Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
DARKKO 4. Ayında! +500.00 TL Ödül Teslim Edildi

Önerilen Mesajlar

Destek veren arkadaşlar a clanlara sonsuz teşekkürler. . . Parayla çakallık yapan ve üzerine bir şey elde edemeyen arkadaşlara da söylemek istediğin ,başka zaman inşallah ;) 

tarihinde KillerFox tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Maymun tayfa başlamış Show yapmaya server 3. ayında kralık olup sevinip konu açıp sevinmeye devam edin siz, tek yapabilidiğiniz bu olsun benimde tek yapamadığım bu olsun CSW İSİ KRALLIK doyduk artık koçum ama 1 kere gelip buraya ego yapmadık ya ondan bu götünüzün kalkması boşsunuz :D duydum ki 70gb harcamışsın yazık etmişsin xd buraya yorum atmaya bile utanıyorum be o kadar BOŞ'sunuz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sen buraya yazma kardeş, oyun bir tarafta karakterin bizimle konuşmaya müsait değil,ağzı bozuk insanlarsınız kaliteniz ortada krallık için bizden destek istediniz kral yaptık sizi, sonra bizim sıramızda bize destek vermediniz. KAHPELİK yaptınız sustuk eyvallah dedik mümkünse hiç bir konu altına yazmayın ve pm atmayın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@SarhostumHatrlamyrm Öncellikle "K**PELERDE İNECEK VAR" Her yerde g*tünü başını yırtıp "Kanka bizi biliyosunuz 0 ego diyip" sonra bütün heryere 10 pt ile aç köpek gibi oynayıp birde utanmadan yukarıya "Yok cswye doyduk yok isiye doyduk diyip" sonra da ego yapmadık fln diyorsn ya helal olsun Vallahi helal olsun. İlk dc muhabbetimizde bir an seni ADAM sanmıştım ama hata bizde işte iti köpeği adam yerine koyuyoruz. Geçen serverlardan beri karaktersiz bir kaç clan için ana bacı çoluk çocuk düz gidiyordunuz ? Şu serverda geriye dönüp bak bakalım o adamlardan pardon o dandiklerden ne farkınız kalmış? Bizim dc gelen insanların size ana bacı sövdüğünde şaşırıyorduk/acaba neden sövüyorlar ? Kimin ne olduğunu herkes biliyor herkesin içi rahat olsun, SİZ BU SERVERIN EN İYİ CLANISINIZ İSİYİDE ALDINIZ CSWYİ DE KRALLIĞIDA SERVERI KESTİNİZ EN İYİSİ SİZLERSİNİZ AMAN NE OLUR SİZ OLMAYA DEVAM EDİN. Biz maymun tayfayız dostum.. Allah'a çok şükür hiç bir zaman karakterimizi satmadık ve ödün vermedik, oyun oynadığımızı unutup konuyu başka yerlere götürenler.. Yensekte yenilsekte kimseden bir çekingemiz yok! ISRARLA  "Kanka yanlış anlamayın 0 ego" diyip yukarıda da şu cümleyi kurmuşsun "Benim yapamadığım tek şey krallık olsun" g*tümle gülücem ama onuda zor durumda bırakmak istemiyorum 1554 kişiyle heryere saldırdıktan sonra BEN diyişin varya işte bütün olay burada başlıyor kendiyle çelişkiye düşen çocuk.. Tmm leeğğğğn SENSİN SEN TMM TM HE.  Ayrıca bir kişinin utanması için neye ihtiyacı olduğunada şuradan bakabilirsin https://hizliresim.com/gWsv1D

tarihinde MOOWER tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
  • Haha 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
42 dakika önce, MOOWER yazdı:

