Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
suy6767

50'liralik Adam'lar Renavatio Clani

Önerilen Mesajlar

Seekten partiye 8.ci kişi olarak aldılar ve yarım saat pk'dan sonra bowlda wratch gördük partinin yarisi towndaydi sadece Th3GangsTe3R ben ve Gluglu vardık.  ilk yüzde atıldıktan sonra %80 canda bende % attim ve wratch bizde kaldı (3 Tane humana karşı) TheGang3ster pay işi nasıl olcak sordugumda  sen benden sonra yüzde attin zaten tek başına olsan da kutuyu alamazdın vermiyoruz ayagına yattı clan başkanına(llSNAKEll)  söyledigimde olur mu öyle şey 50mlik adAM'yız şöyle böyle dedi...

50'Mlik  adAM'lara selam olsun :).... Böyle tipleri partinizde barındırmayın parti atarlarsada muhattap olmayın 50'liralik adAMlardir kendileri.

FOTOLAR:             https://hizliresim.com/DfI8rt      -         https://hizliresim.com/k0gH5R

tarihinde suy6767 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu adamlar abilerine küfür ediyor :D clanlarında 40 yaşında bir adam ona küfür ediyolar adama söyledik olur öyle şeyler diyor. Beyinleri yok hayatları yok. Bunu bilmen gerekirdi. 100 tl için karılarını kızlarını satarlar bunlar.Oyunda böyle adamlarda var işte.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben glugluu götünden element uydurma sen yoktun bile gel ben sana 2 gb para vereceğim burada ağlama yeter ne alaka 50 m lik adamsın utanmadan konu açmışsın yoksa paran iban at parada gönderilirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben glugluu götünden element uydurma sen yoktun bile gel ben sana 2 gb para vereceğim burada ağlama yeter ne alaka 50 m lik adamsın utanmadan konu açmışsın yoksa paran iban at parada gönderilirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Git fotogtrafa bi bak bakalım yokmuymuşum lale seni, atack yapmışmıyım yapmamışmıyim anlarsin  :)

bana yoktun diyen https://hizliresim.com/DfI8rt

Aldıgın streoidler beynini kücültmüş galiba 

Yalandan ayak yapma,delikanli gibi özür dileyin yanlış anlaşılma olmuş diye yazdikca rezil olursunuz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Glugluu yazdı:

Ayrica ksc olmasına ragmen yoktun diyebilecek kadar adAMsınız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, Glugluu yazdı:

ya oyun içi itemi tl ile satılır diyen adamsın burada para göndermeye kalkıyorsun. satarsan koyarsın siteye satarsın..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...