Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
DARKKO 4. Ayında! +500.00 TL Ödül Teslim Edildi
Amphitrite

S4NCAK Pk Movie - ComingSOON !

Önerilen Mesajlar

Şimdi, AJAN yazdı:

Çoğu ekibin masterı bile yokken sizin yere vurmanız açık rahat adam kesebilmenizin tek sebebi bu. Dolar vs Türk lirası baska birsey değil.

Boş yapiyosun senın oldugun yerde yere vurmamı acık Kör müsün İyi izle videoyu sonrada wariorleri sağlam tankla . 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kardeşim ekibimi benden iyi mi bilcen 2 tane adamda master açık hala konusuyosun ama sorun yok siz darlamayin kendinizi bu kadar full charlariniz var elimizde +3 glave kimin bos konuştuğu belli bu arada ben olani söylüyorum bide pm atıp ws istiyosunuz charlari degistirelim ayni pozisyonu siz yaşarsınız havaya girmeyin :) gecen de girmişsiniz havaya bazi çocuklar oyun biraktirmis simdi gormek nasip oldu haydi kalin sağlıcakla canlarim ciğerlerim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, AJAN yazdı:

kardeşim ekibimi benden iyi mi bilcen 2 tane adamda master açık hala konusuyosun ama sorun yok siz darlamayin kendinizi bu kadar full charlariniz var elimizde +3 glave kimin bos konuştuğu belli bu arada ben olani söylüyorum bide pm atıp ws istiyosunuz charlari degistirelim ayni pozisyonu siz yaşarsınız havaya girmeyin :) gecen de girmişsiniz havaya bazi çocuklar oyun biraktirmis simdi gormek nasip oldu haydi kalin sağlıcakla canlarim ciğerlerim

:D Yazik günah sizlere valla bak Bi denyo eksik pt kesicek Sonra gördüğü yerde towun aticak Senin gibilerde nemalanicak normaldir devam edin :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

konuşmayı öğrendikten sonra gel sonra tartışalım yukarıda yazdıklarıma karşılık verecek cevabın olmadığı için abuk subuk şeyler yazmışsın fazla uzadı bu mevzu uzatmanın anlami yok hadi kalın sağlıcakla

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, AJAN yazdı:

konuşmayı öğrendikten sonra gel sonra tartışalım yukarıda yazdıklarıma karşılık verecek cevabın olmadığı için abuk subuk şeyler yazmışsın fazla uzadı bu mevzu uzatmanın anlami yok hadi kalın sağlıcakla

:D😅😀

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...