Jump to content
News
  • DARKKO Resmi Açılış Tarihi 10.04.2020!
  • 0
Jardo

Cr öDülü Olarak 1tl Voucher ....

Soru

Merhabalar,

Karakterimde 0 DB var. Evet sıfır. 1 TL Voucher geldi cr'den. Trade i yok bankaya atamıyorum. Allah aşkına biri söylesin... BEN 1TL VOUCHER'I NE YAPICAM!!!??! İTEM ALSAN ALINMIYOR.ARKADAŞININ İHTİYACI VARDIR DERSİN ONA VERİYİM O ZAMAN DA TRADE KAPALI...LÜTFEN ÖDÜLLERE BİRAZ MANTIKLI BİŞEYLER KONURSA MEMNUN OLURUZ. KALKIP ROL KOYUN DEMİYORUZ DA 1 TL VOUCHER NEDİR?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu soruya 7 cevap geldi

Önerilen Mesajlar

• 0

50-100 TL voucher gelmiş olsaydı buraya konu açıp teşekkür etmeyi boşverdim şansınız ile övünecektiniz.

Şanssızlığınız ile dert yanın :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
  • 0

yönetim kafamı karıştıyor coğu zaman oyunu gayet güzel yönetiyor, kriz anlarını(örn sw patlamalarını)profesyonelce idare edip tansiyonu düşük tutabiliyor, ama bazen herhalde sabahlamanın vb etkisi tuhaf tepkiler veriyorlar. burada bi oyuncu size kendince bir kusuru nedenleriyle beraber anlatıp zaman ayırmış, yöneticiler ve başıboş yönetim seviciler aklınca taşak geçmeye çalışmışsınız.

taşak geçmezseniz 1tl voucherdan, 1m exp-1k np lerden ben de bıktım. 3 iq'lu şakşakcılar gelip "herkese 10gb mi dağıtsınlar xddd" demeden önce hayır 10gb dağıtmasınlar ama bence  1 saatlik challange için "ulan keşke yapmasaydım" dedirtmesinler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
  • 0
36 dakika önce, Emerson12 yazdı:

yönetim kafamı karıştıyor coğu zaman oyunu gayet güzel yönetiyor, kriz anlarını(örn sw patlamalarını)profesyonelce idare edip tansiyonu düşük tutabiliyor, ama bazen herhalde sabahlamanın vb etkisi tuhaf tepkiler veriyorlar. burada bi oyuncu size kendince bir kusuru nedenleriyle beraber anlatıp zaman ayırmış, yöneticiler ve başıboş yönetim seviciler aklınca taşak geçmeye çalışmışsınız.

taşak geçmezseniz 1tl voucherdan, 1m exp-1k np lerden ben de bıktım. 3 iq'lu şakşakcılar gelip "herkese 10gb mi dağıtsınlar xddd" demeden önce hayır 10gb dağıtmasınlar ama bence  1 saatlik challange için "ulan keşke yapmasaydım" dedirtmesinler.

Knight Online tarihi boyunca uniq potlar ring of bashlar bitmek bilmez...

İnsanlar günlerce boss keser alarm ile uyanıp kovalar ama çıkan çoğu zaman istediği olmaz.

1M exp de çıkar Kekuri ring de TL voucher de 2100 KC de 

Bunlar hiç biri dalga geçme amaçlı değildir. Bu  tür konulardan provoke tarzı bir anlam çıkarabilirim. Sen samimiyeti alay etme ile karıştırıyorsun...

Burada oyuncular kardeşim kanka diye hitap ediyor. Biz bir aileyiz...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...