Jump to content
News
 • DARKKO Resmi Açılış Tarihi 10.04.2020!

Rax

 Üye
 • İçerik sayısı

  4
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

1 Nötr
 
3360

Irk

Karus

Rax Hakkında

 • Derece
  Çaylak Şövalye

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Rax

  Bir Skili Düzeltmek Ne Kadar Zor Olabilir?

  Diğer oyuncularımız sadece bir massive skilli için sunucuya restart atılmasını onaylayacak mı? Farm yapanlarda, pk atanlarda, pazar yapanlarda, darkmare kesenlerde.. kısacası herkes sizin serverinizin oyuncusu.. Yapılan güncelleme işlemi sonrasında yetkililer kaynaklı yazılımsal bir sorun varsa eğer tüm kullanıcıların iyiliği için anında aksiyon almanız gerekmektedir. Netice itibariyle 6 gün sonra restart atacaksanız eğer DARKMARE kesmeye ara vererek 6 gün boyunca ne yapmamızı istersiniz?
 2. Rax

  Bir Skili Düzeltmek Ne Kadar Zor Olabilir?

  Herkese iyi forumlar, Harika giden bir server, tıklım tıklım dolu slotlar olan bir serverda ; -CZ güncellemesi yaptıktan sonra DARKMARE'nin Damagelerinin üzerinden 1gün geçmesine rağmen hala düzeltilemiyor olmasının sebebi nedir? -Priestin massive skilini 1 gündür düzeltemiyor olmanızın sebebi nedir? İlgileniyorsanızda 2-3 saattte bir bilgilendirme yapmanız gerekiyor. Bu kadar user olan bir serverda bu tarz olayların uzun süreli çözülemiyor olması oyuncu kaybına yol açmaz mı? Düzenlemek veya kullanıcıları bilgilendirmek için daha neyi bekliyorsunuz? Bu kadar mı zor?
 3. Rax

  Sux Clanı İlk Gün Boşta Olanlar Buyursun

  @LEGIONNAIRE
 4. Herkese Merhaba, Warrior, Rogue, Priest ve Mage olarak 4 kişi oyuna başlıyoruz. Sadece ilk gün sabaha kadar level kasmak, farm görevlerini yapmak için aramıza katılabilecek 4 attacker arıyoruz. Hepimizde exp premium olacak.. Yaş ortalaması +27.. İlgilenen Warrior ve Rogue (Okçu olmasını terçih ederiz) arkadaşların iletişime geçmesini bekliyoruz. İyi forumlar.
×
×
 • Yeni Oluştur...