Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
LEGIONNAIRE

yenilik Çarkı Felek Sistemi

Önerilen Mesajlar

Merhaba DARKKO,

Bu sistem ile hem 200 KC karşılığında şansınızı deneyebilir hemde günlük ücretsiz kullanma hakkınızla çeşitli itemlerin sahibi olabilirsiniz.

Aşağıda belirtilen kriterler doğrultusunda ücretsiz çevirme hakkı elde edilebilir:

• Karakterinizin Leveli Oyunda Ulaşabileceğiniz En son Level'de Olmalıdır.
  • Çevirme hakkının kazanılacağı gün en az 2 saat aktif olmak.
  • Ücretsiz çevirme hakları kazanıldığı gün kullanılmalıdır.
  • Kullanılmayan ücretsiz çevirme hakları sunucu saatine göre gün bitiminde hesaptan silinmektedir.
  • Çarkıfelekten kazanılan ödüller direkt olarak oyuncunun envanterine gönderilecektir.

Ücretli Çevirme

• 200 Cash Points karşılığında çarkıfelek çevrilebilir.
  • Yeterli Cash Points olduğu sürece oyuncular istedikleri kadar çevirme hakkı satın alabilirler.
  • Çarkıfelekten kazanılan ödüller direkt olarak oyuncunun envanterine gönderilecektir.
  • Envanter dolu olduğu durumlarda envanterde yer açılana dek itemler bekletilecektir.

Sizden İstenen Şartı Yerine Getirdiğiniz Taktirde  Çevirmek İçin Oyun İçerisinden  HP Barın Yanında Bulunan image.png  Çarkıfelek Sembölüne Tıklıyoruz.

image.png

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
40 dakika önce, mhmtcndd yazdı:

Bilgisayarımın bir tanesinde simsiyah ekran görünüyor çarkıfelek açılmıyor nasıl çözebilirim @LEGIONNAIRE

Bilgisayarınızı güncellemeyi deneyebilirsiniz bazı sorunlar PC kaynaklı olabiliyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, LOGOS yazdı:

Bilgisayarınızı güncellemeyi deneyebilirsiniz bazı sorunlar PC kaynaklı olabiliyor...

Bende 1 haftadır açılmıyor..Daha önce sıkıntı yaşamamıştım şimdi açılmıyor 1 haftadır siyah ekran.oyun içinde ticket vs.attım .Legionnaire güncelleme ile düzeltilecek demişti.hala devam ediyor sorun.ekran siyahda kalıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 08.05.2020 at 00:43, mhmtcndd yazdı:

24 saatte bir çevirme durumu stabil çalışmıyor bir gün ücretsiz çevirme gelse diğer gün gelmiyor bazen

aynen öyle

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 28.04.2020 at 17:35, coetzee yazdı:

Bende 1 haftadır açılmıyor..Daha önce sıkıntı yaşamamıştım şimdi açılmıyor 1 haftadır siyah ekran.oyun içinde ticket vs.attım .Legionnaire güncelleme ile düzeltilecek demişti.hala devam ediyor sorun.ekran siyahda kalıyor.

ekranın tam ortasını tıkla cevırıyor :d bende de siyah

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...