aykırı gb alan satan satmaya çalışan ilan koyan teklif eden vs.

Bu saydıklarımı yapan itemi olan olmayan 1 den fazla pcden oynayıp sırf gb için yine farklı bilgisayar metodunu kullanan ispatlayamazsın satmadım diyenlerden tutun hepsi banlandı ve banlanmaya da devam edecek.

9 tl ye koyduğunu düşündüğünüz hesaplar ya banlıdır ya da açılalı bir kaç saat olmuş banlanmayı bekliyorlardır.

hocam ben gb için oynamadım mage teamdaydım, sadece istediğim bankamda biriken 10 gb yi satmak (oyuna girerken ben 100tl yatırdım onu çıkarmak için) ve oynuma devam etmekti. Karakterim banlandıktan sonra team olarak bıraktık zaten moralimiz bozuldu. Sebep tek benim banlanmam değildi fakat onunda etkisi vardı tabii. Art niyetli olanlara bir şey diyemem ama 40 yılın başı bir işe giriştim süresiz pc ban atıldı adil olduğunu düşünmüyorum. (yan çar nick TombRaideR ) (asıl çarı bulursunuz zaten.)

Ben buraya 2-3 ay emek verdim fakat elim boş döndüm. Herhangi bir item alıp sizin kurallarınıza ters düşmemek adına piyasadan çok uyguna vermek lazımmış. aklıma gelmedi hiç. neyse inşaAllah bir sonraki serverda buna çözüm bulunur. yinede bayağı keyif aldım oynamayada devam ederim yönetim db client vb. herşey çok iyi.

tarihinde Star tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 10.06.2020 at 02:21, LOGOS yazdı:

yanlış anlamayında serveri seviyorum bi takım ihmaller yüzünden bıraktım gbleride bu fiyattan sattım ilan içeriğindeki gb adetleri 150 den fazla ama ilan içeriği görülmediği için açamıyorum toplam gelirde 930 küsür bu demek oluyoki taban altından baya gb satışı yapmışım ve kontrol edilmemiş sadece son 10 gb de benim hatam yüzünden yakalandım ve ban atıldı o çara o kadar loglardan görebiliyosunuz zaten.

TThoLz.png

tarihinde jeanlucgodard tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben de bır takım özel şartlandan ötürü MONSTERRRR olarak servera veda etmiş bulunuyorum. Başlık kirliliği olmasın diye buraya yazayım. Oyun yöneticilerinin tamamına teşekkür ederim güzel bir myko deneyimi yaşattıkları için. Özellikle de ARES bana çok yardımcı oldu bir kaç oyun içi sıkıntı yaşadım kimisi kendi hatamdan kimisi başkasının üçkağıtçılığından özel ilgilenip çözdü resmen vaktini harcadı kral adamdır. Server harikaydı belki de knight online tarihinin en kalabalık sunucusuydu tek noktada 30 mage team kafamıza da vurdu 400 okçu darı da kapadı sanıyorum ki onbinlerin üzerinde online kişi vardı ilk haftalarda.  Bu devasa büyüklükte aksaklık olur ama benim tahmin ettiğimden daha iyi yönetildi süreç. Oyunun içinde item dengesi harika tutuldu serverda sadece 5-6 tane exc shard +7-raptor+7, bir tane avedon +7, sıfır hb +7 veya +8 raptor, shard bulunması kimsenin ağzına laf bırakmadı. Herkes uğraşısının emeğinin karşılığını aldığını düşünüyorum, ağlayanlara emzik vermeye kalkılsa bir kaç yıl vakit kaybedilir gerek yok. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...