Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
nox1s

nox1s [1v1] BP Turnuva Movie 1500 TL #DarkKO #xACS

Önerilen Mesajlar

Tebrikler,

Skillin macro ama 2 deki skilin pri oynayan direk anlar diğer joblar dikkatli izlerse anlar.

Macro yasak değil bence yasak da olmamalı çünkü engellenmesi güç, herkeste var adam 5000 lira verip charndiziyor 300e de mouse alır. 

Saglam oynamak bir bütün bence herseyle itemle, pc ile, mouse ile vb. Ile bahane bulmaya gerek yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

4.dk arenadaki vs izle 2222222222 bence macro f değiştiğinde direk parazit bir daha değiştirdiğinde direk skill 2deki judgement.  cok hizli şekilde f değiştiğinde arada 1 skil vuruyor direk bu avantaj sağlar 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sadece o ws de macroyu denedi ve macronun % 100 performans vermediğini anlayınca diğer tüm ws ler sağ alttan damage barına bakarsan ne demek istediğimi anlayacaksındır. sana mantıklı geliyormu cc atarken macroyu kapatıp tekrar atağa gecmek icin macroyu acıp. heal atmak icinde tekrardan macroyu kapatıp heal atması felan kim yapabilir bunu dostum mantıklı geliyormu sana hic 

tarihinde bybl00d tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
23 dakika önce, bybl00d yazdı:

Sadece o ws de macroyu denedi ve macronun % 100 performans vermediğini anlayınca diğer tüm ws ler sağ alttan damage barına bakarsan ne demek istediğimi anlayacaksındır. sana mantıklı geliyormu cc atarken macroyu kapatıp tekrar atağa gecmek icin macroyu acıp. heal atmak icinde tekrardan macroyu kapatıp heal atması felan kim yapabilir bunu dostum mantıklı geliyormu sana hic 

Bak ustad ben zaten macro karşıtı değilim nedeni de bunu engellemenin somut bir yolu yok @Risusvs atacakları internet kafade toplayıp vs eventi orda yapması haric :D

Bence yukarda yazdığım gibi chari diğer userlerden üstün kılmak için illegal olmayan hersey mubah sıkıntı yok.

Şimdi sen macro değil diye savunduğun video için macro olduğunu kendin söylüyorsun macrosuz video diye attığınız videoda macro var :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
27 dakika önce, Play yazdı:

Bak ustad ben zaten macro karşıtı değilim nedeni de bunu engellemenin somut bir yolu yok @Risusvs atacakları internet kafade toplayıp vs eventi orda yapması haric :D

Bence yukarda yazdığım gibi chari diğer userlerden üstün kılmak için illegal olmayan hersey mubah sıkıntı yok.

Şimdi sen macro değil diye savunduğun video için macro olduğunu kendin söylüyorsun macrosuz video diye attığınız videoda macro var :D

Play seni tanıyan biriyim neden saygı duymuyorsun merak ediyorum kaybedilen ws nin savunmasınımı yapıyorsun? Macro karşıtı degilsin ama macro muhabbeti yapıyorsun kanka saçma. Rakip olabilceğini düşünüyorsan geç ws at. yoksa algı yaratma macro bilmem ne felan 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, bybl00d yazdı:

Play seni tanıyan biriyim neden saygı duymuyorsun merak ediyorum kaybedilen ws nin savunmasınımı yapıyorsun? Macro karşıtı degilsin ama macro muhabbeti yapıyorsun kanka saçma. Rakip olabilceğini düşünüyorsan geç ws at. yoksa algı yaratma macro bilmem ne felan 

Benim forum nick Play oyunda bu nicki kullanmiyorum bu serverde oynamıyorum daha önceki xacslerde oynadım. priest oynamayı ilgilenmeyi seviyorum o yüzden priest 1v1 leri takip ettim konulara baktim polemiklere baktim o yüzden yorum yazdım. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Play yazdı:

Benim forum nick Play oyunda bu nicki kullanmiyorum bu serverde oynamıyorum daha önceki xacslerde oynadım. priest oynamayı ilgilenmeyi seviyorum o yüzden priest 1v1 leri takip ettim konulara baktim polemiklere baktim o yüzden yorum yazdım. 

Algı yaratmaya calışıyorsun iyiysen indir clienti eşit charlara girilsin ws ler atılsın macro karşıtı degilsin ama. macro muhabbetleride yapıyorsun ismin Deniz di heralde tam bilmiyorumda nick olarak tanıyan biriyim. gerek yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, bybl00d yazdı:

Algı yaratmaya calışıyorsun iyiysen indir clienti eşit charlara girilsin ws ler atılsın macro karşıtı degilsin ama. macro muhabbetleride yapıyorsun ismin Deniz di heralde tam bilmiyorumda nick olarak tanıyan biriyim. gerek yok

Yok deniz değil ahmet nick: displ4cemenT 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaslar bu arada eğer diyen varsa ki makrosuz oynamayi bilmiyorsun gibi istediği bp oynayan veya kendisi cagırabilir istanbuldayim yan yana 0 makrosuz atarim tekliflere açığız :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sana macrosuz oynamayı bilmiyorsun demedik ki. Ben sana arenaya girer girmez macro olduğunu söyledim. Sen olmadığını söyledin. Bak BP'den anlayan bir adam geldi ve sana makro olduğunu şak diye söyledi bile :)  Ayrıca videonda hakaret etmişsin. Hakaret edecek bir durum yok. Sana olanı söylüyoruz sadece. BAL gibi macrosun sen. Skill'barın bile ben macroyum diye bağırıyor. Dolayısıyla kimseyi kandırmaya gerek yok. Turnuva önerisi yazdık dedik ki macro kullanılmasın herkes eşit olsun hemen hakaretler ve videolar başladı.  Öneriler yetkililere yapıldı zaten. Sizin burada birbiriniz savunmanız veya çirkeflik yapmanız sizin macro olduğunuz gerçeğini değiştirmeyecek. Macro yasak mı ? Değil. Kullanabilirsin sorun yok. Benim önerim sadece kullanılmaması yönünde. Senin yazdığın macroda arkadaşın zaten verdiği saniyede her şey çok açık. Diyorum ya her db CC ye elini kaldırırken F2'ye basıyorsun F2 bastığın gibi hit atıyor çar. Sürekli F1 den F2 ye geçmek zaten senin için problem. Macro olduğu için öyle dizmişsin barı. 3 hit yedikten sonra da heal duran prieste tor atıp macro açıp kesiyorsun ve bu başarı değil. Anlatmaya çalıştığım nokta o. Macrosuz vs atarsak daha keyifli olur diyorum hala garip garip konuşuyorsun :D Sana benim yükleyeceğim videoda detaylı bir anlatım yapıyorum. Umarım anlayabilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...