Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
DARKKO 4. Ayında! +500.00 TL Ödül Teslim Edildi
TiocfaidhArLa

player TiocfaidhArLa / BobbySands

Önerilen Mesajlar

up up up

"benden hızlı press ok'a basan yok"
"her türlü küfürün 1 numaralı hak edeni benim, lütfen bana da söv"
diyenler
official'in ilk dakikalarından itibaren pm atabilirler.

up up up

tarihinde TiocfaidhArLa tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Gaziii yazdı:

Bu serverdada milletin yüzüne gülüp arkasından vuracakmısın lan kahpenin oğlu ? Krallık için  benim osmanlıya  / tarihimize / atalarımıza saygım var diyip  sonra  arkadan arkadan insanların değerlerine sövecek misin lan  annesi fahişe ?

sen laf anlatmaya değmeyecek bir çomarsın.sen asıl charınla yüzüme gülüp nicki AbdulhamidHan olan yan charınla vs turnuvası esnasında kaybettiğimiz bir vs esnasında "bot, yatalak seni, yattttt, ağlatacaklar sizi" diye pm atınca yediğin küfürü fırsat bilen bir asalaksın.yani bunları asıl nickinle bana söylemeye götün yemediği için yan charınla pm atıp küfür yiyorsun.bunları ben yüzüne vurmamış olsam "oo murat naber" desem sen yine yüzüme gülecek bir gavatsın.neyse ki pmyi atan charın senin olduğunu senin clanından bir arkadaşın söyledi de yüzünü gördük.kim kimin arkasından nasıl vuruyor her şey ortada.

şu attığın pm: https://hizliresim.com/pOQNvm

krallığı da serverda beraber ittifak içinde bulunduğumuz gerek SinglePunch gerek ASIMDEDISERTBAS ve adını şu an hatırlayamadığım onlarca clandan arkadaşlarımın oylarıyla ve ezici üstünlükle aldım sen kimsin ki senden oy dileneceğim.şu da onun bir kanıtı bu oy oranında etkin olduğunu düşünüyor musun? : https://hizliresim.com/S0MvNC

sorduğun soruya gelecek olursak senin gibi arkadan iş çeviren, içten pazarlıklı, girdiği hiçbir yerde tutunamamış haysiyet yoksunlarının gerek oyun içinde kafasına vurmaktan gerekse yeri gelince de insanların dillerine meze etmekten asla imtina etmediğin karına da tarihine de sövmekten geri durmayacağımdan emin olabilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, TiocfaidhArLa yazdı:

sen laf anlatmaya değmeyecek bir çomarsın.sen asıl charınla yüzüme gülüp nicki AbdulhamidHan olan yan charınla vs turnuvası esnasında kaybettiğimiz bir vs esnasında "bot, yatalak seni, yattttt, ağlatacaklar sizi" diye pm atınca yediğin küfürü fırsat bilen bir asalaksın.yani bunları asıl nickinle bana söylemeye götün yemediği için yan charınla pm atıp küfür yiyorsun.bunları ben yüzüne vurmamış olsam "oo murat naber" desem sen yine yüzüme gülecek bir gavatsın.neyse ki pmyi atan charın senin olduğunu senin clanından bir arkadaşın söyledi de yüzünü gördük.kim kimin arkasından nasıl vuruyor her şey ortada.

şu attığın pm: https://hizliresim.com/pOQNvm

krallığı da serverda beraber ittifak içinde bulunduğumuz gerek SinglePunch gerek ASIMDEDISERTBAS ve adını şu an hatırlayamadığım onlarca clandan arkadaşlarımın oylarıyla ve ezici üstünlükle aldım sen kimsin ki senden oy dileneceğim.şu da onun bir kanıtı bu oy oranında etkin olduğunu düşünüyor musun? : https://hizliresim.com/S0MvNC

sorduğun soruya gelecek olursak senin gibi arkadan iş çeviren, içten pazarlıklı, girdiği hiçbir yerde tutunamamış haysiyet yoksunlarının gerek oyun içinde kafasına vurmaktan gerekse yeri gelince de insanların dillerine meze etmekten asla imtina etmediğin karına da tarihine de sövmekten geri durmayacağımdan emin olabilirsin.

