Jump to content
News
  • DARKKO Resmi Açılış Tarihi 10.04.2020!
LEGIONNAIRE

#Bi̇zbi̇rai̇leyi̇z.

Önerilen Mesajlar

Merhaba Arkadaşlar Nasılsınız Umarım İyisinizdir. Sizlere Canı Gönülden Teşekkürlerimi İletmek İstedim. Bizlere Güvenip Bu Güzel Oluşuma Destek Verip Güzel Günlere Getirmemizdeki En Büyük Pay Tamamen Sizlere Aittir.öncelikle Bu Güveninizden Dolayı Sizlere Ekibim Adına Kucak Dolusu Sevgilerimizi Sunuyoruz.sizlere Hizmet Etmek Gerçekten Bizlere Çok Keyif Verdi.sıfırdan Bir Oluşumu Bu Denli Sevmeniz Bizi Hem Gururlandırdı Hem Hırslandırdı.belki Bir Çok Serverin Yapamayacağı Cesaret Edemeyeceği Bir Çok Şeye Cesaret Ettik Ve Güzel Sonuçlar Aldık.dediğim Gibi Sürekli Belirtiyorum Bunuda Sizler Sayesinde Başardık. @BERAMUS @CYPHER @Ares @Pathos @Risus @Edana @LOGOS @ Ronark @Chronos Ekip Arkadaşlarıma Sonsuz Teşekkürleri Borç Bilir Ve Sizlerin Huzurunda Benim İçin Çok Değerli Olduklarını Söylemek İstiyorum.hep Beraber DARKKO'yu Daha İyi Yerlere Getireceğimizden Emin Olmanızı İstiyorum. Velhasıl Bu Zaman Sürecinde Bırakan Ayrılan Oyuncu Arkadaşlarımız Oldu. Kimi Geri Geldi Kimi Bir Sonraki Serverde Görüşmek Üzere Dedi.kimi Bize Güvenemeyip Başlamadı.biz İlk gün Olduğu Gibi Hizmet Vermeye Devam Edeceğiz Tabiki Sizlerin Daha İyi Hizmet Alabilmesi Ve Sıkılmamanız İçin Yenilik Ve Aktiviteler Getirmeye Çalışıyoruz.bunlardan Hoşlanan Olduğu Kadar Hoşlanmayan Oyuncularımızda Mevcut. Ama Bizler Karar Alırken Sizlerin Oylamasınıa Sunuyoruz.o Yüzden Lütfen Bu Kararları Aldığımızda Eleştirmek Yerine Uyum Sağlamaya Çalışırsanız Serverimiz daha Nice 3.aylara Taşıyabiliriz. #BİZBİRAİLEYİZ. Hiç Bir zaman Kendimizi Beğenmişlik Yada Bilgelik Taslamadık Taslamayacağızda Sizlerin Düşünceleriz Bizler İçin Daha Değerli Ve O Yüzden Fikirlerinizi Her zaman Paylaşın Görüşlerinizi Paylaşın Daha İyi Bir Server İçin Bunlar Bizlere Gerekli Olan Şeyler.
KONU ALTINA DÜŞÜNCE VE GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞMAYI UNUTMAYINIZ.

Evet Çok Konuştum Farkındayım Sizlere Nekadar Teşekkür Etsek İnanın Azdır. Daha Uzun Bir DARKKO İçin Hep Birlikte Güzel Günlere Dileği İle  DarkKnightOnline Ekibi.   
            W7rl84.png.575c19a672e9c818d7e6b214542c4149.png
Greetings, friends! I hope everyone's having a great day so far, as we want to thank you all from our heart. All of you have trusted and supported us since the beginning, and the only reason we managed to succeed to such a degree on this project was thanks to you. For me personally, it brought me great joy to do this job and be a part of creating all of this with you, the player, so I'm sending love on behalf of myself and the team. You supported and trusted us, making us proud of what we all managed to create with your help. We made a lot of decisions that other servers would be too afraid of, and thanks to that, we had great results. A big shout-out to my teammates @BERAMUS @CYPHER @Ares @Pathos @Risus @Edana @LOGOS I want you all to be sure that we're going to improve DARKKO further, keeping the pace you've gotten used to. Some players and friends quit the game, some came back to this server, knowing what to expect. Some never even started because of the distrust. We'll be working on it as if it was our first day. In terms of you, our players and friends, having fun without getting bored on this server, we keep adding innovations and activities, although some of you liked them and some didn't. Your opinions will be heard before going forward, so we can continue to bring you what you want to see and enjoy. Here's to our 3rd month! 
#WEAREDARKKO as we value your opinions and idea, so please do keep sharing them with us. Now, I do apologize for this rather long post, so I thank you all for reading it.  Here's to many more months of enjoying the game we love together.

