Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
DARKKO 4. Ayında! +500.00 TL Ödül Teslim Edildi

Önerilen Mesajlar

Hayır asas oynamayı beceremeyip warrıor basan Hi clanı utanmadan birde burada konulara yorum mu atıyor ? Oskoda Asasın Moower daha 1. turda cardinalde buss kasan adama elendi aq asdhuygalsjdknşlasşd :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Bach yazdı:

Hayır asas oynamayı beceremeyip warrıor basan Hi clanı utanmadan birde burada konulara yorum mu atıyor ? Oskoda Asasın Moower daha 1. turda cardinalde buss kasan adama elendi aq asdhuygalsjdknşlasşd :D

Kanka profil resmindede köpek var işte

Her kemik atana geliyolar boşver ciddiye alma :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, WhatWasThat yazdı:

Oynadığınız asas en fazla İsiloon % Atilla % fazlası değil

Senin video ile de alakan yok videodaki kişilerlede. 

Buraya gelip ağladığına göre kuyruk acın var belli.

İsiloona gelip dayak yiyip gitmenizdenmi kaynaklanıyor bu , bence olası bir durum :)

Asasda bişey beceremeyip melee bastınız ondada beceremediniz 8v8 de ilk turda elendiniz zaten.

Hadi gidin 3 kuruşa koxp alıp adam kestiğiniz serverlarda oynamaya devam edin.

Kirletmeyin buraları, buralar aşar sizi abicim hadi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Öncelikle videoda ben yokum ama klan bizim 1.5 ay oynadıgımız klan. Kusura bakmayın da 1.5 aydır dayak atmadığımız kimse kalmadı , şimdi biz bırakınca mı bize asas öğretmek aklınıza geldi? Klanın dağılma sebebi herkesin bir şekilde serverı bırakması sanıyorum, bu videoyla  bir alakası olduğunu düşünmüyorum. Kendinizi nimetten saymayın arkadaşlar. 
Bu arada bize asas dersi verecek arkadaşları 1v1 turnuvasında da görmek isterdik. Malum 1. ve 2. biz olduk.

elinize sağlık video için.

KenROSS

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
30 dakika önce, KenneX yazdı:

Öncelikle videoda ben yokum ama klan bizim 1.5 ay oynadıgımız klan. Kusura bakmayın da 1.5 aydır dayak atmadığımız kimse kalmadı , şimdi biz bırakınca mı bize asas öğretmek aklınıza geldi? Klanın dağılma sebebi herkesin bir şekilde serverı bırakması sanıyorum, bu videoyla  bir alakası olduğunu düşünmüyorum. Kendinizi nimetten saymayın arkadaşlar. 
Bu arada bize asas dersi verecek arkadaşları 1v1 turnuvasında da görmek isterdik. Malum 1. ve 2. biz olduk.

KenROSS

Bir bakıyım veletler nasıl ağlamış neler sallamış arkamızdan dedim foruma girdim okudum okudum tam en alta geldim @KenROSS arkadaşın yorumunu gördüm ve dedim ki başka söze gerek yok , biraz utanması olan insan zaten yerin dibine çoktan girmiştir ;) kısa bir not : adını hatırlamıyorum şimdi çokta uğraşamıcam bakmaya cardinal de kasan adam moower ı kesti demiş kendini bilmezin biri bahsettiğin adamda dual rol + ske belt vardı bilgin olsun forum player ı çocuk, daha da bu sayfaya bakmıcam kişisel sorunu olanlar nick i mi yukarı bıraktım ulaşabilirler. . .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, HarrisonCarter yazdı:

Kanka profil resmindede köpek var işte

Her kemik atana geliyolar boşver ciddiye alma :)

Resimde ki köpek değil tilki , sendeki de beyin değil ,burada senden başka köpek göremiyorum ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yapmayın arkadaşlar ya bukadar mı kinlendiniz ? 

Isiloona yancılık yapmaktan başka ne başarınız oldu serverda?

Objektif olarak bakarsak 8v8 Rogue vs'si diye bahsediyorsun partinde  warrior var  insanlar bunu görmüyormu ? 

Tüm itemleri birleştirip vs eventa soktuğunuz karakter kaçıncı oldu ilk 3'e girebildi mi?:(

Kaç kez komutçunuzu değiştirdiniz?

Bowla girmek için kaç kez ırk değiştirdiğinizi yetkililerden rica etsek  r 2-3 sayfa transfer  log'u çıkarırlar.

Bu iddalı konuşmaları görünce insanın aklına şu soru geliyor  .. Neden 8v8 Melee turnuvasında yoktunuz?

Özet geçersek kininizi anliyorum 1.5aydır tek oynuyorum kaç kez kestiğimizi kaç kill aldığımızı kaç kez towna gittiğinizi hatirlamayacak kadar çok üstündük.

Hiç bi zaman rakip olamasanızda aramızda şu diyalog oldu hadi sıkıldık sunları 8v8 cekelimde zaman geçsin keselim biraz..

Aktif olarak  1.5 aydır Cz'de olan herkes OldSkool clanının  Vertigo clanından 5 gömlek daha üstün olduğunu objektif olarak yorumluyor zaten.