@SarhostumHatrlamyrm Öncellikle "K**PELERDE İNECEK VAR" Her yerde g*tünü başını yırtıp "Kanka bizi biliyosunuz 0 ego diyip" sonra bütün heryere 10 pt ile aç köpek gibi oynayıp birde utanmadan yukarıya "Yok cswye doyduk yok isiye doyduk diyip" sonra da ego yapmadık fln diyorsn ya helal olsun Vallahi helal olsun. İlk dc muhabbetimizde bir an seni ADAM sanmıştım ama hata bizde işte iti köpeği adam yerine koyuyoruz. Geçen serverlardan beri karaktersiz bir kaç clan için ana bacı çoluk çocuk düz gidiyordunuz ? Şu serverda geriye dönüp bak bakalım o adamlardan pardon o dandiklerden ne farkınız kalmış? Bizim dc gelen insanların size ana bacı sövdüğünde şaşırıyorduk/acaba neden sövüyorlar ? Kimin ne olduğunu herkes biliyor herkesin içi rahat olsun, SİZ BU SERVERIN EN İYİ CLANISINIZ İSİYİDE ALDINIZ CSWYİ DE KRALLIĞIDA SERVERI KESTİNİZ EN İYİSİ SİZLERSİNİZ AMAN NE OLUR SİZ OLMAYA DEVAM EDİN. Biz maymun tayfayız dostum.. Allah'a çok şükür hiç bir zaman karakterimizi satmadık ve ödün vermedik, oyun oynadığımızı unutup konuyu başka yerlere götürenler.. Yensekte yenilsekte kimseden bir çekingemiz yok! ISRARLA  "Kanka yanlış anlamayın 0 ego" diyip yukarıda da şu cümleyi kurmuşsun "Benim yapamadığım tek şey krallık olsun" g*tümle gülücem ama onuda zor durumda bırakmak istemiyorum 1554 kişiyle heryere saldırdıktan sonra BEN diyişin varya işte bütün olay burada başlıyor kendiyle çelişkiye düşen çocuk.. Tmm leeğğğğn SENSİN SEN TMM TM HE.  Ayrıca bir kişinin utanması için neye ihtiyacı olduğunada şuradan bakabilirsin https://hizliresim.com/gWsv1D

tarihinde GATTUHUSO tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, SarhostumHatrlamyrm yazdı:

Maymun tayfa başlamış Show yapmaya server 3. ayında kralık olup sevinip konu açıp sevinmeye devam edin siz, tek yapabilidiğiniz bu olsun benimde tek yapamadığım bu olsun CSW İSİ KRALLIK doyduk artık koçum ama 1 kere gelip buraya ego yapmadık ya ondan bu götünüzün kalkması boşsunuz :D duydum ki 70gb harcamışsın yazık etmişsin xd buraya yorum atmaya bile utanıyorum be o kadar BOŞ'sunuz

kktmm apoşcum şimdi 4 clan dc de toplanıp hell abys gecip isilıon kovalayın serverın 2. ayı pkya cıkan 8 tane etkisiz elemandan bqska bişey değilsiniz tek basınıza gerdeğe bile giremezsiniz siz gelme bu konunun altına kolunu götüne sokarım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, SarhostumHatrlamyrm yazdı:

"Server 'ın 3. ayında kralık olup" Moruk sen bi sakin ol nefes al sonra yazmaya başla , şimdi sorunlarına sırayla bakıyorum seni adam yerine koyup cevap verecek olursak, lan Apo bir an gerçekten seni adam yerine koyacağımı sandın dimi :) Biz videoyu koyduk izleyin çıldırmaya devam edin Suriyeliler sizi :) şunu da unutmayın o kadar kalabalıksınız ama siz bizim sayemizde kral oldunuz biz siz olmadan da kral olduk ;) 

tarihinde KillerFox tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet 15 parti oyayan adamım ben 20 parti csw alırım 15 parti isilion alırım :D  server 3. ayında pk çıkarım evet evet :D

Siz hangi alemin aptallarısınız? server başından beri pk atan düzenli mele clanlardan birincisiyim lan ben varmı sende 2m np anca git arka kapıda cardinal'de adam kesersin sen 

al gözün pk görsün server 2. günü yavrum

al gözün turnuva görsün 15 parti girmedik buraya.

isilion gelince bende gelmem lazım mele bastım item lazım gelcem deyip 3. gün dayak yiyip siktir olup gitmen ?

asıl sizi ben adam sandım server başında davet ettik bişeylere isiliona csw ama kancıkmışsınız neyse hadi koçum işinize bakın bizi bilen bilir bilmeyende kendi bilir oyunu oyun diye oynayın motor olmayın azcık değeriniz var bokunu çıkarmayın ilk küfür eden de sizsiniz o.ç single diye çarlar açan ben değilim haddinizi bilin hadi bakın dalganıza şimdi gidin lüferde sevinin hadiiiii

