Jump to content
News
  • DARKKO Resmi Açılış Tarihi 10.04.2020!
kaan123

Lokman Durmazdan Gb Aldim Car Banlandi

Önerilen Mesajlar

Selamın aleykum kac gunden berı sıze sesımı duyurmaya calısıyorum LOKMAN DURMAZ adında arkadastan taban fıyattan 2 gb satın aldım ertesi gun car ban yemısti 

bi yardımcı olursanız sevinirim emeklerimiz boşa gitti resmen lütfen bi inceleme bişey yapın oyunda ne bi hile kullandım nede birisine saygısızlık yaptım taban fiyattan 2 gb aldım

oyuna girerken kötüye kullanım yazıyor bi acıklama yapar mısınız 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, kaan123 yazdı:

Selamın aleykum kac gunden berı sıze sesımı duyurmaya calısıyorum LOKMAN DURMAZ adında arkadastan taban fıyattan 2 gb satın aldım ertesi gun car ban yemısti 

bi yardımcı olursanız sevinirim emeklerimiz boşa gitti resmen lütfen bi inceleme bişey yapın oyunda ne bi hile kullandım nede birisine saygısızlık yaptım taban fiyattan 2 gb aldım

oyuna girerken kötüye kullanım yazıyor bi acıklama yapar mısınız 

nickini ver bakalım alt tabanmı bakalım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@SeverusSnape reis allah kahretsin ya keske almaz olaydık paramızla rezıllık yasıyoruz resmen bide üstüne sucsuz oldugumu kanıtlamak zorunda kalıyorum ya o benı ayar edıyor gerekırse lokman durmaz adındakı arkadasta banlansın...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bizim lokmandurmaz ile alakamız yok da , arkadaşım başka birisinden char satın aldı(ring) ile. sonrasında alt taban gb satışı ile yasaklandı. foruma konu açtım 

konusu bu. geri dönüş hala sağlanmadı , kontrol edilmedi. bekleyeceksin belki 1 hafta,belki 2 hafta. şansın bol olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Alayınız beter olun n biz başlık açtık forumda kredi odemesi icin alt limitten diye yüzüne bakan olmadı 5 tl altına diye böyle çakallardan alırsanız basınıza böyle seyler gelmesi normal 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...