Jump to content
News
 • DARKKO ATLANTIS OFFICIAL 16 Nisan 2021!

Fornax

 Üye
 • İçerik sayısı

  15
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

1 Nötr
 
5070

Irk

Karus

Fornax Hakkında

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Merhaba, Ben Fornax - Serhad, öncelikle şunu belirtmekte fayda var. Vs teklif ettiğimiz insanlar Gaz1 ve ekibiydi. Bu elemanlar kendi charlarını SinglePunch'ın köpeklerine vererek, vsye kendileri girmeyip SinglePunch'ın itlerini sokmuşlardır. IceBaby ile discord'ta konuştuk, bu konuyu serverda da bilmeyen yok. Açlıktan ağzı kokan, hiçbir vasfı olmayan, tek başarısı Knight Online myko serverlarındaki dizdiği charlar olan OguzBaskan da buraya gelip GB verin diye ağlıyor. Aldığım maaşla, sahip olduğum işle hayatını katlayacağım adam buraya gelip 80 GB'yi getir diyor. Suratına tükürmeye bile değmez. Önce kendi elinizle, kendi charınızla oynadığınız zaman gelin vs atalım.
 2. Merhaba, Yapılan güncellemeler için teşekkür ederiz. CR sisteminde bir noktada değişikliğe gitmek, yeni bir pazar oluşturup CR yapan insanların bir amaç edinmesi için yeni collect, yani toplama sistemi getirilmesini öneriyorum. Toplam 10 adet farklı taş var, bunların 10 tanesi bir araya getirildiği zaman kırdırılıyor. Kırdırılması için minimum her taştan 1x + 1 adet silver bar gerekiyor. CR yapan her kişiye yapılan CR'den 6 adet bu taş (materyalden) düşecek. CR de erkese farklı farklı materyallerden düşecek şekilde ayarlanacak. Böylece oyuna yeni bir collect sistemi gelecek. Oyundaki userların ilgisini artık 2 random item + 1 item çekmiyor. Kırdırılan taşlardan çıkacak itemler de yine orantılı bir şekilde high class itemden unique'e kadar çeşitli itemler atacak şekilde düzenlenecek. BF ve JR dışında CR'lerden kasılan taşlar item yapma konusunda zorlanan insanların da itemlenmesini sağlayacak. Bunu gözden geçirmenizi öneririm. Keza 2+1 item CR sistemi artık insanları mutlu etmiyor. Sevgiler, - Fornax
 3. Hayatımda daha kötü bir makro ve daha kötü bir müzik görmedim. Baya kötü video açısı, baya kötü playerlık :d
 4. Fornax

  clan tanıtım Generals™

  [GENERALS]
 5. Fornax

  Fornaxbank Gold Bar Satiyor !

  Merhaba, Elmorad halkı beni tanır, beni bilen bilir. Aranızda varsa GoldBar almayı düşünen, bana bu topic üzerinden ulaşsın buraları yeşillendirsin. STOK şu an için 20GB. İlan detayı; https://www.klasgame.com/ilan/74665-gold-bar-satisimiz-mevcuttur.html Sevgiler, sağlıklı günler.
 6. Fornax

  player Oyundaki Nick : Fornax

  +++++++++++
 7. Fornax

  player Oyundaki Nick : Fornax

  +++++++++
 8. Fornax

  clan Clan Tanıtım : Z0mbi

  Güzel ve kaliteli ekip.
 9. Merhaba, Ana hesapta kırdırdığımız auto kutu ve genie, yan charda da aktif hale getirilecek şekilde düzenlenebilir mi?
 10. Fornax

  player Oyundaki Nick : Fornax

  ++++++
 11. Fornax

  player Oyundaki Nick : Fornax

  Up+
 12. Fornax

  player Oyundaki Nick : Fornax

  İsmim / Soy ismim :Serhad Kılıç Yaşım : 27 Karakter ID: Fornax/Fornaxis değişiklik gösterir. Oynadığım Karakterler : Rogue-Mage-Warrior Aranılan Team: Mage or Melee. Online Sürem : 24 (19:00 / 02:00 online) 19 saat farm + moradon al sat işleri yaparım. Hafta sonu full online. İletişim Adresim : [email protected] Kendi Açıklamam ; Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır myko oynayan biriyim ve genelde hep tek başıma farm yapar takılırım. Eskiden bazı serverlarda EliteKillers clanında bulundum. Şu an içinse yaş ve iletişim noktasında sorun yaşamayacağım iyi bir clanda bulunmak istiyorum. Full Pus olarak başlayacağım. Aktif olduğum zamanların dışında genel olarak farm yapan biriyim. İletişim için ayrıca; Discord: Serhad - Fornax#5924 adresinden bana ulaşabilirsiniz. Ek olarak mesaj kutumu da yeşillendirebilirsiniz. Sevgiler,
×
×
 • Yeni Oluştur...