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ulan kahpe turnuva diye götünü yırtıyorsun,15 clan girmediysen 15 clandan item topladın aç köpek. KorkmabizVarızla cz de ilk vs nizde item istedin uniq yok dedim elimdeki lycoam hammeri istedin kim delikanlı ? 5 ske beltle vs ye girdiniz adamlar 2 tane kekuri beltle vs attılar 1-2 sayıyla göt zoruyla aldınız,ve adamlar 7 kişi oynadılar burası myko herkesten vs için item toplayacaksan eşit serverlar var gir orda oyna elin s*kiyle gerdeğe girme. İsi konusuna gelelim geldiğim her iside kutuyu aldık gittik sende öyle arkadan baktın, göt korkusuna 10 tane clan topladın lan isiye okçu team bile getirdin kim erkek olm ?? Kaşarlık yapmayın dünkü küfür mevzusuna gelelim allah şahit kimseyi inandıracak halimde yok bize farklı nicklerle pm lerden ana bacı sövüldü ( bunlar sizin oy attığınız charlar ) ondan sonra bizimkilerde karşılık verdi bu kadar net. Biz lüferde seviniyoruz sizde oturup ağlayın hadi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@SarhostumHatrlamyrm Senin arkadaşların char açıp ana bacı küfür ettikten sonra öyle açıldı o charlar,biz de çektik video merak etme. 6-7 tane pk videosu var yayınlamadık,yayınlayacağız. Elinden krallığı alınca zoruna gitti kaybetmek. Ağla şimdi kenarda,ah ulaan nasıl verdik krallığı bunlara diye. Biraz daha ağlarsın.

tarihinde WhatWasThat tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
53 dakika önce, ShaolinFox yazdı:

Ulan kahpe turnuva diye götünü yırtıyorsun,15 clan girmediysen 15 clandan item topladın aç köpek. KorkmabizVarızla cz de ilk vs nizde item istedin uniq yok dedim elimdeki lycoam hammeri istedin kim delikanlı ? 5 ske beltle vs ye girdiniz adamlar 2 tane kekuri beltle vs attılar 1-2 sayıyla göt zoruyla aldınız,ve adamlar 7 kişi oynadılar burası myko herkesten vs için item toplayacaksan eşit serverlar var gir orda oyna elin s*kiyle gerdeğe girme. İsi konusuna gelelim geldiğim her iside kutuyu aldık gittik sende öyle arkadan baktın, göt korkusuna 10 tane clan topladın lan isiye okçu team bile getirdin kim erkek olm ?? Kaşarlık yapmayın dünkü küfür mevzusuna gelelim allah şahit kimseyi inandıracak halimde yok bize farklı nicklerle pm lerden ana bacı sövüldü ( bunlar sizin oy attığınız charlar ) ondan sonra bizimkilerde karşılık verdi bu kadar net. Biz lüferde seviniyoruz sizde oturup ağlayın hadi.

Oktay sende az çok biliyosun küfür etmeyiz biz boşa dümen yapma burada şimdi, korkmabizvarız'a gelince a.q çocukları brokly item aldılar biz bişey dedik mi çevremiz var alırız diyolardı benimde çevrem var aldım net. öyle göte böyle yarrak elin sikiyle gerdeğede giren yok isilion itemlerini aldım arkadaşlarımdan ortak onların hepsi bilip bilmeden sallayıp durmayın aslı astarı nedir bilmiyorsun sallama

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, SarhostumHatrlamyrm yazdı:

Oktay sende az çok biliyosun küfür etmeyiz biz boşa dümen yapma burada şimdi, korkmabizvarız'a gelince a.q çocukları brokly item aldılar biz bişey dedik mi çevremiz var alırız diyolardı benimde çevrem var aldım net. öyle göte böyle yarrak elin sikiyle gerdeğede giren yok isilion itemlerini aldım arkadaşlarımdan ortak onların hepsi bilip bilmeden sallayıp durmayın aslı astarı nedir bilmiyorsun sallama

tamam moruk sensin hadi sal konuyu vallahi sensin allah çarpsın sensin sizsiniz lan bırakın yakamızı aq esir aldınız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@SarhostumHatrlamyrm O zaman gelip burda krallık videosuna atıp tutma, biz size gelip bir şey diyormuyuz?  Herkes herkesi biliyor siz gelip laf atıyorsunuz sizinle muhattap olan yok. Sizde bizle olmayın, herkes baksın işine oyun oynuyoruz,aptal saptal hırs yapıp konuyu başka yerlere çekmeyin ilk defa mele oynuyoruz deniyoruz, kesiyoruz, kesiliyoruz,tutupta sizin gibi herkesi kesiyorum en kral benimde demiyoruz,çok erkeksen önümüzdeki server asas party kur gel tamam mı ? Oyunu baştan öğretelim sana.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...