Jump to content
News
  • DARKKO Resmi Açılış Tarihi 10.04.2020!
Legion

yenilik Bifrost Taşları Ve Dropları ( Voucher Sistemi )

Önerilen Mesajlar

W7rl84.png

Öncelikle herkese hayırlı ramazanlar diliyorum ve değiştirdiğimiz sistemden bahsedeyim.
Fragment İçerikleri tamamen aynı fakat çıkan itemler Exchange Voucher haline getirildi ve bu Voucher'ları kırdırmak için ufak bir harcama yapmanız gerekecek.

itemicon_8_1041_80_0.pngitemicon_8_1041_70_0.pngitemicon_8_1042_80_0.pngitemicon_8_1042_70_0.pngitemicon_8_1042_60_0.pngitemicon_8_1042_50_0.pngitemicon_8_1042_20_0.pngitemicon_8_1042_10_0.pngitemicon_8_1042_00_0.pngitemicon_8_1041_90_0.png

1.png3.png2.png4.png

Moradon'da Bulunan [Hepa Pupil] Shozin İsimli NPC'den Kırdırabilirsiniz.

Unique Itemler İçin : itemicon_3_7906_80_0.jpg1 Adet Gold Bar Gerekli
Unique Takılar için :
itemicon_3_7906_80_0.jpg 2 Adet Gold Bar Gerekli
Normal Chitin Armor Voucher İçin :
itemicon_3_7906_70_0.jpg 5 Adet Silver Bar Gerekli
Black & Red ve Chitin Shell Voucher İçin :
itemicon_3_7906_80_0.jpg 1 Adet Gold Bar Gerekli.

2020-05-22 23-11-08-475_CYPHER.jpg

2020-05-22 23-11-13-702_CYPHER.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Görüşlerinizi belirtebilirsiniz ayrıca bifrosttan öyle düşündüğünüz gibi item girişi olmayacak hepsi ayarlı gönlünüz rahat olsun ayrıca durmadan Bifrost açılmayacak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Nesibeerva yazdı:

itemlerin görünmemesi ile alakalı bir çalışma var mı acaba ?

kırdırdığında item envanterinde gözükmüyorsa ( arada bir oluyor ) relog atabilirsin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Normal chitin +1 ler zaten pazarda  3-5 m ye satılırken 5 tane silver bar niye istediniz bir tek onu anlamadım diğerler gayet mantıklı

tarihinde ReDKiT tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
53 dakika önce, ReDKiT yazdı:

Normal chitin +1 ler zaten pazarda  3-5 m ye satılırken 5 tane silver bar niye istediniz bir tek onu anlamadım diğerler gayet mantıklı

kafalık kolluk ayaklık çıkıyor onlar da gerçi 40-50 m pazarda ama olsun onu kırdıran adam satmaz bence basar, chitin alarak birine kazandırmyıorsun servera veriyorsun o parayı böylece serverdan gb gidiyor  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, Slytheron yazdı:

kafalık kolluk ayaklık çıkıyor onlar da gerçi 40-50 m pazarda ama olsun onu kırdıran adam satmaz bence basar, chitin alarak birine kazandırmyıorsun servera veriyorsun o parayı böylece serverdan gb gidiyor  

Iyi de yine mantikli degil ki, kirdirma bedelinden daha dusuk bir meblag ile bizzat istenen parca pazardan alinabilecekken neden kumar oynansin? Bir ihtimalle dusurebilecegin o parcalar bile piyasada 50m'den daha uyguna satin alinabiliyorken,  2 saat yuzlerce insanla ks'leserek hasbel kader 'kazandigin' chitin voucher icin 50m harcamak hic de makul degil. Degeri 2-3 gb'den daha fazla eden bu fragment'lardan zaten chitin almak bile uzucu bir durumken ustune bir de ustune 50m istenmemeliydi. Tamam sunucudan para ciksin da unique silah icin 100m talep ediliyorken 500k'lik chitin icin 50m isteniyor, bana kalirsa mantikli degil. O kadar emegin sonucunda o kadar pahali tastan gidip duz chitin voucher aliniyorsa ve oyundaki en pahali chitin parcasi bile 40-50m ise, o voucher'i kirdirmak ucretsiz olsa yeri, en azindan zugurt tesellisi misali.

tarihinde Lefu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
24 dakika önce, Lefu yazdı:

Iyi de yine mantikli degil ki, kirdirma bedelinden daha dusuk bir meblag ile bizzat istenen parca pazardan alinabilecekken neden kumar oynansin? Bir ihtimalle dusurebilecegin o parcalar bile piyasada 50m'den daha uyguna satin alinabiliyorken,  2 saat yuzlerce insanla ks'leserek hasbel kader 'kazandigin' chitin voucher icin 50m harcamak hic de makul degil. Degeri 2-3 gb'den daha fazla eden bu fragment'lardan zaten chitin almak bile uzucu bir durumken ustune bir de ustune 50m istenmemeliydi. Tamam sunucudan para ciksin da unique silah icin 100m talep ediliyorken 500k'lik chitin icin 50m isteniyor, bana kalirsa mantikli degil. O kadar emegin sonucunda o kadar pahali tastan gidip duz chitin voucher aliniyorsa ve oyundaki en pahali chitin parcasi bile 40-50m ise, o voucher'i kirdirmak ucretsiz olsa yeri, en azindan zugurt tesellisi misali.

düşürürüz ya niye bu kadar sinirlendin :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Nymeria yazdı:

@Legion abi bide şu oranları paylaşsan keşke yani avarice'den chitin atmasın bence 5k vuruyor mob.

Mobların zorluğuna göre taşlardan çöp atma olayı azalıyor ve unique çıkma olasığı da fazla içeriği belli yani

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Lefu yazdı:

bana chitin sadece kafalık çıktı o yüzden göğüslük ve pad çıkıyor mu bilmiyorum sadece kafalık kolluk ayaklık çıkıyor diye düşünmüştüm. Bir de voucher çıktığında kırdırmanın riski yok diye biliyorum  voucher parasını verirsen %100 itemi veriyor sanırım. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
15 saat önce, Slytheron yazdı:

bana chitin sadece kafalık çıktı o yüzden göğüslük ve pad çıkıyor mu bilmiyorum sadece kafalık kolluk ayaklık çıkıyor diye düşünmüştüm. Bir de voucher çıktığında kırdırmanın riski yok diye biliyorum  voucher parasını verirsen %100 itemi veriyor sanırım. 

karpuz kabuğu misali :))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bazı özellikleri oylamaya açıyorsunuz bazılarını kendiniz değiştiriyorsunuz çabanızı anlıyoruz fakat gb azaltalım sw ömrü uzasın gb yükselsin derken bu özellikleri değiştirirken hata yapıyorsunuz Ya hep oylama yapın ya hiç yapmayın son güncelleme fiyasko buda benim naçizane şahsi eleştirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...