Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!

Önerilen Mesajlar

1 dakika önce, Casey yazdı:
  • Lan steven loseri season 4 de sen daha lolün l sini bilmiyorken 500lp idim bot köpek neyden bahsediyorsun

steven ne alaka gerizekalı köpek s3'den beri challengerım he götüne güveniyorsan gel 20k kc'sine vs göreyim erkegi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

puhahaha at bakalım geri vitesi at 500lpymişte şeymişte namimi oynuyosun lan ince sesli pezevenk karım yaparım seni. götüne güvenen varsa gelir lolde 1v1 atarız ha tabi dm farmında 45 gün geçirmeye benzemez kol gerektirdigi için böyle geriye takarsın vitesi bok parçasıııııııııııııı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
38 dakika önce, Casey yazdı:

2014 resim al beyinsiz comar https://imgyukle.com/i/JbTvSP  @Akainu beni karın yapıcaksın he senin yapabilecegin tek şey oturup kafasiyla oynaman ince sesimle karını elinden alirim

ulan 20 kere rank 10 a kasmış adamım moron seni hemen şu an 20 k  kc sine vs gelecek götün var mı bana boşuna kıvırma lale

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, OberynMartell yazdı:

YAV AKAİNUMUSUN NESIN AQ SUZME APTALI BOK PARCASI FALAN DION AAQ EVLADI GECE GUNDUZ BOWLDA ATROS RIOTE DONEREK ODUL ALION BURDA BOS ATION SEN BUGUNE KADAR KIMI KESTINDE VSDE BURDA ERKEKLIK YAPION EBE * COCUGU HER DBDE 1 HAFTADAN SONRA OKCUYA DONEN SUZME * EVLADI 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...