DarkKnightOnline Team

96731269_138085661164335_4327900448095731712_o.jpgDARKKO12.png

• Beğen 9
  • Teşekkürler 2

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o bozuk bu bozuk şu bozuk :D :D :D  Şaka bir yana süpersiniz. Her ne kadar anlaşamadığımız konular olsa da bu ekibe ve çalışmalarına herkesin saygı duyması gerekli. Bize böyle bir oıyun deneyimini sunduğunuz ve sunmaya devam edeceğiniz için şahsım adına çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim ❤️😃 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben bu kadar fazla user olan bir server görmedim. Madem böyle bir konu açılmış düşüncelerimizi belirtelim... Parayla satın alamayacağımız şeyler yaşıyoruz serverda. Ne kadar para döksekte bu kadar useri bir arada toplayamayız,böyle pk  dönmesini sağlayamayız. Bize her zaman gerekli desteği  veren başta Lejyoner , Risus ve diğer yönetici arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. İlk başta sıkıntılar yaşadık kabul ediyoruz,  insanın ister istemez canını sıkıyor. Ama o zorlu,sıkıntılı süreç geçti ve şuan kusursuz bir oyun oynuyoruz diyebilirim. Cansınız,iyiki varsınız,adamsınız adam :)

Bu resimde Lejyoner'e ithafen :)  @LEGIONNAIRE
spacer.png

• Beğen 1
  • Haha 3

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sizleri seviyoruz. valla bizim derdimiz oyun deneyimi vs değil onlar zaten çok güzel. karakterinizi, yaklaşımlarınızı, samimiyetinizi seviyoruz. kimseye tepeden bakmayışınızı, adil ve eşit davranmanızı seviyoruz. bu yüzden buradayız ve bu yüzden hiçbir yere gitmeyeceğiz. Biz ekip olarak burada yer almaktan çok mutluyuz. Eşim, ben ve takım arkadaşlarım adına, çok teşekkürler. #BİZBİRAİLEYİZ

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
40 dakika önce, SeverusSnape yazdı:

Ben bu kadar fazla user olan bir server görmedim. Madem böyle bir konu açılmış düşüncelerimizi belirtelim... Parayla satın alamayacağımız şeyler yaşıyoruz serverda. Ne kadar para döksekte bu kadar useri bir arada toplayamayız,böyle pk  dönmesini sağlayamayız. Bize her zaman gerekli desteği  veren başta Lejyoner , Risus ve diğer yönetici arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. İlk başta sıkıntılar yaşadık kabul ediyoruz,  insanın ister istemez canını sıkıyor. Ama o zorlu,sıkıntılı süreç geçti ve şuan kusursuz bir oyun oynuyoruz diyebilirim. Cansınız,iyiki varsınız,adamsınız adam :)

Bu resimde Lejyoner'e ithafen :)  @LEGIONNAIRE
spacer.png

allah iyiliğini versin :DDDD

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sizlerle birlikte #DARKKOBirBaskaGüzel Bu Yolda Beni ve Ekibimi Yalnız Bırakmayan Tüm #DARKKO Oyuncularına Teşekkürleri Bir Borç Bilirim.  Gerek Yayınlarımda Gerek Oyun İçi Sohbet Muhabbet Ortamıyla Destekte bulunan herkese çok teşekkür ederim İnşallah daha da güzel günler göreceğiz. 

#BİZ #BURADAYIZ #SEN #NERDESİN #? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gördüğüm en iyi MYKO server , hiçbir zaman bu kadar useri bır arada görmedım etkinlikler , eventler ödül sistemi birçok konu cok orjınal ve keyıflı hem oynamaktan hem farm yapmaktan keyif aldıgım bir server.

Ekstra fikir olarak aklımda mantıksız buldugum bir olay var şimdi her job 1.cileri ödül alırken neden 2. ve 3.cüler ödül alamıyor heleki böyle devasa bir serverda 2.3. olmak başarısızlık olmamalı bu ınsanlarında hakkı gözetilmeli yani .

