Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
DARKKO 4. Ayında! +500.00 TL Ödül Teslim Edildi
rahattakal

Korkmabizvariz Vs (S4ncak) ÇAkal Tayfasinin Zekati Veri̇lmi̇şti̇r.

Önerilen Mesajlar

36 dakika önce, OREMARRRR yazdı:

Bizi Bilen biliyor Zaten 2 v 2 Turnuvasinda Dengk gelicez Ozaman Bunu Hatirlaticam Sanada O göt Olani Stevenle Akainu Köpeğinede . Bu arada Bilmeyen var ise Bu arkadaşlar İlk defa bi vs de öne gectikleri İçin bu kadar heycanlilar Mazur Görmek lazim . 

Kudurmaya devam et genç yetenek 2v2 de umarım karşıma gelirsin hadi yallah havla şimdi sağda solda daha cevap yok sana charlarını bozan arkadaşlarından gidip özür dile hadi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Baştan atılmış bir ws için 30 k kc verdim keike vermeseydim :( Bu arada 2v2 için neden bu kadar inatçılar acaba merak konusu. 17 yıldır warior oynayan arkadaşımın süper skill kombosu ile asla eli düşmeyen bir priest düşünün. Ben de öyle olsam ben de isterim XD Bazı videolar vardı elimizde legal olmadıklarına dair onlarıda gizlemişler yutuptan :( Neyse bir sonraki hayatımda gel kankam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

OYUNCUMUSUN SNAIYOSUN KENDİNİ KOLSUZ * COCU SUNDAN 1 SENE ÖNCESİNE KADAR CLAN YALVARIP . SW ACILMASIANA 2 GÜN KALA KARDES BİZ PREMİUMSUZ GİRİYOZ SW LERE DİYEN ADAMSIN  AMK KOLSUZU .SİKTİR GİT RİSİNGKO DA OYNA ORASI SENİN KÜMEN :)  HA BU ARADA  TRAŞ YAPIYOSUN YA 2 VS 2  GEL EŞİT İTEM EŞİT  İTEM HANGİ SW DE İSTERSEN ANANI SİKERİM ÖYLE TL + MACROYLA KABADAYILIK YAPMA SEN SADECE KÜCÜK BİR OHHHHYEAHHMAR SIN :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, OREMARRRR yazdı:

Burda Hala boş boş Prim Peşinde Koşma Varsa Götü yiyin Keserim Diyebillicek Bi Delikanli Gelsin 2 v 2 atallim burda boş boş Muhabet etmeyin . Belli sizin Kaniniza işlemiş Erkeyin Oruspusunu İlk defa Görmüyorum Sonda Olmicak Ama belli siz Bu işte baya iyisiniz Buda bi meziyet tebrik etmek lazim . 

yaaaaa morukkkkkkkkkkkkkkkkkk sen ne anlatıyonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn sen ne anlatıyonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn önce o peltek göte deeeee kcyi teslim etsinnnnnnnnnnnnn SONRA 2 v 2 SENİN ŞEREFİNLEEEEEEEEEEEEEEE NASIL OYNUYORUZ SEYRETTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

AMphrtieeeeee Vsden önce aslandı 1-0 oldukdan sonra titrek g*tün teki oldu seninde sonun  öyle olucak at siki

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, OREMARRRR yazdı:

Ya amk Olu Bak Sanada O yukarda KENDİ kendine eylenen Denyoyada Diyorum Çok Delikanliysaniz Benle Muhatap Olun 2 v 2 de Götünüz Yiyorsa Ben burdaym Gm eşliginde Atariz Vs He Steven He sende Başkasinin .......... Gerdeğe girme Piç Sahibi Olursun. Ne sana Ne piçine kimse Sahip Çikmaz Bu Videoyu yapan denyoda 45 dk arenada Bekledim İlla Broklyn Cariylami 2 v 2 Giriceksiniz Wariorum yok diye yaziyor Bİde Bak ben Sw başinda boş carlarla Dolu adamlara Karşi oynadm 2 v 2 de Adamlara item eşiitleyin sizde cok item var diede aglamadm Ben burdaym Oyunda Pm acik Varsa Götü yiyen 2 v 2 de keserim diyebilen delikanli aranizda Buyursun gelsin 

adamların 250k kcsini verin tinerciler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...