Jump to content
News
 • DARKKO Resmi Açılış Tarihi 10.04.2020!

CessyJB

 Üye
 • İçerik sayısı

  17
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Nötr

CessyJB Hakkında

 • