Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
DARKKO 4. Ayında! +500.00 TL Ödül Teslim Edildi
RHAINMETALL

Singlepunch Vs Realmardi̇n 'Şamar'

Önerilen Mesajlar

VİDEO GÜZEL OLMASINA GÜZEL DE BU NASIL WARRİOR OYNAMAK DÖNE DÖNE OYUN MU OYNANIR Kİ DÖNSEN BİLE O R R LERİ VURMAYAN WARRİOR MU OLUR BU BÜTÜN WARRİORLAR İÇİN DİYORUM :D 2 tarafı da tanımıyorum güzel ws çıkmış ortaya elinize sağlık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Nesibeerva yazdı:

VİDEO GÜZEL OLMASINA GÜZEL DE BU NASIL WARRİOR OYNAMAK DÖNE DÖNE OYUN MU OYNANIR Kİ DÖNSEN BİLE O R R LERİ VURMAYAN WARRİOR MU OLUR BU BÜTÜN WARRİORLAR İÇİN DİYORUM :D 2 tarafı da tanımıyorum güzel ws çıkmış ortaya elinize sağlık.

biz macrosuz oynuyoruz kanka illa kacar R damagesi veya sadece attıgımız damageye odaklanıyoruz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, RHAINMETALL yazdı:

biz macrosuz oynuyoruz kanka illa kacar R damagesi veya sadece attıgımız damageye odaklanıyoruz :)

bir de oynuyoruz demesi yok mu ag :D kendini kaybedip apostle vuruyor neye vurduğunu bilmyor r yok ama warrior oynuyormuş ,bastığın tl'nin hakkı yoksa biliyoruz biz seni mage ptlerden mele pt ye vakit bulamıyorsun ezik bok parçası:) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

SERVERİN İLK HAFTASI TL ETKENİN YER ALMADIĞI VAKİTLERDE  ORDAN ORAYA KAÇAN SİNGLEPUNCH PAYTOWİN Cİ LERİ İLE ÜSTÜNLÜK SAĞLAYINCA VİDEO ATMADAN OLMAZ TABİ ?

HA SANA GELELİM ÖZGÜR KARDEŞ OREMARIN  ELİNE VERDİĞİM VİDEO ELİMDE ATMADIK DİYE DİLİNİZ Mİ UZADI ? HA PARDON QUAİ BİRAZ DAHA PARA BASIYORDUR DESTEKLESİN SİZİ

BELKİ HEPİNİZ ADAM OLURSUNUZ ?  PAYTOWİN CİLERİN ARKASINA SAKLANIP OYUNCULUGUNU OLDUGUNU ZANNEDEN BÜTÜN İDİOT LARA SESLENİYORUM  SİZ MYKO DEİL GELİN 

BENİMKİYLE OYNAYIN BOŞ ZAMANLARDA BELKİ BİŞEYLER KAPARSINIZ.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, Steven yazdı:

SERVERİN İLK HAFTASI TL ETKENİN YER ALMADIĞI VAKİTLERDE  ORDAN ORAYA KAÇAN SİNGLEPUNCH PAYTOWİN Cİ LERİ İLE ÜSTÜNLÜK SAĞLAYINCA VİDEO ATMADAN OLMAZ TABİ ?

HA SANA GELELİM ÖZGÜR KARDEŞ OREMARIN  ELİNE VERDİĞİM VİDEO ELİMDE ATMADIK DİYE DİLİNİZ Mİ UZADI ? HA PARDON QUAİ BİRAZ DAHA PARA BASIYORDUR DESTEKLESİN SİZİ

BELKİ HEPİNİZ ADAM OLURSUNUZ ?  PAYTOWİN CİLERİN ARKASINA SAKLANIP OYUNCULUGUNU OLDUGUNU ZANNEDEN BÜTÜN İDİOT LARA SESLENİYORUM  SİZ MYKO DEİL GELİN 

hala utanmadan yazması yok mu peki xd

lan müptezel keşke şu ODYYSEUS'da karı gibi kaçıp okçu olmasaydında burada'da seni izleseydik 

https://www.youtube.com/watch?v=cdu3YCcSMLo&t=1246s

tarihinde SarhostumHatrlamyrm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Akainu yazdı:

MARADONDA OTOLOOT GENIE SATMAYA DEVAM BIRAZ DAHA ITEMLENIN 8V8'DE İHTİYACINIZ OLUR TL KITTIES

ya senın kadar salak adam görmedim . her önüne gelene vs teklif ediyorsun ve vs de dayak yiyorsun . dayak yediğin videonun altınada yorum yapıyorsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, Steven yazdı:

Fazla SÖZE GEREK VARMİ ? Cok delikanliysan 2 v 2 8 v 8 Atalim 2 V 2 DE sana karşi kalkansiz oyniyim sıkıntı yok . 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, Steven yazdı:

daha öncede sizin çok çok üstün olduğunuz zaman daha 4 kişinin skull unu bitirmemişken priestlerimizin masterını açmadan vs yaptık o zaman niye kesemediniz acaba ? kolunuz mu yoktu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Steven ULAN AĞZIMI AÇTIRMA BENİM HIRSIZ HERİFLER  AKİNU TOPLAMIŞ BÜTÜN İTEMLERİ CLANIN +7 ATIYORUM DİYE UPGRADE YAPİYOR  EXTRA İNVENTORYE ATİYOR +6 OLANI SİZİN JAOZ DENEN KÖR MAGENİZDE ÜSTÜNE BAKIYOR YAKALADIGI HALDE SES CIKARMADI COCUK :D 

TERBİYESİZLİKLERİNİZ YETTİ DE ARTI ARTIK DÜNE KADAR KENDİ YAPTIGIIN BOKLARI HİÇ YAPMAMIŞ GİBİ GELMİŞ BURADA AHKAM KESİYORSUN ULAN SEN?

SADECE KURU GÜRÜLTÜ YAPİYORSUN  BOŞ ADAMSIN BOŞ KALICAKSIN KENDİN İSPATLAMAK İSTİYORSAN 100K VE ÜZERİNE VS TEKLİF EDİYORUM SANA GEL KES  YADA KURU GÜRÜLTÜ YAPMAYİ KES COCUKLAR GİBİ ALİ...

@Jaoz bahadirin upgrade yaptıgı zamanın video kaydı duruyorsa yayın kanalından bi tekrar kontrol et kardeş.

Herkez işine baksın.

tarihinde CarlosBaccA tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...