Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
RHAINMETALL

Singlepunch Vs Realmardi̇n 'Şamar'

Önerilen Mesajlar

1 dakika önce, Steven yazdı:

olm osmanlı sen hangi sw de oyun oynayabildin amk cocu senin yapabilcen tek şey pusa girip autolot genie cekip pazarda satmak :) o yüzden sesini çıkarma   ekmeğine bak 

lan amına koydugumun oğlu 5 dakika ustumde genie durdu akşama kadar benimi takip ediyorsun . ben her sw gereken keyfi alıyorum.kesilsemde oynadıgım ekipten memnunum .sizin gibi din allah aile dinlemeden küfürlere girmiyorum .sizin tek yaptıgınız sey küfür edip kendinizi herkesten üstün görmeniz amına koydugumun salağı seni.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Jaoz yazdı:

Amk protez beyinlisi item farkı diye bişey var ama sen göt beyninin süzgecinden bunu geçirip idrak edemezsin bamya beyninin süzgecinden geçir bunu sonra bi hazmet sonra anlayabilirsen tekrar yaz 

bak burda 1 warriormun master'ı acık degil birinin elinde glave+5 birinin elinde +6 var iyi seyirler :) ''VİDEOYU 24:05'TEN İTİBAREN İZLEYE BİLİRSİN''

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Jaoz yazdı:

Amk protez beyinlisi item farkı diye bişey var ama sen göt beyninin süzgecinden bunu geçirip idrak edemezsin bamya beyninin süzgecinden geçir bunu sonra bi hazmet sonra anlayabilirsen tekrar yaz 

be kafasını siktiğim item farkı varsa haddini bilip oturucaksın .yaptıgınız hiç birşey yok vs dede kesilmişsin hala en iyisi biziz havasındasınız bu nasıl bir kafa aq.çakmak gazımı çekiyorsun sen müptezel piç.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
51 dakika önce, SarhostumHatrlamyrm yazdı:

ya sen yırtık dondan çıkar gibi çıkman yok mu beni benden alıyor bakın dalganıza çocuklar iyi eğlenceler size 

magelerle np kasam.koşun dmde götümüzü sikiyolar oremarr yardım et diyen sen degilmiydin 2 gün öncesine ne oldu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
54 dakika önce, CarlosBaccA yazdı:

@Steven ULAN AĞZIMI AÇTIRMA BENİM HIRSIZ HERİFLER  AKİNU TOPLAMIŞ BÜTÜN İTEMLERİ CLANIN +7 ATIYORUM DİYE UPGRADE YAPİYOR  EXTRA İNVENTORYE ATİYOR +6 OLANI SİZİN JAOZ DENEN KÖR MAGENİZDE ÜSTÜNE BAKIYOR YAKALADIGI HALDE SES CIKARMADI COCUK :D 

TERBİYESİZLİKLERİNİZ YETTİ DE ARTI ARTIK DÜNE KADAR KENDİ YAPTIGIIN BOKLARI HİÇ YAPMAMIŞ GİBİ GELMİŞ BURADA AHKAM KESİYORSUN ULAN SEN?

SADECE KURU GÜRÜLTÜ YAPİYORSUN  BOŞ ADAMSIN BOŞ KALICAKSIN KENDİN İSPATLAMAK İSTİYORSAN 100K VE ÜZERİNE VS TEKLİF EDİYORUM SANA GEL KES  YADA KURU GÜRÜLTÜ YAPMAYİ KES COCUKLAR GİBİ ALİ...

@Jaoz bahadirin upgrade yaptıgı zamanın video kaydı duruyorsa yayın kanalından bi tekrar kontrol et kardeş.

Herkez işine baksın.