Yormayın kendinizi  

GG

tarihinde patria tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, KenneX yazdı:

KenROSS

Mert güzel yorumların için teşekkürler hepiniz kendinizi özlettiniz. Arkadaşlara değilde serverda cok soran oluyor neden bırakıldı vs . 

Aramızda calısan arkadaslar var zamanları olmadığı için piyasada değerliyken charlarını sattılar . 

16 saat önce, KenneX yazdı:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 26.05.2020 at 15:02, Bach yazdı:

hi clanının tırnağı olamazsın yatalak mage :D  kaç kez towna gittiğini en iyi sen hatırlarsın . Bitane delikanlı BEOON vardi aranizda oda geldi vs turnuvasına oda 1v1 8v8e zaten girmeye göt yok oda kaçıncı oldu iyi hatırlarsın. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar OldSkool clanını zerre sevmem ama Vertigo partisinde Warrior var ve buna rağmen konu başlığını açan aşağılık şeref yoksunu  ;

On 26.05.2020 at 13:13, HarrisonCarter yazdı:

Asas nedir nasıl oynanır izleyelim :)

Polemik amaçlı değildir.

demiş. 

Asas nedir nasıl oynanır diyen şeref yoksununun partisinde WARRİOR var ?

Polemik amaçlı değildir diyen onur yoksunu eşit şartlarda atmadığı party VS'nin polemiğini yapıyor.

Son of bitch 'lik parayla olsa bu arkadaş validesini satıp kredi çeker. NET.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
19 saat önce, patria yazdı:

Yapmayın arkadaşlar ya bukadar mı kinlendiniz ? 

Isiloona yancılık yapmaktan başka ne başarınız oldu serverda?

Objektif olarak bakarsak 8v8 Rogue vs'si diye bahsediyorsun partinde  warrior var  insanlar bunu görmüyormu ? 

Tüm itemleri birleştirip vs eventa soktuğunuz karakter kaçıncı oldu ilk 3'e girebildi mi?:(

Kaç kez komutçunuzu değiştirdiniz?

Bowla girmek için kaç kez ırk değiştirdiğinizi yetkililerden rica etsek  r 2-3 sayfa transfer  log'u çıkarırlar.

Bu iddalı konuşmaları görünce insanın aklına şu soru geliyor  .. Neden 8v8 Melee turnuvasında yoktunuz?

Özet geçersek kininizi anliyorum 1.5aydır tek oynuyorum kaç kez kestiğimizi kaç kill aldığımızı kaç kez towna gittiğinizi hatirlamayacak kadar çok üstündük.

Hiç bi zaman rakip olamasanızda aramızda şu diyalog oldu hadi sıkıldık sunları 8v8 cekelimde zaman geçsin keselim biraz..

Aktif olarak  1.5 aydır Cz'de olan herkes OldSkool clanının  Vertigo clanından 5 gömlek daha üstün olduğunu objektif olarak yorumluyor zaten.

Yormayın kendinizi  

GG

Baya uzun yazmışsın acını anlıyorum.

8v8 de keselim diye çekip towna düşmenizde manidar oldu gerçekten.

Magelerin priesti olarak gördüm seni asaslar kıçına tekmeyi vurunca towna düştüğünde magelere pri olmuşsun doğru karar.

Partyi oynatamadığın net belliydi zaten.

Ayrıca size artık laf atmayacağım kendinizi nimetten saymaya devam edin.

Kıvranmaya devam edin biz çok iyiyiz şöyleyiz böyleyiz diye.

Çok iyiyiz dediğiniz clan şuan dağılmış durumda zaten. Öyle bir clan bile yok şu anda. 

Neyse dediğim gibi polemiğe girmeyi sevmem videoda herşey net. 

Magelere 10k kaldırmaya devam et o küçük beyninle.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 27.05.2020 at 01:04, KenneX yazdı:

KenROSS

Sen beni iyi bilirsin.

Zamanında attığımız vsleride iyi bilirsin.

Karşımda vsye bile çıkacak kalibrede bile bir asas deilsin.

Servera 10 gün kadar geç başladım bu yüzden geri olduğum için katılmadım vs eventa tüm ısrarlara rağmen.

Sevmem bu tarz muhabbetleri ama sen hakediyosun, istemediğin kadar seni fll can kestiğim videolardan atabilirim buraya malum serverlarda.

Neyse herkesin kim olduğunu biliyo millet anlatmama gerek yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, HarrisonCarter yazdı:

Baya uzun yazmışsın acını anlıyorum.

8v8 de keselim diye çekip towna düşmenizde manidar oldu gerçekten.

Magelerin priesti olarak gördüm seni asaslar kıçına tekmeyi vurunca towna düştüğünde magelere pri olmuşsun doğru karar.

Partyi oynatamadığın net belliydi zaten.

Ayrıca size artık laf atmayacağım kendinizi nimetten saymaya devam edin.

Kıvranmaya devam edin biz çok iyiyiz şöyleyiz böyleyiz diye.

