Jump to content
News
 • DARKKO Resmi Açılış Tarihi 10.04.2020!

Maxim

 Üye
 • İçerik sayısı

  13
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

1 Nötr
 
2729

Irk

Elmorad

Maxim Hakkında

 • Derece
  Puslu Şövalye
 1. Maxim

  70 Questi ....

  70 Questi gelmesi için denk sayılabilecek itemlerin piyasaya hakım olması gerekmektedir. Bunlar ise bu sw deki Exc itemlerdir Şuan elimdeki +6 raptor ne zaman Exp +6 raptor olur işte ozaman Quest ms gelebilir . Şuan için gereksiz aksiyondur.Herkesin elindeki Raptor bir Exc olsun sonra Quest düşünülebilir.
 2. Dün ki Fun Class etkinliğinde iyice ayyuka çıkan durumu artık kabullenip çözüm üretmek gerekiyor. Öncelikle Karus tarafı absürt şekil de Humanlara sayısal olarak baskı uyguluyor.Sanırım bunu inkar edecek kimse yoktur. Benim önerim ise gayet makul bir çözüm. CZ de online olan Karus ve Human sayısına göre az olan tarafa Buff vermek. %40-%60 gibi bir oran kabul edilebilir son oran olacak şekil de aradaki fark arttıkca sistem düşük sayıdaki tarafa buff vermeli. Rogue için HP+Res Warrior için HP Priest için HP+DEF Mage için HP Bu ham bir öneridir bence ırkların clanlarını zorlayarak bir tarafa geçirmek yerine böyle bir sistem ile ezilen en azından sistemsel olarak destek alarak ezilecekse ezilmeli.
 3. Maxim

  Neden Gb Almak Varken Oyuna Para Yatıralım Ki?

  Sunucunun ihtiyaçları degiştikçe fiyatlarda ona göre degişiyor. Switch premium suan için gereksiz bir premium tipi Sebebi Level kasma işi bitti sayılır exp işe yaramaz. Pk için war pre daha ucuz Farm için DC daha ucuz. Yani anlayacagın suan switch keyfi bir eşya.Yukarıdaki gibi genie ise herkesin ihtiyacı özellikle farmer karakterlerin. Duruma göre hesap kitap yapıp ona göre davranman gerekiyor.Kısa süre önce merchant eye 10db oldugu halde iyi para yapıyordu suan öyle degil, Çünkü bunu gören çok kişi bu eşyayı satmaya calısıyor.
 4. Maxim

  Server Bakımı Hakkında

  Bencilsin
 5. Maxim

  Bakım çAlışması

  +1 15 dk deyip kısa sürecek algısı yapıyorsunuz ama suana kadar yaptıgınız bakımların verdiğiniz süre içinde bittigini görmedim. Benim için 15 dk erken ve ya sonra olması farketmiyor ama inandırıcılıgınız zedeleniyor.
 6. CR ler oyuncuyu oyunda bezdirmeye başladı. Özellikle karus tarafının aşırı fazla olması ile human tarafı eziliyor. Yetkililere tavsiye vereyim. Şu yaratıkları aynı bölgelere koymayın. Apos ile Troll aynı bölgede siz daha önce golem ile herkes aynı yerde idi. Lütfen artık şu sorunu çözün. Kimse mageyi okcuyu banlayın demiyor ama sacma sapan şekilde orantısız ırk sorunu CR mobların 2 sinin ayın yerde oluşu işi çıkılmaz bir hale sokuyor. Karuslar human slotları yetmiyor arka kapıyı tutuyor, diyorsunki human ozaman karus tarafındadır. Yok alakası bile gram yok karus slotlarıda karus dolu. Lütfen şu CR leri Haritaya yayın yada sacma sapan nereden geldigi belli olmayan novalar ile oyuncu bezmeye devam etsin. İnsanların sabrı bir yere kadar. Şu postu atarken 1 saate yakın ara verdim ve halen aynı. Karuslar aşırı fazla ve humanlar aşırı az.
 7. Merhaba öncelikle herkese iyi oyunlar . Bildiğiniz gibi Lotto event oyundan GB çıkmasını amaçlayan bu yolla herkese kendi iradesi ile katılma hakkı tanıyan bir sistem gayet güzel ama şuan yetersiz. Gb , pre ve genie ödülü oldugu için kazanan sayısı 10 kişi ile sınırlandırılmış bu sistem bence gayet güzel olan Lotto eventi biraz olumsuz gale getiriyor. Ödüllerin degerli oluşu kazanan sayısının 10 kişi ile sınırlandırılması yerine , CZ deki random ödül veren CR etkinligi dropları ile bir lotto olmalı. Şuanki kalabilir ama 100 kişi ödüllü gene 1m ile ticket alınan versiyonuda olmalı. Peki 100 kişi çok mu bence hayır. 1. Her Cz deki CR etkinliklerin de binlerce kişiye bu ödüller zaten random olarak aktarılıyor.Yani ekstra günde 100 kişi eminim hiç bir şekilde olumsuz etki etmeyecektir. 2.Ödül kazanma ihtimalinin artması ile bence daha fazla katılım sağlanacaktır, bu sayede daha fazla GB eritilecek ve daha fazla ödül ile daha fazla kişi kazançlı çıkacaktır. Benim düşüncem bu şekilde , katılan olur katılmayanda olur. Söylediklerimin teknik olarak yapılabilir olması mumkun ise bence bir düşünmekte fayda var. Saglıcakla kalın.
×
×
 • Yeni Oluştur...