Jump to content
News
 • DARKKO Resmi Açılış Tarihi 10.04.2020!

Manic

 Üye
 • İçerik sayısı

  8
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

2 Nötr
 
3360

Irk

Karus

Manic Hakkında

 • Derece
  Çaylak Şövalye

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Ben de bir okçu olarak benzer şeylerden şikayetçiyim. Bu kadar değişken damage olmamalı bir sınıfta. Ama ne yazarsak yazalım eşek osurdu yel götürdü olacağını bildiğim için uzun uzun içimi dökmeye gerek duymuyorum açıkçası.
 2. Manic

  yenilik Otomatik Pazar Kurma Sistemi

  Dün gece tekrar denedim. Bu kez arkadaşım karakterimin olduğu yere gidip baktı ama merchant'ın yerinde yeller ediyordu. Bir admin lütfedip cevap yazarsa öğreniriz çalışıp çalışmadığını. Oyunds ulaşması ayrı dert burada ayrı dert. Sanki her gün 1000 yeni konu açılıyor da yetişemiyorlar.
 3. Manic

  yenilik Otomatik Pazar Kurma Sistemi

  Bu özelliğin çalıştığından emin misiniz? Bugün sell merchant kurmuşken bağlantım koptuktan yarım saat kadar sonra arkadaşıma pm attırdığımda oyunda karakterimin olmadığını gördüm. Oyunda bir GM'e soracağım ama oyunda GM'lerden cevap almak deveye hendek atlatmaktan zor.
 4. Çarkıfelekte kullanılan görsellerin bağlantıları kırık muhtemelen. Çevirme hakkı var mı yoksa cash ile mi çevireceğim belli değil. 2 GM'e sordum ama cevap veren yok henüz.
 5. Manic

  Collection Race

  Amma tatava yaptın be.
 6. Manic

  Merchant Exp Event

  Zaten sell pazar kurmuştum. Arkadaşım da aynı şekilde alamamış herhangi bir exp. İkimizde de level 65+ karakterler var, ikimiz de Moradon'da inn yakınlarında pazar kurduk. Ama exp gelmedi ikimize de.
 7. Manic

  Merchant Exp Event

  Bu gece genie partiden çıkarıp Moradon'da merchant'a bıraktığım karakterime Merchant Exp Event'tan exp gelmemiş. Herhangi bir duyuru falan da yapılmadı. Forumda farklı bir başlıkta ve oyunda yazmamıza rağmen herhangi bir açıklama da yapılmadı. Event iptal mi oldu? Bu gece de mi öyle olacak? Dün gece gelmeyen exp'leri verecek misiniz? Partiden boşuna mı çıktık?
 8. Manic

  Merchants Exp Event

  Merchant exp problemi bende de var. Gece saat 04:00'te genie partiden çıkarıp Moradon'da merchant'a bıraktım karakteri. Sabah gelip baktım exp gelmemiş. Partiden çıkardığıma mı yanayım giden exp'e mi yanayım? Log'lara bakılıp bu exp'lerin insanlara verilmesi gerek.
×
×
 • Yeni Oluştur...