Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!

Önerilen Mesajlar

Merhaba DARKKO Ekibi Olarak , Sizlere Özelliklerimizden Bahsedeceğim. Unutmayınız Bu Tür Modifiye Edilmiş Birçok Özellik Ve Sistemsel Değişiklikler Sizlerin Daha Kaliteli Ve Rahat Bir Şekilde Oyunda Zaman Geçirmenizi Sağlayacaktır.

Sizleri Düşünürek Geliştirdiğimiz Sistemde , Power Up Store'den Yanlış Aldığınız , Değiştirmek İstediğiniz Veya İade Yapmak İstediğiniz Pus Eşyasını Artık Kendiniz Geri İade Edebilirsiniz.  
Önemli : İtemi Aldığınız Andan İtibaren 30 Dakika İçerisinde Geri İade Yapabilirsiniz. 30 Dakika'yı Geçtikten Sonra İade Yapamazsınız.

Detayları Videomuzdan İzleyebilirsiniz :

image.png

İade Etmek İstediğiniz İtem İçin ,  Tekrar Power up Store'yi Açıp Aşağıdaki Belirttiğimiz Refund Item Butonuna  Basınız.

Screenshot_7.png

Refund Item Dedikten Sonra Aldığınız İtemlerin Sıralanmış Bir Şekilde Ekranda Göreceksiniz.

image.png

Eşya İsimlerinin Sağ Kısımında Bulunan Refund Butonuna Tıkladıktan Sonra 2 Adet Kutu Çıkacaktır.

image.png

İşlemi Onayladıktan Sonra Ekranımıza İşlem Tamam Gibi Bir Kutu Gelecektir , Böylelikle Bakiyeniz Veya KC'niz Artık Tekrar Hesabınızda Olacaktır.
image.png

Screenshot_5.png

• Beğen 2
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

adamlar çaba gösteriyor,daha ne yapabiliriz diye düşünüyor,diğer serverlerde hiç yenilik yok tekrar eden dbler hep aynı ve sürekli vurkaç yapıp gidiyorlar.bundan dolayı darkko ,osko ve euro ko her zaman yenilige öenm veriri ve userini düşünen bir yönetimdir.teşekkrüler böyle kaliteyi bize sundugunuz için. devamını diliyoruz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tebrikler harika detaylara yer veriyorsunuz fakat şu değişiklik ve yeniliklere gösterdiğiniz ilgiyi oyuncularınıza karşı da göstermenizi rica ediyoruz, 15gündür daha ben hiçbir gmnin pmye cevap verdiğini göremedim :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, FARKLIFARMER yazdı:

Tebrikler harika detaylara yer veriyorsunuz fakat şu değişiklik ve yeniliklere gösterdiğiniz ilgiyi oyuncularınıza karşı da göstermenizi rica ediyoruz, 15gündür daha ben hiçbir gmnin pmye cevap verdiğini göremedim :(

Nasıl cevap verilmiyor? 

image.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...