Jump to content

Bu DarKKO "xACS" ile Çok Farklı!

News
Ares

Sponsor Yayıncı Alımları Hakkında

Önerilen Mesajlar

Merhaba DARKKO ;

GiII3m.png

Sponsorlu Yayıncımız Olmak İsteyen Oyuncularımızın Dikkatine ; 

Sponsorlu Yayıncımız Olabilmek İçin Öncelikle Test Yayıncı Sürecini Geçmeniz Gerekmektedir.

Sponsorlu Yayıncımız Olmak  İsteyen Oyuncular Öncelikle Bir Hafta Boyunca Test Yayıncı Olarak Tarafımızca İzlenecektir.
İçeriğini ,Sunumunu Beğendiğimiz Ve İzlenmesinde Artış Gördüğümüz Yayıncı Arkadaşlarımız Bu İzlenimden sonra Sponsor Yayıncı Rütbesine Erişecekledir.

Sponsor Yayıncı Arkadaşların Hesaplarına 1. Haftanın Sonunda (DB) Ödülleri Yüklenecektir Ve Yayınları Tarafımızdan Desteklenecektir.

Sponsor Yayıncı Alımı 5 Kişi Olacaktır. (Yoğun Talebe Göre Artış Gösterebilir.)

Sponsorlu Yayıncımız Olmak İsteyenler Konuya Cevap Vererek Kayıt Yaptırabilirler.

Yayın yapacaklar bu logoları bizden almalılar.

Test Yayın Yapacak Oyuncumuzun Yayında Bu logoyu kullanması zorunludur

XAu5xO.png

Sponsorlu Yayın Yapacak Oyuncumuzun Yayında Bu logoyu kullanması zorunludur

Rhviqb.png

• Beğen 2
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar.Bu platformda oynamak ve herkezi görmek güzel olacak. Bizde S4NCAK clanı olarak Darkko'da Dlive Üzerinden yayınlarımız olackatır. Yayın saatlerimiz ilerki aşamalarda belirlenip sizlerle paylaşılacaktır. SPONSOR YAYINCI OLARAK BAŞVURMAK İSTİYORUM. Herkeze başarılar.

Yayın Kanalım: https://dlive.tv/amphiitrite 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar,

Aktif yayın saatlerimiz ; Her gün 16:00 ila 01:00 arası yayın yapmayı planlıyorum..

Etkinlik takvimine göre yayın saat aralıkları ( artar veya azalır ) değiştirilebilir.

"Ya kardeşim 01:00'dan sonra yayın yapmayacaksan ne anlamı var yayın yapmanın ?" diyen arkadaşlarım için de 01:00'dan sonra her hangi bir etkinliğimiz yoksa bile yayınımız açıktır. IRL tarzında da yayın yapmaktayız. Tüm herkese başarılar , iyi forumlar diliyorum.

Yayın Linkimiz PawnShop

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba Ben erdem Dlive üzerinedn Knight online pvp Yaynı Yapıyorum. Arkadaşlarım İle Birlikte Bizde Yeniden Buradayız.

Yeni Sunucunuzda da Kesintisiz Canlı Yayınım Aktif olacaktır.

Kanal Linkim : "" https://dlive.tv/Erdemreiss ""  Sponsor Yayıncı Olmak için Buradayım. Yayınımda darkko için görsel çalışmalar ve video tanıtımları Yüklenmiştir.

Aktif Saatlerim 11:00-04:00 tür.3.000Bit Ratede hd bir Yayın Sizleri Bekliyor. Darkko sunucu içinde Etkinliklere Göre Yayın Süresi Uzayabilir. Ama kısalmaz.

Sunucu Hakkında Tüm bilgilerimi Sizlere Sunmaya hazırım. Kanalımı takip Ederseniz Sevinirm. Darkko DA Biz biz Aileyiz! Bu Arada Kanalımı Takip Ederseniz Bende Destek için Takip Ederim Arkadaşlar.

Şimdiden Herkese Başarılar diliyorum. 

tarihinde 4MuscoriL tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selamlar ben Atakan

Dlive üzerinde yayın yapıyorum. Genellikle Knight Online üzerine oluyor yayınlar.

Yeni sunucuda clanımız olarak başlayacağız. Oyunu oynadığımız süre zarfında ki bu süreler ortalama "12+" saat civarı oluyor sorunsuz altyapı ile HD kalitede yayın yapmak istiyorum.

Sunucuyu tanıtıp yayın yaparken bir yanda da arkadaşlarımız ile eğlenceli muhabbetler etmek istiyoruz.

"Kanal linkim burada"

tarihinde Xianslu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar

Uzun Zamandır Myko aleminde KILLINGZONES clanı olarak yer almaktayız.

yayıncı platformunda bende yerimi almak isterim

şöyle bi farkındalık yaratmak isterim herkez dlive olarak yayın açıyor

bende Twich üzerinden yayın açmak istiyorum.

Kanalım: twitch.tv/amoghavarshaa

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
20 dakika önce, Amoghavarsha yazdı:

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar

Uzun Zamandır Myko aleminde KILLINGZONES clanı olarak yer almaktayız.

yayıncı platformunda bende yerimi almak isterim

şöyle bi farkındalık yaratmak isterim herkez dlive olarak yayın açıyor

bende Twich üzerinden yayın açmak istiyorum.

Kanalım: twitch.tv/amoghavarshaa

Çabanızı taktir ediyorum, ancak twitch platformu PvP serverlarının yayımlarına izin vermemektedir. Boşa gayret etmiş olursunuz dlive.tv üzerinden yayım yapmanızı öneririm. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, Risus yazdı:

Çabanızı taktir ediyorum, ancak twitch platformu PvP serverlarının yayımlarına izin vermemektedir. Boşa gayret etmiş olursunuz dlive.tv üzerinden yayım yapmanızı öneririm. 

Bence açsın ban yiyene kadar kim görürse kardır :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Spanky yazdı:

Bence açsın ban yiyene kadar kim görürse kardır :D

Açmasıyla ban yemesi bir olacağı için boşa zaman kaybı olur tabi kendi takdirinde :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

AnarchY Clan olarak 

hergün min 6 saat max 12 saat ile yayında olacağız ilk defa mage deneyimini bu serverde yaşayacağız inşalllah keyifli bir server olması dileği ile.

dlive.tv/riyoleee kanalından hergün gündüz 12den akşam 12 arası random saatlerde yayınımız aktif olacaktır

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...