Jump to content
News
  • DARKKO RAGNAROK 3. Ayında
adigeapoo81

AkrapoviC Ban hakkında.

Önerilen Mesajlar

AkrapoviC nickli arkadaşımız Risus tarafından banlandı. Ve banlanmasında herhangi bir hata olduğunu düşünmüyoruz. Konuyla ilgili sadece dinlenmek istiyoruz. 
Arkadaşımız AkrapoviC nickli çarını klasgame üzerinden satıp,asas bir çar almak istiyordu. Çarına müşteri de bulmuştu. Bu salak arkadaşımız çarı satmadan üstündeki kc vb. ıvır zıvırıda TL ye çevireyim derken,Risus(Emre Abi) nin ''Starter Pack Alınır'' şeklindeki floodunu görmüş ve pazarlığa başlamışlar. (Kendisine ne kadar inanılmasa da tanıyan arkadaşlar ne kadar oyunun ince detaylarını bilmediğini bilirler.) Klasgame üzerinden Tl ile satabileceğini söylemiş ve bunun üzerine geçen dialog üzerine banlanmış. (Emre Abi küfür ettiğini savunuyor ama arkadaşımız kesinlikle küfür etmediğini ve ettiysem de ksc ile kanıtlanmasını istiyor.)  Kesinlikle çarın açılmasını istemiyoruz.Tek istediğimiz pc blockun kaldırılması çünkü arkadaşımız paraşüt kazası geçirdi ve 4 ay daha yatması gerekiyor.Yaptığı yanlıştı ama ilkti ve gerçekten farklı bir amaçla yapılmış birşey değildi. Arkadaşın daha önce item,gb,kc gibi herhangi bir satışı olmamıştır.
Gerekenin yapılmasını rica ediyoruz. Teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sürekli aynı şeyler duymaktan dinlemekten sıkıldık son kez bu konuyu cevaplayacağım tekrarı halinde yetkilileri spamlamaktan dolayı ceza politikasını uygulayacağım.  Ki bu konuşmanın devamı da var  yeterli olacak kısmı paylaşıyorum. Banlanan oyuncuların hepsi bilmiyordum etmiyordum ile iş yürütmeye çalışsa da oyun açıldığı ilk günden son güne kadar gerek noticeler ile olsun gerek yayın ve discord üzerinden geçilen duyurular neticisinde arkadaşınız gayet iyi PUS itemlerinin satışının yasak olduğunu biliyordu. Konu kiltilenmiştir.

8x24ehh.png
spacer.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...