Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
ARES

premium Darkko Bakiye ( Db ) - Kc Nedir , Nasıl Yüklenir , Neler Satın Alınabilir.

Önerilen Mesajlar

Merhaba DARKKO

Tarafıma İletilen Mesajların Çoğu Genellikle ,  KLASGAME'den Aldığınız Kodlar İle Alakalı Bende Bunun İçin Sizlere Bir Konu Hazırlamak İstedim.

DarKKO Bakiye Nedir ? 

DarKKO Bakiye Kısaltması (DB) İle Önemli Pus Eşyalarını Satın Alabilirsiniz  , ( Starter Paket , Platinum , Gold , Silver Premium , AutoLoot + Genie Paketi vs vs) 

DarKKO Bakiyeyi Nereden Alacağım  ? 

KLASGAME.COM Üzerinden Aldığınız ESN Kodları Sizlere DARKKO Bakiye Olarak Verilmektedir. ( Başlığında Yazdığı Gibi ) 

image.png

DarKKO Bakiyeyi Satın Aldım Nereden Yükleyebilirim ? 

Serverimize Giriş Yaptığınızda Resimde Görüldüğü Gibi Sol Üst Tarafta ''P'' Butonu Bulunmaktadır. Gerekli Bölüme Tıkladığınızda Power Up Store Açılacaktır , Burada Hemen Sağ  Üst Tarafta Bulunan Use KESN Code Bölümünü Kullanarak Yükleyebilirsiniz. 

NOT : Aldığınız Kodu Kopyalıp Oyundan Gerekli Bölüme Yapıştırabilir Hızlı bir Şekilde Yükleme İşleminizi Gerçekleştirebilirsiniz.

image.png image.png

Anlattığınız Gibi Yükledim Sırada Ne Var ? 

Bakiye Yükleme İşlemini Tamamladığınızda Resimdeki Gibi Alt Kısımda Bulunan ( TL Bölümüne ) Bakiyeniz Yansayacaktır.

image.png

Bakiyem Yüklendi Şimdi Bu Bakiye İle Neler Alabilirim ? 

Bakiyeniz Yüklendikten Sonra Power Up Storede 3. Seçenek Olan Specials ( TL Only ) Bölümünden 

Sadece DB ( TL )  İle Satılan Ürünleri Satın Alabilirsiniz. ( Starter Paket , Plat, Gold, Silver Premium , AutoLoot + Genie Paketi vs vs) 

image.png

DB ( TL ) Bölümünden Lazım Olan Ürünlerimi Aldım Kalan DB ( TL ) Miktarımı KC'ye Çevirmek İstiyorum ? 

DB ( TL ) Bölümünden Alışverişinizi yaptıktan sonra isterseniz Bakiyenizi KC'ye çevirebilirsiniz ,  Bunun İçin Power Up Storede 5. Seçenek Olan

TL To Knight Cash Bölümünü Kullanmanız Gerekmekte. 

KC İle ( Premium Potlar , Scroller ,  Trina , Hera SC , Gold  , Bronze , Silver  , Clan Premium  gibi  vs vs ) satın alabilirsiniz.

image.png

NOT : Çevirdiğiniz KC'ler Tekrar DB ( TL ) Dönüştürülemez ! 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...