Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
DARKKO 4. Ayında! +500.00 TL Ödül Teslim Edildi

Önerilen Mesajlar

@Drwenski  o mage bizle vs atana kadar 3 kere öldü 3ünde rezlendi ?  ve videonun sonuna doğru sizin tp mageyi kesiyoruz rez atiyorsunuz yani gayet taş var?
yine vs atmak isterseniz yazın buradayız dostum elinize sağlık.

tarihinde CarlosBaccA tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Drwenski sen neden her videonun altına olumsuz birşey yazıyorsun ? kendine çok güveniyorsan al yanına birtane priest , istediğin yerde istediğin yetkilinin yanında ( bizde hile olduğunu düşünüyorsunuz ya )  istediğin kadar kc yada itemine vs atabiliriz..Kesersin , kesilirsin sıkıntı değil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tamam moruk siz en iyisisiniz :D Gözün kör mü alttan itachi yazıyor durun diye adamın taşı yok üzerinde kaldırılmıyo. Ondan önce kalkmış olması taşının bitmiş olma ihtimalini öldürüyor mu? Evet bu oyunu temiz oynadığınızı düşünmüyorum ki bunu sadece ben de düşünmüyorum. O yüzden ciddiye alınacak bir tarafınızı görmüyorum. İyi oyunlar ❤️

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Drwenski  Xacs ve son 5-6 ay içersinde her oynadıgımız platformda aynı muhabbet kesemeyince bok at , tüm yetkili arkadaşlardan kontrol etmesini istiyebilirsiniz dostum , ve ayrıca bu oyunu bir sizler oynuyormuşsunuz edasından cıkmanızı rakiplerinizi hafife almamanızı öneririm. iyi oyunlar... @LEGIONNAIRE @Ares @LOGOS

Bir saat önce, Pegaii yazdı:

Elinize sağlık 

Teşekkürler sizinde elinize sağlık pegaii.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tüm videoları elimden geldiğince izliyorum tarafsız olarak söyleyeceğim bir kaç şey var.

Eğlence heyecan tutku

Aranızda ki polemikler de tuzu biberidir. Her yeni vs yeni bir meydan okumadır. 

Bizleri heyecanlandırmaya devam ediniz. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Drwenski Videyou izledim adamlar son derece güzel oynuyorlar, yeri geldiği zaman kendilerini geri atıyorlar yeri geldiği zaman yükleniyorlar. Sende kendince haklı olabilirsin magenin taş problemi vardı diyorsun. Ama adamlar direk diyordu ki isterseniz tekrar vs atabiliriz hiç sorun değil, bunu gördüğünüz halde tamam diyemiyorsunuz çünkü kesiceğinizi düşünmüyorsunuz. Bu benim kendime ait yorumum.

Dipnot: Bu kadar okçu ve magenin olduğu yerde mele oynamak cesaret ister iki tarafında eline sağlık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...