Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!

Önerilen Mesajlar

Merhaba DarkKO ;

Bizleri Bu Serüvende Yalnız Bırakmadığınız İçin Sonsuz Teşekkürler!

REVOLUTION Sunucumuzda 2.Aylık Job Hediyeleri Sizleri Bekliyor.

• 3000 TL Değerinde Razer Set
  • 2500 TL Değerinde HONOR 9X
  • 2300 TL Değerinde ASUS TUF GAMING Monitör
  • 4000 TL Değerinde Play Station 4 PRO
  • ÖNEMLİ : (TL Bazında Ödülünü Almak İsteyen Oyunculara 1500 TL Olarak Gönderilebilir.) Ödül Almak İsteyenler 30 İş Günü İçerisinde Verdikleri Adrese Teslimatı Sağlanacaktır.

▶ Ödülü Kazanma Şartları İse Şu Şekilde Belirlenmiştir.

• 1) 24 Haziran 2020 - Tarihine Kadar En Çok NP'ye Ulaşan İlk 4 Class (Mage,Warrior,Rogue,Priest) Elmorad Veya Karus Irk Ayrımı Olmayacaktır.
  • 2) JOB Change Yapan Kullanıcılar Yarışmadan Elenirler. Başladığı JOB İle Devam Etmesi Gerekmektedir.( Bastığı An Elenir Telafisi Asla OLMAZ ! ) 
  • 3) Ödüle Oynayan Kişiler Sadece Tek Bilgisayardan Giriş Yapabilirler.
  • 4) Ödüle Oynayan Kişilerin NTS Hakkı  19 Mayıs ' dan , 21 Mayıs 23.59'a Kadardır.

Not: Aynı Clandan 2 Kişi Ödülü Alamaz ! Sadece 1 Kişi Ödüle Aday Olabilir.

Şartları gerçekleştiren 4 kullanıcımız Talep ettiği ödülün sahibi olacaktır.

LYFzX4.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, RaishadaNepulada yazdı:

Oyuna başladıktan sonra 3 ya da 4. günü job change bastım. İlk ay bittiğine göre bizde katılabilirmiyiz yoksa Job change bastık diye artık hiç katılamayacakmıyız ?

katılabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Öncelikle 1. ay ödüllerini alan arkadaşlarımıza hayırlı olsun ve 2. ayı bekleyen herkese selamlar olsun :)

Nacizane bir isteğim olacak ama öncelikle belirtiyorum ki bu isteğimin yapılıp , yapılmadığına dair hiç bir fikrim olmamasına karşı üstün meziyetli xACS tekniğinin belki yapabileceğini düşünerek soruyorum.

Biz mele priestlerinin koca gün np scleri su gibi içsek ve koca gün pk atsak bile , günde 2-3 cr girip nowa ile ırk kaldıran mage priestlerine karşı hiç bir yarışımız malesef olmuyor. Bu tabiki oyunun düzeni (ve gardeşşiiimm sende gitt mayeyle oynaa yahhuuuu) diyen arkadaşlarımızda olucak  herkesin düşüncesi kendine tabiki ama benim düşüncem olan BU HAKSIZ REKABETİ bir nebze haklı rekabete çevirebilmek için örn: 4 mage üstü bir mage partye girmiş priestin aldığı np  , mele partydeki priestten daha az geliyor olur ise ozaman mele priesti de yarışa katılabilir ve o şevk ile teamini daha fazla pk ya sürer. Yukarıda dediğim gibi bu isteğimin yapılır bir yanı varmıdır , oluru olmazını bilmiyorum sadece sorum ve isteğimdir :)

tarihinde ReDKiT tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 20.05.2020 at 02:06, Legion yazdı:

Sıfırlanmış gibi oynamaya devam edin siz, yakında açıklama yapılacak sistemi aktif hale getirdiğimiz zaman.

2. ay np sıralasını gösteren bır lınk varmı 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...