Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
DARKKO 4. Ayında! +500.00 TL Ödül Teslim Edildi
barken06

player Oyundaki Nick : Sol / Clan Arıyorum (Full Pus Rogue Ya da Warrior)

Önerilen Mesajlar

İsmim / Soy ismim : Barkın
Yaşım : 26
Oynadığım Karakterler :
 Archer / Warrior
Online Sürem : 12-15
İletişim Adresim : [email protected] / insta: @barkinkenan

Kendi Açıklamam ; Herkese merhaba, oyundan keyif almaya çalışan bir clan arıyorum. Artık sıkılacak düzeyde oyunun mekaniklerini biliyorum, tecrübeliyim :) Hatta evde kalmak zorunda olmasak büyük ihtimalle girmeyi düşünmüyordum bile ancak madem evdeyim tek başlayıp yine 1 hafta sonra sıkılmaktansa bu sefer birlikte geyik döndürebileceğim eğlenebileceğim ama aynı zamanda oyuna hakim, tercihen eskilerden ve myko tecrübesi olan bir clan arıyorum. En hakim olduğum sınıf okçu ancak asas ve warrioru da ortalamanın oldukça üstünde bir seviyede oynayabilirim. 

Full pus başlayacağım, item dert etmem. Maksat şöyle sabaha karşı geyik yaparak bowl ya da eslant dönebileceğim oyunu az çok bilen bir clan olsun :)
Herkese başarılar. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Öncelikler merhabalar, Barkın dilersen bizim ekibimize katılabilirsin aramızda görmek isteriz. Şuan için 4 archeryız, oyun içerisindeki düşüncemiz 6 archer 1mage 1pri yapmak bi kaç gün sonrasında ise asasa dönmek. Aramıza katılmak istersen ig adresinden ulaşırsan sevinirim akşam discordda toplanır konusuruz.  ig: @tahsinarikann 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...