Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
DARKKO 4. Ayında! +500.00 TL Ödül Teslim Edildi

Önerilen Mesajlar

İsmim / Soy ismim : Serhan ŞENTÜRK
Yaşım : 30
Oynadığım Karakterler :
Mage
Online Sürem : 12hr +
İletişim Adresim : BURSA

Merhabalar,

Knight Online oynamaya  internet kafelerin revaçta olduğu zamanlar 2001-2002 senelerinde başladım. Herkesin bildiği gibi tek sunucu olan Ares serverinde 1 ay boyunca maradondan başka bir harita olduğunu dahi bilmeden 25 lvl cik cik ile warrior kasmaya çalıştım :) Sonrasında uzun soluklu Xigenon maceramız oldu . Engin arkadaşım ile birlikte ,  tabi ki  Mage oynadık :)  Gold premiumun olduğu zamanlar eslantta fc cw , CZ de   Ewil az dönmedik .. :)  O zamanardan bilenler bilir. 

Sophokles 'ten tüm eski xigenon oyuncularına selam olsun ; NeverMore,U:A:E , TiocFaidArLA , DEDEKLAN ,70 , Flatliners Seviliyorsunuz ..

Xigenon Sophokles

Uzun süre Usko oynadıktan sonra    sosyal hayata atılmamızla birlikte online süremiz ister istemez düştü ve zamanla kendimi  kaliteli pvp serverlarza keyifli vakit geçirmeye adadım.

Bununla birlikte  Yaklaşık 4 senedir beraber oynadığım  SURPRISE clanından arkadaşlarımla tanıştık ve güzel bir uyum içerisinde oyun oynamaya devam ediyoruz.  Keyifli bir server deneyemi  yaşayacağımızdan eminim. Bu süreçte  tüm player  arkadaşlara başarılar diliyorum.. 

Amacımız hiç bir zaman polemik yaratmak değil elbette . Ancak polemik çıkarana gerekli cevabı oyun içerisinde  vermeye devam edeceğiz ... :) 

SURPRISE CLAN

Bizi izlemeye devam edin.

tarihinde AnqelFaLL tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...