Çok iyiyiz dediğiniz clan şuan dağılmış durumda zaten. Öyle bir clan bile yok şu anda. 

Neyse dediğim gibi polemiğe girmeyi sevmem videoda herşey net. 

Magelere 10k kaldırmaya devam et o küçük beyninle.

lan amına kodugum beyin fakiri * cocugu partinde warrior var hala 8v8 diyosun

o partisenin * sikti 1 ay boyunca 

3  . kenross 6bin bryant 10.000 liraya satıldı kokuşmuş ağzınla bilmeden yorum yapma

insan gibi laf anlatiyoruz anlamıyosun amına kodugum ruh hastası sizofren * cocugu seni bırakınca niye yazıyosun 1.5 aydır aklın nerdeydı orospunun cocugu neden gelip bi kere bile vs istemedin neden vs  turnuvasına girmedin  neden gelip 1kez bile 8vv istemedin partine warrior almıssın warrior önde z tutup atak yapiyo hala 8v8 diye konusuyosun. okadar cok sikmişimki acısı hala cıkmamıs kelime kaşarlığı yapma  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, HarrisonCarter yazdı:

Sen beni iyi bilirsin.

Servera 10 gün kadar geç başladım bu yüzden geri olduğum için katılmadım vs eventa tüm ısrarlara rağmen.

Sevmem bu tarz muhabbetleri ama sen hakediyosun, istemediğin kadar seni fll can kestiğim videolardan atabilirim buraya malum serverlarda.

siktir git seni kim neyine bilir ilk kez adını duyuyorum 100lerce pvpde oynadım amına kodugum kekosu seni gelmis burda konusuyosun hata bizde amına koyayım 100kere kes bikere video alma * cocugunun biri gelsin warriorla kessin kestim desin bi bitmediniz biiiii

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, HarrisonCarter yazdı:

Sen beni iyi bilirsin.

Seni bilmem etmem, tanımam da ayrıca.

Sizi adam yerine koydum efendi efendi cevap yazdım konuya. 10 gün sonra değil, server açılmadan 10 gün önce yalnızca seni soksalar servera yine benim ayarımda bir char dizemezsin.

Keşke arkadaşlarının itemlerini sen toplasaydın da seni dövseydik turnuvada. Kendi itemlerinizle vs atmışsınız gibi bir de bahane sunmuşsun, güldürdün.

Bir dahaki serverlarda oynarsam o zamana kısmet artık.

Şu videoları atta izleyelim bu arada. Darkko da bir sik yapamadım geriye saralım diyorsun, onlara da bir bakalım.

Seni ve klandakileri her kestiğimde video alsaydım inan buraya koyamayacak kadar çok olurlardı. Senin götünü kim bu kadar kaldırdı anlamadım.

Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş, seninki o hesap oldu. Sen kendini pohpohlamaya devam et.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, patria yazdı:

lan amına kodugum beyin fakiri * cocugu partinde warrior var hala 8v8 diyosun

o partisenin * sikti 1 ay boyunca 

3  . kenross 6bin bryant 10.000 liraya satıldı kokuşmuş ağzınla bilmeden yorum yapma

insan gibi laf anlatiyoruz anlamıyosun amına kodugum ruh hastası sizofren * cocugu seni bırakınca niye yazıyosun 1.5 aydır aklın nerdeydı orospunun cocugu neden gelip bi kere bile vs istemedin neden vs  turnuvasına girmedin  neden gelip 1kez bile 8vv istemedin partine warrior almıssın warrior önde z tutup atak yapiyo hala 8v8 diye konusuyosun. okadar cok sikmişimki acısı hala cıkmamıs kelime kaşarlığı yapma  

Üff ne ağlamışsın be :)

Çok koymuş belli. 

Neyse daha fazla üstüne gelmeyeceğim.

Magelere iyi heal at o clandanda atmasınlar seni kuzucuğum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
37 dakika önce, HarrisonCarter yazdı:

Üff ne ağlamışsın be :)

Çok koymuş belli. 

Neyse daha fazla üstüne gelmeyeceğim.

Magelere iyi heal at o clandanda atmasınlar seni kuzucuğum :)

bi bitmediniz be kardesim 

1.5 ay boyunca 1 kez 8v8 e cagırmadın

vs turnuvasına katılmadın

partide warrior var asas vs kestik ettik diye video koymussun

nasıl bi ruh hastasısın olm sen bu konusmalar ne böyle nasıl bukadar sinir bozucu yalancı * cocugu olmayı beceriyosun nasıl bi  hayal dünyan var olum sen ne diyosun neeeeeeee

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
42 dakika önce, patria yazdı:

bi bitmediniz be kardesim 

1.5 ay boyunca 1 kez 8v8 e cagırmadın

vs turnuvasına katılmadın

partide warrior var asas vs kestik ettik diye video koymussun

nasıl bi ruh hastasısın olm sen bu konusmalar ne böyle nasıl bukadar sinir bozucu yalancı * cocugu olmayı beceriyosun nasıl bi  hayal dünyan var olum sen ne diyosun neeeeeeee

hil at hil hil magelere.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...