Jump to content
News
  • DARKKO ATLANTIS OFFICIAL 16 Nisan 2021!
freki94e

Asasların absürt damageleri

Önerilen Mesajlar

Asasların en az 1.5 x şişirilmiş absürt damagelerinden bıktık, int priestımızın 1000 defansı kolunda dd kalkanı var yediği damge 1100 bunu atan adam kıçı boklu dual 6 md si yada 7 cleverı olan standart asas, okçu oynuorum lupine açıkken asasları göremiyorum range olmama rağmen adam dibime girmeden vuramıyorum, acilen asasların damagelerinin düzeltilmesi ve lupine attığımızda gözükmeleri lazım yada söleyin asas hayranlığımız var bizim diyin hiç uğraşmıyalım.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu asasları bize vurmadan göremeyeceksek bu lupin skillinin kime ne faydası var hakkaten onu ben de anlamadım.  Adam eline almış 2 tane sword breaker geliyo 1200 damage atıyo bize

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yok yumrukla 3k vuruyor . 1 tane skill vuruyor zaten herkeste 4.5k can var kaç vursun . uzaktan 700 vuruyor okcu asas yakından 800 mu vursun ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
37 dakika önce, come00 yazdı:

yok yumrukla 3k vuruyor . 1 tane skill vuruyor zaten herkeste 4.5k can var kaç vursun . uzaktan 700 vuruyor okcu asas yakından 800 mu vursun ?

okçu uzaktan 700 mu vuruyor al eline 6 ib ,5 damage at söle kaç vurduğunu aradan en fazla 1  tanesi 650-700 vurur , sende anti def arrow falan mı var benimde sana en az 1 k vurmam lazım 60 okuyla asas damagesi normal ise

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şu oyunda asas damage aglayan harbiden aptaldır 4.5k can mage oynuyorsunuz adamın spike 1500 vuruyor adam sizi kesmeye 2.tur spike döndürüyor hala boş muhabbet 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mage oynuyorum daha hiç 1500 yemedim asaslardan  min. 2000 civarı oda +6 md +6fbli +8 dex setli   birazcık özen gösterilmiş char direk spike thurste tek atıyor haberin olsun 

bide arkaşlarda teknolojinin nimetlerinden faydalanıp mouseye güzel bir macro ayarladımı missssss 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Asasın damagelerinde değil de lup konusunda inanılmaz problemleri var. Zaten lup süresi de kısaltılmış durumda, biraz incelenmeli.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
34 dakika önce, ecolak1993 yazdı:

mage oynuyorum daha hiç 1500 yemedim asaslardan  min. 2000 civarı oda +6 md +6fbli +8 dex setli   birazcık özen gösterilmiş char direk spike thurste tek atıyor haberin olsun 

bide arkaşlarda teknolojinin nimetlerinden faydalanıp mouseye güzel bir macro ayarladımı missssss 

gel vurayım sana o dedigin itemlerle 2k dan 1 damage az vurursam ringler alırım charını

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@come00 Ya cahilmisin kardeşim sen lup varken gözükmüyorsunuz ben mage falan değilim, okçu oynuyorum tek avantajım range olmam uzaktan sana vurabilmem ama lup olmasına rağmen vuramıyorum uzaktan ayrıca asas damageleride en az yüzde 30 oynanmış arttırılmış. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, freki94e yazdı:

@come00 Ya cahilmisin kardeşim sen lup varken gözükmüyorsunuz ben mage falan değilim, okçu oynuyorum tek avantajım range olmam uzaktan sana vurabilmem ama lup olmasına rağmen vuramıyorum uzaktan ayrıca asas damageleride en az yüzde 30 oynanmış arttırılmış. 

kardeşim konu başlığı asas damageleri sen lup diyosun . onu git farklı şekilde tartış. asas damagelerinde birşey yok . boşuna ağlamayın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sorun paper magelere 1500 atması değil. Defansı olan adamlara bile 1.5k damage cikarmasi arkadasin da dediği gibi bunu dual +6 MD ile gerçekleştirmesi. Önceki serverlerda herkeste DD 13 oldugu icin bu durum cok sıkıntı yaramıyordu lakin bu serverda DD cikarmak da biraz zor. Bundan ötürü bence de %10 damage kesintisi olmasi lazim asasta

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, burakdry1 yazdı:

Adam +5 md ile 1500 civarı damage atıyor malice yesek tek yiyecez heralde.

sen hangi maddenin etkisi altındasın moruk

• Beğen 1
  • Haha 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
21 dakika önce, come00 yazdı:

sen hangi maddenin etkisi altındasın moruk

Kardeş anladık asassın sanırım bu kadar savunduğuna göre , olan birşeyi yokmuş gibi göstermeye çalışman senin madde altında olduğunu gösteriyor

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba damageler konusunda şuanlık birşey düşünmüyoruz. Lup olayı için gerekli notumu aldım kontrol edeceğiz.

Anti dd kalkan  , dd kafalık vs giyebilirsin damageden şikayetçi isen şayet bu oyunda asaslar az vuruyorum diyor mageler meleeler tek atıyor asaslar diyor vs damagelerde düşüş veya artış olmayacak bu şekilde devam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...