Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!

Önerilen Mesajlar

Merhaba DARKKO Ekibi Olarak Sizlere Özelliklerimizden Bahsedeceğim. Unutmayınız Bu Tür Modifiye Edilmiş Birçok Özellik Ve Sistemsel Değişiklikler Sizlerin Daha Kaliteli Ve Rahat Bir Şekilde Oyunda Zaman Geçirmenizi Sağlayacaktır.

W7rl84.png

Karakteriniz Pazar Esnasında Oyundan Düşerse 5 Dakika Bir Süre Sonra Otomatik Olarak Oyuna Girip Aynı Pazarı Kaldığı Yerden Tekrar Kuracaktır.
Bu Sayede Pazar Karakterinizin Pazardaki Eşyalar Tükenene Kadar Devamlılığı Sağlanacaktır.
Olası Sunucu Restartlarıda Bu Duruma Dahildir.
Buyy ve Sell Pazarların Her İkisinde de Çalışmakta.

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Baska bir xACS sunucusu olan OldschoolKO'da belirttiginiz gibi buy pazarlarinda da otomatik olarak tekrar kuruluyordu. Ancak herhangi bir sey satin alip dc olduktan sonra kendiliginden reconnect oldugunda ilk kurulu olan buy pazari oldugu gibi tekrar geri kuruluyordu. Bu sebepten oturu 2 kere fazladan alisveris yaptigim olmustu. Test edip duzenleyebilirseniz, kucuk de olsa bir iyilestirme daha yapilmis olur. Iyi calismalar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Oturup 40 yıl düşünsem aklıma gelmeyecek bir özellik , açıldıgı günden bu yana oynuyorum ilk defa okudum bu konuyu.Gerçekden büyük emeklerin verildiği ortada en ince ayrıntıya kadar düşünülmüş.Emeklerinize sağlık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu özelliğin çalıştığından emin misiniz? Bugün sell merchant kurmuşken bağlantım koptuktan yarım saat kadar sonra arkadaşıma pm attırdığımda oyunda karakterimin olmadığını gördüm. Oyunda bir GM'e soracağım ama oyunda GM'lerden cevap almak deveye hendek atlatmaktan zor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Manic yazdı:

Bu özelliğin çalıştığından emin misiniz? Bugün sell merchant kurmuşken bağlantım koptuktan yarım saat kadar sonra arkadaşıma pm attırdığımda oyunda karakterimin olmadığını gördüm. Oyunda bir GM'e soracağım ama oyunda GM'lerden cevap almak deveye hendek atlatmaktan zor.

offline merchantta da pm atamazsın ama pazarın olduğu yere gidersen karakterin orda pazardadır

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...