örnek olarak bunu sunuyorum tabi degiştirilip değiştirilmeyecegi yada nasıl yapılacagını bilmem ama her jobun 2. ve 3.cülerine tl bazlı yada bır sonrakı swde kullanacagı bakıye tarzı yada ne bılım klavye mause set oyuncu koltugu vb seyler odul olarak verilebilir sadece bir fikir . ...

dip not : ödüle oynamıyorum :D

tarihinde Farmfarm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Her oyuncumuzun bir isteği var olacak elbette ve bunlar bizim için çok değerli her birine ayrı ayrı cevap verirken ayrı ayrı teşekkür ettğimizi de belirtmek istiyorum.

Yönetici gözünden bakmak kadar oyuncu gözünden bakmakta önemlidir. Her etkinliği de sizin gözünüzden gördüğümüzü unutmayın.

Sizleri seviyoruz bizlere hizmet verirken bile bu heyecanı yaşattığınız için teşekkür ederiz.

Sevgiler Darkko Ailesine,

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Server şuana kadar Myko sunu da geçtim pvp server aleminin gelmiş geçmiş en kral serverı oldu. 1. ayını dolu dolu geçirdik , sayenizde güzel zaman geçirdik. Geleyim soruma. Şimdi 2. ay ödüllerimiz forumdada yazdığınız üzere 17 sinde başlıyacaktı. 17 sine şurada 24 saat bile kalmamışken , 2. ay ödül başlangıcına ilişkin hiç bir şey forum üzerine düşmedi. Bunu şuan çoğu user merak ediyor , kesin bir bilgi ne zaman verilecek ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi allah rızası için genieyi kaldırın orijinali ve pvpsi olsun bütün serverları katleden şu genie kalksın artık farm elle yapılabilsin sadece otoloot olsun yine siz yine para kazanırsınız otoloottan hemde herkez alır daha fazla kişi alır ama serveri katlediyor bu genie sistemi heryer mi dolu olur her yer mi parsellenir tek basıma solo oynama hakkım yok mu benim kendi halimde en azından oyundan arkadaş edinene kadar tek takılabilecek kadar nefes alabilmemiz lazım bütün iyi droplu slotlar hep genie dolu delos bile genieli allah kahretsin ya

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, Shakudo yazdı:

abi allah rızası için genieyi kaldırın orijinali ve pvpsi olsun bütün serverları katleden şu genie kalksın artık farm elle yapılabilsin sadece otoloot olsun yine siz yine para kazanırsınız otoloottan hemde herkez alır daha fazla kişi alır ama serveri katlediyor bu genie sistemi heryer mi dolu olur her yer mi parsellenir tek basıma solo oynama hakkım yok mu benim kendi halimde en azından oyundan arkadaş edinene kadar tek takılabilecek kadar nefes alabilmemiz lazım bütün iyi droplu slotlar hep genie dolu delos bile genieli allah kahretsin ya

Oyunda şu ana kadar yaptığımız pek çok yenilik maddi yönden değil sizlerin rahatlığı için oldu ve öyle de olmaya devam edecek farklı stratejiler uygulamak size bağlı birşey solo oyuncu da olsanız genieli de olsanız oyunda farm yapmak çok zor birşey olmadığı bilinmektedir :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
45 dakika önce, LOGOS yazdı:

Oyunda şu ana kadar yaptığımız pek çok yenilik maddi yönden değil sizlerin rahatlığı için oldu ve öyle de olmaya devam edecek farklı stratejiler uygulamak size bağlı birşey solo oyuncu da olsanız genieli de olsanız oyunda farm yapmak çok zor birşey olmadığı bilinmektedir :)

Farm iyi güzel yapiyiyoruz kimsenin para sıkıntısı yok serverde bide şu gb Satanlari Computer Bannedler daha seri gelse daha iyi olur :)

Bu Arada Server Ne zaman Online ?
14:30 bakimdi En az 1 saat Dendi .
16:00 Saat Cevap Verirseniz Sevinirim @LOGOS 

Teşekkürler..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence hazırlanmış emek verilmiş en güzel databeselerden bir tanesi. Oynamaktan keyif aldığım ve pvp tarihinde oynadığım en uzun 2.server. Eksikleri elbette olacaktır, hepimizin eksikleri var. Fakat gösterilen çaba, gayret bizleri tatmin etmekte bence. Bunun yanı sıra yenilikler ve daha iyiye taşıma çabası ayrıca güzel bir durum. Güvenimiz tam, umarım bu düzeylerde daha nice aylara yıllara birlikte devam etmek ümidiyle. #bizbiraileyiz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...