Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
Amphitrite

S4ncak Ws Kizzuwatna #2w2

Önerilen Mesajlar

5 saat önce, OREMARRR yazdı:

O vs de Büyük Suclu olan o karakterzi MYD denen Oruspu Evladi Sözde Vs 1500 tl sine Atilicakti Ve kaybeden Taraf parayi Mehmetcik vakfina Bağişliyicakti Sonradan Roc dediler onuda vermedi Burda Kocaoglandan Ziyade Suclu o denen Oruspu evladi MYD dir .

Benim caracterde ben yoktum. Ve benim caractere giren arkadaş yanlış yola başvurmuş ve bunun neticesinde durumu öğrendiğim gibi şirfemi değişip clandan çıkmıştım. Ayrıca vs yi ayarlayan da ben değildim. @OREMARRR da şahitki ben adamlık yapıp caracterimdeki itemleri kendisine vermiş bulunmaktaydım. Verilen itemler ;

ELEMENTAL PENDANT 

LYCAON HAMMER 

8 bin kc 

4x trina ve bir miktar nakit para.

Ben o vs den habersizdim ama yapılan yanlışın öüne geçmek ve caracterimin yanlış tanınmasından dolayı ben üzerime düşeni yapmıştım ! ! ! 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla kardeşim Konu kesilip kesmek değil zaten . Orda açtıgın konuda ki Roc muhabbeti kendini fazla düşürme bence  Ayrıca o kadar item e eziliyosun diye de ağlama burda insanlara iftira atma o ufak beyninle .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar konunun uzatılacak polemik yapılacak bir yani yok. Ws atılmış ve ws bitmiştir. Kc tarafımızı iletirmiştir.Kocaoglan konusuna gelince evet arkadaş o gün o charda olmayabilir ama daha sonra saydıgı itemleri tarafımıza vermişir. Herkez kendi enkazının önüne geçebilmek için farklı yollara başvurmasın. Kaldiki içten movie de alabiliriz hiç sorun yok arkadaşlar çekmesini bilmedigi için dışardan aldık sonuc olarak xACS'da oynuyoruz herhangi bi illegal durum söz konusu bile olamaz ama dedgimiz gibi 2w2 8w8 e açıgız içten movie alabiliriz. İtem -Kc ve Klasgame bakiyesine her türlü 2w2 8w8 atılır nokta konuyu uzatmasın kimse

tarihinde Amphitrite tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

broklyn vuruyor raptorla (slow slow) priest heal kaldırıyor
qui vuruyo  itaç heal atamıyo hep failed sürekli yerde?

şimdi iron impact seri olduğu içindir raptor slow olduğu içindir  yada itachi pri bilmiyor diğer pri işi biliyor bilinmez ama ortada şöyle bi gerçek var, 

wslerde priest olduğu sürece her zaman item değil playerlıkta önemliymiş onu yine hatırlamış olduk.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 27.04.2020 at 06:22, SCOOBZ yazdı:

şimdi iron impact seri olduğu içindir raptor slow olduğu içindir  yada itachi pri bilmiyor diğer pri işi biliyor bilinmez ama ortada şöyle bi gerçek var, 

wslerde priest olduğu sürece her zaman item değil playerlıkta önemliymiş onu yine hatırlamış olduk.

eyw dostum düşüncelerin için sende saol 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

AS:DASDA İyi yakalamışsın kanka ii seri vuruyo diye XD

On 27.04.2020 at 06:22, SCOOBZ yazdı:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
40 dakika önce, Drwenski yazdı:

AS:DASDA İyi yakalamışsın kanka ii seri vuruyo diye XD

bencede iyi yakalamiş cok istersen Sen ii ile oyna benm wariorum raptor ile bi 2 v 2 atalim bakalım ne olucak isetr zevkine ister kc sine fark etmez . 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...