Jump to content
News
 • DARKKO Resmi Açılış Tarihi 10.04.2020!

EAST

 Üye
 • İçerik sayısı

  14
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Nötr
 
3360

Irk

Karus

EAST Hakkında

 • Derece
  Puslu Şövalye

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. EAST

  Kurallarinizda Bunlar Yok!

  Bir önceki konuda cevap olarak Teklif etmek, teşvik etmek, ilan açmak, ilandan alım yapmak, satmak veya satamadan yakalanmak. Gibi durumların ban sebebi olduğunu belirttiniz ancak yayınlamış olduğumuz kurallarda taban fiyatın altında satış yapıldığı takdirde ban işlemi uygulanacağı söyleniyor.. belirtmiş olduğum gibi herhangi bir satış işlemi gerçekleşmemiştir. Kurallar bölümünde benim göremediğim bir yer varsa link paylaşmanızı yoksa ban durumunun tekrar gözden geçirilmesini rica ederim.
 2. PATHOS BEY, Önceki konuda gb satışı yaptığıma dair bütün delillerin olduğunu belirtmişsiniz ve konuyu kapatmışsınız bu delilleri görebilir miyiz ben ve bütün playerlar bu konu altında.. Ben kendimden eminim ilanım var ancak kimseye satış yapmadım yapmadığıma dairde gerekli ekran görüntülerini paylaşabilirim. Ya siz paylaşabilir misiniz ?
 3. EAST

  Banned!

  Öncelikle Merhaba, Bu sabah oyuna girdiğimde charımın alt limitten gb satışı sebebiyle ban yediğini gördüm. 1 farm charı 1 kendi karakterim 1 pazar charı olmak üzere 3 char arasında sürekli para transferi yapıyorum. Forumda ve oyunfor sitesinde gb satış ilanım olmasına rağmen bugüne kadar 1 kişiye 1 gb satmışlığım yoktur. Bu ban sebebi neye göre neden yapılmıştır? Konunun araştırılıp hatanın düzeltilerek charlarımın açılmasını ve tarafıma bilgi verilmesini rica ederim. (char nickleri _EAST_ :::GMD::: PAZARCIBEY ) Yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder,İyi günler dilerim.
×
×
 • Yeni Oluştur...