Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
DEVILCRAFT

yenilik [Raf'a Kaldırıldı] Death Sentence [ Kaçınılmaz 1v1 ]

Önerilen Mesajlar

Yepyeni bir özelliğin daha konusunu sizlere bildirmekten sevinç duyuyoruz :)

• Death Sentence [ Ölüm Cezası ] Sadece Colony Zone Bölgesinde Çalışacak bir Scroll. 
  • Death Sentence'i Bir Hedefi Seçerek Kullanabilirsiniz. ( Mage ve Priestler Hariç )

Peki Kullandıktan Sonra Ne Oluyor ?
Seçtiğiniz Kişi ile Bulunduğunuz Bölgede Sizleri Kimsenin Göremeyeceği ve bu Küçük Arena'da Kimsenin Kaçamayacağı Zorunlu bir Savaş Başlatıyor.

• Hedef Alınan Kişinin Ekranı Koyu Renklerle Kaplanır. ( Sağdaki )
  • Mavi Işıkların Olduğu Alandan Dışarı Çıkılamaz, Town Atılamaz, Exit Çekilemez.
  • Savaşı Kazanan kişi 2x NP Kazanır ve Savaşı Kaybeden 2x NP Kaybeder.
  • Savaş bittiğinde Mavi Alan Kapanır ve Diğer Kullanıcılar Sizi Görebilir.
  • Savaşın maksimum süresi 10 dakikadır. 10 dakika içerisinde taraflardan ölen olmazsa alan iptal olacaktır.
  • Taraflardan biri oyundan düşerse yada haritadan çıkarsa karşı taraf yinede 2x NP ödülü alacaktır.
  • Scroll kullanıldıktan sonra 10 dakikalık bekleme süresine girer. Relog ile bu süre sıfırlanamaz.

Başlıksız-1.jpg

Bu İtemin Elde Edileceği Yerler : Etkinlikler ve Power UP Store Olacaktır.

• Haha 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, W4NTED yazdı:

Mordekaiser ultisini getirmişsiniz :D harika bir özellik ama çok pahalı olmalı yoksa magelere atıp dururlar.

Mage Ve Priestlere Atılamıyor. Direkt Olarak Düşüncemiz Pkyı Trollemeden Yapmaktı Ve Mage ile Priestleri Bu Sistemin Dışında Bıraktık.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çok saçma adam vs atmak zorunda degil ki ben mage oynuyorum hani bana degil de asas olsam niye benim pk 10 dakika mı çalsın adam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O alan tamamen özel olduğu için dışarıdan hiç bir şey etki etmez ayrıca bir kaç düzenleme daha yapılacak onları da siz değerli oyuncularımıza konuyu güncelleyerek iletirim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlginç bir sistem ama troll kullanım elbette olacaktır priest ve mage haricinde olsa da. Düzenleme Önerisi:

- Sadece party'siz, bowl dışında olan ve %50'den az canı olan oyunculara gönderilebilir (vs'den kaçan vb.)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...