Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!

Önerilen Mesajlar

Düz duran isilion kesmekten başka işlevi olmayan SinglePunch kardeşlerime şapalak movie gelmiş

tarihinde 30000TL tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Haha 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

100 vs atsak bir tanesini kazanıcak adamlarsınız onunlada iyi eğlendiniz tebrik ederim.

(1) 🎆 #xACS #EUKO #SinglePunch VS SavageSkool (7v7) 🎆 ŞAMARRRR (1) - YouTube

(1) #xACS #xko SİNGLEPUNCH 8V8 SAVAGE (KANSIZ KANSU )FORUM FARELERİNE İTHAFEN 🤣🤣🤣🤣 - YouTube

(1) KANSIZ KANSU V2 ÇOK İSTEDİĞİ VİDEO 2-0 BİTEN VS DEVAMIDIR - YouTube

Polemiği sevmem ama harbiden kaşınıyosunuz  madem iyisiniz niye serveri bıraktınız rekabettenmi korktunuz vol2 yide beklerdim sizden video alıp serverı bırakmak nedir bu mudur başarınız turnuvalardada görmek isterdim .
Son ss lerede gelince serverı bıraktığımız yok mage basıyoruz oyunda zaten yoksunuz bide ss alıp buraya atıyorsunuz sizene ki bizim ne yaptığımızdan.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, dammed yazdı:

100 vs atsak bir tanesini kazanıcak adamlarsınız onunlada iyi eğlendiniz tebrik ederim.

(1) 🎆 #xACS #EUKO #SinglePunch VS SavageSkool (7v7) 🎆 ŞAMARRRR (1) - YouTube

(1) #xACS #xko SİNGLEPUNCH 8V8 SAVAGE (KANSIZ KANSU )FORUM FARELERİNE İTHAFEN 🤣🤣🤣🤣 - YouTube

(1) KANSIZ KANSU V2 ÇOK İSTEDİĞİ VİDEO 2-0 BİTEN VS DEVAMIDIR - YouTube

Polemiği sevmem ama harbiden kaşınıyosunuz  madem iyisiniz niye serveri bıraktınız rekabettenmi korktunuz vol2 yide beklerdim sizden video alıp serverı bırakmak nedir bu mudur başarınız turnuvalardada görmek isterdim .
Son ss lerede gelince serverı bıraktığımız yok mage basıyoruz oyunda zaten yoksunuz bide ss alıp buraya atıyorsunuz sizene ki bizim ne yaptığımızdan.

Beni iyi güldürdün, senin clan baskanın bana ıtem farkı ıtem farkı dıye vsden sonra agladı fakat söyle birşey var o attıgın vıdeoların hepsinde aramızda daglarca item farkı var:D :D biz bugune kadar sızınle attıgımız her vsde ıtem farkınız bızden en az çhar başı  3-5k tl fazlası vardı oda en az bu server şartlar eşitlendıgınde baya kötü oldugunuzu sıze göstermış olduk şimdi siktir git israile ağlama duvarı orda bi sonraki xacs sizi bide meleede tokatlarız çokta takma kafana

tarihinde AutumnKiss tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ne agliyorsun birader adamlar ezmis gecmis hala item farki diyorsun, madem item farki vardi niye vs attiniz? az biraz sus la kabullenin 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, Rhaaz yazdı:

Ne agliyorsun birader adamlar ezmis gecmis hala item farki diyorsun, madem item farki vardi niye vs attiniz? az biraz sus la kabullenin 

ben mi ağlıyorum amk üstteki yorumu oku, adamın  3 tane vs sini attım yenildiği oraya item farkı vardı dedi bende yorum olarak burdada biz gerideydik manasında konuştum ben zaten kabulleniyorum o konuda sıkıntı yok oyun bu yenersinde yenilirsinde.Oyunda singlepunch ı kesmek marifet oldu, millete genel kanı sanki biz yenilgisizmişiz gibi cz de cr de 500 kişiyle birlikte mageyi kesiyolar onu bile movie alıp foruma atıyolar bende anlamıyorum milletin anasınımı siktik ne yaptık bilmiyorum @rhaaz sen söyle ne yaptık biz ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bunlar (SAVAGE) BUS slotundaki solo adamları tekleyip kendilerini adam sanan,

sağlam bir takımı eksik gördüklerinde video çekip kendilerini tatmin etmeyi çalışıp hiç bir sunucuda hiç bir başarısı olmayan bir ekip. Kesinlikle bomboşlar bomboş.

İki takımını da tanıyorum her xACS'de oynadığım için ama SAVAGE clanı ÇOMARLAR topluluğu. ben tek BP farm atıyorum adamlar 7 kişi benle polemik yapıyorlar düşün yani. :D

Adamların seviyesi yerlerde hiç bir disiplin yok birinin söylediğinden birinin haberi yok diyorum ya nerede çomar oraya toplanmış. 

Turnuvaya katılmayıp oyunu saldılar neden? :D çünkü herkes biliyor kaybedecekler. Toplama bir takımla bile rahat bir şekilde kesebileceğin adamlar. 

Keşke 5 asas 1 BP'yi teklerken benim videomu da çekseydiniz de tatmin olurdunuz :D 

Dolayısıyla çok ciddiye alıp bu konuya cevap bile vermenizi tavsiye etmiyorum. 

Bu arada SinglePunch tanımamam etmem sadece girdiğim xACS'lerden bilirim her sunucuda delos kapatmış ve kafaya oynamış adamlar kaç defa turnuva kazanmış. Ayrıca sizi zaten bir kaç kere filme de almış adamlar.

Tek video ile olacak iş değil biraz daha çalışmanız lazım.

1 kere toplama partyi kesip de analarını siktik demeye utanmadınız mı :D yakışmadı.

Ben bu SinglePunch'ı bi kere bus slotunda görmedim bak 1 kere. Adamlar delos kapatıyor her sunucuda bizim çomarlar bus slotu kapatıp gücüm var diyo :D kanka yanlış anlamayın da seviye farkı çok çok ama çok var. 1 priest 1 tp mage kesip tek bir video ile olmaz bu iş kimse ikna olmadı. Siz kendinizi ikna etmeye devam edin.

ÇOMAR SAVAGE

tarihinde 4MeinzHerzBrennt tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Haha 2

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...