Jump to content
News
  • DARKKO ATLANTIS OFFICIAL 16 Nisan 2021!
blaxleon

2dts Alt Taban Gb. Operator:Devilcraft ?

Önerilen Mesajlar

Merhabalar,

NinjaFruit nickli charımla üzerimde 15gb para ile moradonda pazar gezip ringde ki charlara bakarken ban yedim. Daha önce TABAN FİYATTAN (sizin belirlediğiniz 105 tl) olan rakamdan gb satışım olmuştu evet ancak üstümdeki gb ile herhangi bir satışım vs. bişey olmadan neden banlandım tam olarak anlamlandıramadım.

Yardımlarınızı rica ederim

@Risus 

@LEGIONNAIRE

@DEVILCRAFT

tarihinde blaxleon tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, DEVILCRAFT yazdı:

image.png

üzerimdeki para ile gb satış ilanı aynı koyan birisinin stoğu uyuyor diye mi yedim ? o zaman ilan açalım 1-3-5-6-10 gb diye oyunda üstünde para olanlar ban mı yesin anlayamadım gerçekten

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, blaxleon yazdı:

üzerimdeki para ile gb satış ilanı aynı koyan birisinin stoğu uyuyor diye mi yedim ? o zaman ilan açalım 1-3-5-6-10 gb diye oyunda üstünde para olanlar ban mı yesin anlayamadım gerçekten

tek 15 gbsi olan sen değilsin zaten öyle bir ban şekli olmaz inat etmeni anlamıyorum şuan bende

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mantıklı bir açıklama da yapmadınız hocam. attığınız fotoğrafın benimle olan bağlantısını paylaşır mısınız lütfen.

@DEVILCRAFT

tarihinde blaxleon tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, blaxleon yazdı:

mantıklı bir açıklama da yapmadınız hocam. attığınız fotoğrafın benimle olan bağlantısını paylaşır mısınız lütfen.

@DEVILCRAFT

ELIT isimli arkadaşınız da aynı şeyi yaptı kanıtı gösterdim yani inatla istiyorsanız gb sattığınız adamlardan ben kanıtımı alıyorum sizin için ss almıyorum fakat inatla ben değilim demeye devam edersen bu konuyu okuyan kişilere de rezil olmak istiyorsan ben zevkle pm atar tekrar yazdırır ve ss alırım her şeyi ile

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, blaxleon yazdı:

@DEVILCRAFT bahsettiğiniz kişiyi tanımam. bahsettiğiniz üzere kanıtlar ile gelirseniz sevineceğim. kimseye de rezil olmayacağım.

tanımadığın adam sana karşılıksız 740m para veriyor ama neyse az bekleteceğim seni

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, DEVILCRAFT yazdı:

tanımadığın adam sana karşılıksız 740m para veriyor ama neyse az bekleteceğim seni

gb satın almışımdır öyle vermiştir. gb çektiğim insanların nicklerini hatırlayamam hocam hak verirsinizki.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

öyleyse şunu kanıtla benim için
KevindeBruyne (kc-gb satışından banlandı)
ELIT (gb satışından banlandı)
bunlarla bağlantın olduğunu çok net görebiliyorum bunların haricinde bana DAM adlı karaktere karşılıksız 10gb vermişsin bu benim arkadaşım diyorsan işin yaş yok ben sattım diyorsan dekontunu bilgisayarına bağlanarak bakacağım online işlemlerden
bir not daha düşeyim DAM adlı karaktere üstte verdiğim kişilerde gb veriyordu karşılıksız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, DEVILCRAFT yazdı:

4 dakika önce, DEVILCRAFT yazdı:

öyleyse şunu kanıtla benim için
KevindeBruyne (kc-gb satışından banlandı)
ELIT (gb satışından banlandı)
bunlarla bağlantın olduğunu çok net görebiliyorum bunların haricinde bana DAM adlı karaktere karşılıksız 10gb vermişsin bu benim arkadaşım diyorsan işin yaş yok ben sattım diyorsan dekontunu bilgisayarına bağlanarak bakacağım online işlemlerden
bir not daha düşeyim DAM adlı karaktere üstte verdiğim kişilerde gb veriyordu karşılıksız

KevindeBruyne ve ELIT nickli kişilerden trade ile para mı almışım? GB satın aldığım kişiler olabilir nicklerini hatırlamıyorum. DAM nickli birisine 10gb vermedim. Verdiysem ExtraBouss nickli arkadaşıma vermişimdir ona da emin değilim yani iron bow+7 si vardı onu alıp takılıyordum arada bir. karşılıksız olarak aldığım GB dışında iron bow +7 olabilir ama dediğim gibi o da zaten benim kendi arkadaşımın itemi aldığım gibi geri veriyorum zaten görülüyordur loglarda. bilgisayarıma bağlanabilirsin ancak tam olarak ne göstermemi istiyorsun anlamadım. paparadaki işlem geçmişlerimi gösterebilirim gb alış satış yaptım isimler gözükür ama adetleri nasıl teyit edeceksin anlamadım ki. istersen discord at bir görüşülim açayım teamviewer vs.?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
19 dakika önce, blaxleon yazdı:

KevindeBruyne ve ELIT nickli kişilerden trade ile para mı almışım? GB satın aldığım kişiler olabilir nicklerini hatırlamıyorum. DAM nickli birisine 10gb vermedim. Verdiysem ExtraBouss nickli arkadaşıma vermişimdir ona da emin değilim yani iron bow+7 si vardı onu alıp takılıyordum arada bir. karşılıksız olarak aldığım GB dışında iron bow +7 olabilir ama dediğim gibi o da zaten benim kendi arkadaşımın itemi aldığım gibi geri veriyorum zaten görülüyordur loglarda. bilgisayarıma bağlanabilirsin ancak tam olarak ne göstermemi istiyorsun anlamadım. paparadaki işlem geçmişlerimi gösterebilirim gb alış satış yaptım isimler gözükür ama adetleri nasıl teyit edeceksin anlamadım ki. istersen discord at bir görüşülim açayım teamviewer vs.?

FruitNinja > DAM Type : Coins   1000000000     17:49:00 27-04-2021

kayıtlar hiçte öyle demiyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, blaxleon yazdı:

@DEVILCRAFT bakayım banka, papara hesaplarıma ilgili tarihte gb kuru ne gözüküyor? 27 nisandan bahsediyorsunuz çünkü.

gb satan insanlar neden senden gb satın alsın :D bunların arkadaşın olduğunu da biliyorum sırf inat ediyorsun diye uğraşıyorum şurada

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben tarih ve miktarı verdim o zamanın kur fiyatını da biliyorum sen bir video çek, sıfırdan online işlemlere girip o tarihteki aldığın miktarı da göster tabi eğer o tarihte bir işlem varsa ^^

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...