Bi forumda da yan hesap açıp benle kavga etmeye falan çalışıyordu, sosyopat bu kanka laf anlatmaya çalışma. He he de geç, uysallaşıyor öyle.

tarihinde Spanky tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Gaziii yazdı:

Ben senin bu kadar kahpe olduğunu bilseydim aynısını yapardım. Lakin benim o serverda sende biliyorsun ki ortağım vardı. Ben senle ts de muhabbet ederken tarihimize  osmanlıya  atalarımıza  saygı duyduğunu ve bir sorunun olmadığını söyleyen biriydin. Arkadaşım pazar yaparken sana denk gelmiş gidip  ahlaksızca , haysiyetsizce  bir hain  kahpe  gibi Atamıza küfür edip laga luga yapmışsın . Bende bu meseleyi duydum forumda paylaşmaktan çekinmedim. Şimdi diyorsunya ben bunu yüzüne vurmasam yüzüme güleceksin. Ben o olayı duyduktan sonra sana  kin ve nefret besledim. Ve sonrasında ts ye gelip bir daha asla konusmadım. Ben mert adamım oğlum bunu sende biliyorsun. Yüzümüze gülüp ecdadımıza saygı gösterdiğini söyleyip  maradonda millete pm atıp ecdadımıza küfür eden rum sıçması it oğlusun sen. iyiki o pm i arkadaşımla yaptın bir başkası ile yapsan belki millet pis yüzünü görmeyecekti. Bu ülkede yaşıyorsan atalarımıza ecdadımıza saygı duyacaksın sanalda biz alamasakta bir gün biri gelir ananın götünden kan alır onu bil .

hadi siktir git başka yerde otlan sikmiyim ne kadar ecdadın varsa.uza.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Gaziii yazdı:

Ya ben senin o rum sülaleni sikeyim * evladı seni. Foruma girdiğim anda gelip işsiz o.cları gibi yazıyorsunuz konuma sonra ben gerçekleri ifade edince s.git diyorsunuz. Lan hain  pic vatan haini köpek madem bir dava var aramızda neden kesip atıyorsun.Konuş erkeksen herkes bilecek oğlum senin bu ülkenin değerlerine saygı duymayan bir rum kahpesinin oğlu olduğunu.

ya elinden bi sikim geliyorsa telefon numaramdan açık adresime kadar verebilirim bakayım hesap sorma konusunda da konuştuğun kadar erkek misin yok değilsen lütfen siktir ol git bu konudan daha fazla bir şey yazma yoksa her cevabımda o küfür edilmesinden çok hoşlandığın tahallukatını sikmeye devam edeceğim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sosyopatlarla iletişim kurmuyorum, kuramıyorum. Polemik yapmak için bile sadece kişisel saldırılarda bulunan bir birey benim kapasitemde olamaz, olmadığı için de benimle muhattap olamaz. Furkan bu mahlukatın vereceği en fazla rahatsızlık sinek vızıltısını geçmez. Oyundaki topluluğun %90'ının sevmediği, hırsız dediği bir bireyin söylediği laflar da bir sinek vızıltısından fazla anlam ifade etmez. O yüzden senin muhattap bile olman şaşırtıcı. Boşver kankam. 30 yaşına gelmiş atarlı bir ergen gibi 2 kelimeyi yan yana getiremeyen bir bireyin yaştan bahsetmesi de biraz ironik :)

tarihinde Spanky tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Spanky yazdı:

Sosyopatlarla iletişim kurmuyorum, kuramıyorum. Polemik yapmak için bile sadece kişisel saldırılarda bulunan bir birey benim kapasitemde olamaz, olmadığı için de benimle muhattap olamaz. Furkan bu mahlukatın vereceği en fazla rahatsızlık sinek vızıltısını geçmez. Oyundaki topluluğun %90'ının sevmediği, hırsız dediği bir bireyin söylediği laflar da bir sinek vızıltısından fazla anlam ifade etmez. O yüzden senin muhattap bile olman şaşırtıcı. Boşver kankam. 30 yaşına gelmiş doğru düzgün saldırmadan 2 kelimeyi yan yana getiremeyen bir birey yaştan bahsetmesi de biraz ironik :)

yav kankam bu zavallı önce götüne don alsın sonra gelsin rahatsızlık versin.ama enayilik bende bu malı muhatap alıyorum :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...