Jump to content
News
  • DARKKO Resmi Açılış Tarihi 10.04.2020!
Legion

bildiri Server Bakımı Ve Bazı Bilgilendirmeler

Önerilen Mesajlar

Bu durumlarda geçiştirme cevaplar yerine olanı yazmak daha mantıklı olduğu için size ani gelen reset ve ardından oluşan sorunlardan bahsedeyim.
Öncelikle sunucu şirketinin ani olarak sunucumuza reset atması yüzünden ( halen ticket ile cevap bekliyoruz ) son 10-20 dakika kısmen kayıt altına alınmış gözükmekte ve bu durumun getirdiği sorunlar trade , merchant , banka gibi işlemleriniz geri sarmış olabilir bu durumda kaybettiğiniz (tamamen silinmiş) bir şey varsa her şeyin kaydı olduğu için bize bildirip sorununuzun çözülmesini bekleyebilirsiniz. Ayrıca bu durumu çözerken yeni getirdiğimiz etkinliğin problemlerini de düzeltiyoruz ve bittiğinde sizleri bilgilendireceğiz.

• Beğen 3
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, ahmethuman yazdı:

paraya kıyıp bir Switch pre alayım dedim, günlerdir slota gelmeyen ks geldi, sw de dc problemi vardı dün bugün sw gitti. nedir bu bahtsızlık be 

aradığımız adam sensin ozaman nickini söylermisin serverdne uzaklaştıralım seni :)

• Beğen 1
  • Haha 2

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgilendirme için teşekkürler @LEGIONNAIRE

Bizim gibi sade oyuncular için bir sıkıntı yok, asıl mesai boss keseceğiz diye bekleyen userlar için başladı.
Öyle bir sw yapmışınız ki başından kalkamıyordum sayenizde market alışverişini de falan yaptık. Biraz ekşisözlük okudum, haberleri inceledim az da youtube'de takılayım. Oh be dünya varmış.

tarihinde kocanz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Haha 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, LEGIONNAIRE yazdı:

aradığımız adam sensin ozaman nickini söylermisin serverdne uzaklaştıralım seni :)

Çevremde kem göz derler, ahımı alırsan daha kötü şeyler olabilir haha :D 
Şaka bir yana böyle dönüş yaptığınız için ayrıca teşekkür ederiz 🙏

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, kocanz yazdı:

Bilgilendirme için teşekkürler @LEGIONNAIRE

Bizim gibi sade oyuncular için bir sıkıntı yok, asıl mesai boss keseceğiz diye bekleyen userlar için başladı.
Öyle bir sw yapmışınız ki başından kalkamıyordum sayenizde market alışverişini de falan yaptık. Biraz ekşisözlük okudum, haberleri inceledim az da youtube'de takılayım. Oh be dünya varmış.

10 gündür evi temizleyip duş almıyordum oda aradan cıktı :)))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...