Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
DARKKO 4. Ayında! +500.00 TL Ödül Teslim Edildi

Önerilen Mesajlar

Hiçbir art niyet olmadan hazırlanmış bir videodur server'e 15 gün önce başlamıştım bugün itibariyle arkadaşım Gökhan ve ortağı Mert ile birlikte bırakmış bulunmaktayız.
15 gün boyunca pk ve vs'den çok zevk aldım oyun içinden aldığım ufak kesitleri birleştirerek küçük çaplı bir movie hazırladım umarım sizde izlerken eğlenirsiniz.
İYİ SEYİRLER...

tarihinde aslanyucehan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Teşekkürler 2

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ne kadar kin beslediğini ve ortada bir çekememezlik olduğunu fark ettim açıkçası hiç umurumda değilsin 15 gün boyunca oyunda tanıdığım ve sadece bunun bir oyun olduğunu bilerek oynayan insanlara teşekkürü mü belirttim. Ayrıca sen townda otururken sana ve yaverine kastığım npler için senin bana teşekkür etmen gerekiyor. :) 

tarihinde aslanyucehan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 26.05.2020 at 17:07, aslanyucehan yazdı:

Ne kadar kin beslediğini ve ortada bir çekememezlik olduğunu fark ettim açıkçası hiç umurumda değilsin 15 gün boyunca oyunda tanıdığım ve sadece bunun bir oyun olduğunu bilerek oynayan insanlara teşekkürü mü belirttims Ayrıca sen townda otururken sana ve yaverine kastığım npler için senin bana teşekkür etmen gerekiyor. :) 

senin ciddi psikolojik problemlerin var . sen kimin umurundasın chara giren basit bi pokesin sadece charın bile olmadı. hainlik nasil olur bu yaşta bir kez daha öğrettin. tedavini ihmal etme. gökhanın erenin tırnağı olamazsin. bana sorarsan keyif almak için oynadıgım bi oyun güzelde arkadaslıkları dostluklar kazanıp iyi dürüst insanlarıda tanıdım. senin gibi hain iki yüzlü problemli insanlarıda.

tarihinde patria tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Madem umurunda değilim neden bu kadar içerlendin ve hala yüzsüz gibi konumun altına yorum yapıp kendini avutuyorsun? :)

Benim charımın olup olmaması seni hiç ilgilendirmez, herbokolog gibi herşeye atlama alan memnun veren memnun.

Keyif almak için oynadığın oyunda clanın da oynayan adamların çok güzel bir şekilde arkasından atıp tutan bir insansın hala gelmişsin burada dürüstlükten bahsediyorsun. Ona buna teşhis koymadan önce dönde bir kendine bak 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...