İFTİRA ATMAK BU KADAR KOLAYMMI YA ?   Birader adam dc de zaten söyledi 2 tane ii bastım inventry aldım diye. Sen gelip Burda Boşa Masal okuma. Clanca Hepimiz Ne basıldığını ne yaptığını biliyoruz. BURDA TERBİYESİZLİK YAPAN SENSİN NEYİN NE OLDUĞUNU BİLMEDEN ORTAYA LAF ATIYORSUN BUNA NE DENİR BİLİYORMUSUN  ERKEĞİN ORUSPUSU DENİLİYOR. SEN HER ORTAMDA BÖYLEYSE FİTNE FESAT KARIŞTIRIYORSAN SENLE OYNAYANLARA BAŞARILAR. HADİ EYW. MrHsNUzN 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, OSMANLITOKADII yazdı:

be kafasını siktiğim item farkı varsa haddini bilip oturucaksın .yaptıgınız hiç birşey yok vs dede kesilmişsin hala en iyisi biziz havasındasınız bu nasıl bir kafa aq.çakmak gazımı çekiyorsun sen müptezel piç.

magelerle np kasamda buraydaymış havlamaya gelmiş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ULAN İT OGLU İT SEN KİMSİN YA ?  OSMANLITOKADI DİYE HER HANGİ BİRİNE SORDUNDA AZ COK MYKO OYNAYAN BİRİNE  NE DERLER ? AAA O AMK COCU PAYTOWİN :) BU MU SENİN OYUNCULUK ANLAYISIN   SİZ VAR YA  BU DEİL HER HANGİ BİR MYKO TL BASMADAN ÜSTÜNDE +6 GLAVE BİLE TAKAMAZSINIZ .  ONUN İCİN  ŞU MÜBAREK GÜNLERDE KENDİMİ SİZİN GİBİ KALİTESİZ İNSANLARLA DAHA FAZLA MESGUL EDEMİCEM. TATMİN ETMEKSE BENCE GİT KENDİNE Bİ JİGOLO TUT PARAYLA KENDİNİ SİKTİR DAHA COK HAZ ALACAĞINA EMİNİM :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Steven yazdı:

ULAN İT OGLU İT SEN KİMSİN YA ?  OSMANLITOKADI DİYE HER HANGİ BİRİNE SORDUNDA AZ COK MYKO OYNAYAN BİRİNE  NE DERLER ? AAA O AMK COCU PAYTOWİN :) BU MU SENİN OYUNCULUK ANLAYISIN   SİZ VAR YA  BU DEİL HER HANGİ BİR MYKO TL BASMADAN ÜSTÜNDE +6 GLAVE BİLE TAKAMAZSINIZ .  ONUN İCİN  ŞU MÜBAREK GÜNLERDE KENDİMİ SİZİN GİBİ KALİTESİZ İNSANLARLA DAHA FAZLA MESGUL EDEMİCEM. TATMİN ETMEKSE BENCE GİT KENDİNE Bİ JİGOLO TUT PARAYLA KENDİNİ SİKTİR DAHA COK HAZ ALACAĞINA EMİNİM :) 

aynen steven deyince seni herkes tanıyor orada haklısın . küfürbaz clanda birbirnin anasına bacısına küfür eden allaha kitaba küfür eden bir it diyorlar seni o konuda geçemem

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, OSMANLITOKADII yazdı:

bu köpeği yenimi aldınız aq .cinsi sizinkiyle aynı deil satın bunu yenisini alın .

havalamaya devam.para yatırmaya devam.magelerle np kasmaya devammm :D belki anlarsın kolsuz oldugunu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
14 saat önce, OSMANLITOKADII yazdı:

ya senın kadar salak adam görmedim . her önüne gelene vs teklif ediyorsun ve vs de dayak yiyorsun . dayak yediğin videonun altınada yorum yapıyorsun.

Eyüp Çocuk işte boşver bunlar anca konusur başka bi bok yok yani :D Oskoda okcuya döndüklerini unuttular. Bunlar böyle işte herkese vs teklıfı yaparlar antıdeflerıne guvenırler ama ali(stevenın) rezil komutcu oldugunu unuturlar keza kardesi akainu da bos beles oynuyor. Ama işte kesılıncede tl ml derler :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...