Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
MentoR

clan Clan Adı : Tengri

Önerilen Mesajlar

Clan olarak halka açılmış bulunmaktayız.

Normalde 10-12 kişi devam etmekte olan clan user sayımızı arttırmaya karar verdik.

Düzenli olarak PK ve Bowl Boss turlarındayız.

Bize katılmak isteyen düzgün karakterli arkadaşları bekleriz.

Oyun içi PM: MentoR , CARBONNN

❤️

Tengri Biz Menen

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Priest pendant ve benzeri dropları çalmalarıyla meşhurdurlar. Drop alan şahıs clandan çıkar 3 gbye yeni char çeker ve bu yeni charla clandan oyuna devam eder. Tüm suçu da o çıkan chara yüklerler. Güzel taktik valla.

İkincisi ksci ve tamamen küfürbaz bir clandır.

İçlerinde olduğum için biliyorum. Başınıza dert arıyorsanız girin. Hırsızlık, ahlaksızlık dizboyu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Adaletsaglayici1 yazdı:

Priest pendant ve benzeri dropları çalmalarıyla meşhurdurlar. Drop alan şahıs clandan çıkar 3 gbye yeni char çeker ve bu yeni charla clandan oyuna devam eder. Tüm suçu da o çıkan chara yüklerler. Güzel taktik valla.

İkincisi ksci ve tamamen küfürbaz bir clandır.

İçlerinde olduğum için biliyorum. Başınıza dert arıyorsanız girin. Hırsızlık, ahlaksızlık dizboyu.

Baştan sona yalan ve kulaktan dolma. Arkadaşın bizle bir sorunu oldugu belli. Şuana kadar 12 kişi devam ettik içimizden sadece 2 arkadaş bıraktı,1 i clandan uzaklaştırıldı içlerinde oldugumdan biliyorum demiş ama tamamen yalan nick verebilirsen dogrulgunu gorelim kardesim. Priest Pendant olayı var dogrudur. grimmjow isimli onceki serverdan tanıstıgımz bir arkadasımız clan dısı kendi party yaparak priest pendant dusurmus ve partysinde bulunan clandaki adama bile payını vermemiş ,bunun üzerine clandan atılmıstır. Grimmjow un yeni nick ini ve clandaki rolünü çok merak ettim şimdi bizle de paylaşırsan sevinirim :) Küfür konusuna gelince genelde etmeyiz veya kendi içimizde goygoy seklinde döner. Ancak hakedene de esirgemeyiz. Kimisi anısıyla kimisi anasıyla anılır kardeşim. Dediğim gibi bizle bir derdi oldugu belli arkadaşın. Bizi bilen biliyor bazısı da böyle yalanlarıyla ortalıga düşüyor. Artık her kimsen küçüksün, sineksin ama mide bulandırıyosun.

Herkese iyi oyunlar.

Oyun içi MentoR , CARBONNN , Winc e pm atıp bizlere ulaşabilir, discord da sohbet,muhabbete her zaman gelebilirsiniz.

Tengri Biz Menen.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Clan başkanına priest pendantla pm attığınızda ppyi çalan adam size ppyi ben çaldım clanla alakası yok diye pm atıyor. Gerisini siz hesap edin. Bu dolandırıcılara prim vermeyin. Kimisi anısı kimisi anasıyla anılır diyor. Düşünün nasıl bir karakter ve nasıl bir ruh haline sahip. Pp olayını bilip de bu clana girmek isteyen varsa buyursun girsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şimdi clanda konusulan şey illaki o adama gidiyodur illaki hala clandan gorustugu adamlar vardır halen. Bu mu yani olayı benle alakalı kılan ? Neyse fazla ciddiye alıncak biri değilsin kuyruguna saglam basmısız anlasılan. Kimseye clana gelin diye yalvarmıyoruz zaten herşey ggayet yolunda keyifli gidiyor. Amacımız oyunu oynayan arkadaşların daha fazla keyif almasını sağlamak, bu dediğimi benimle oynayan, sadece zevk almak için ugrastıgımı bilen insanlar daha iyi anlarlar. Sana da iyi oyunlar ne diyeyim :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...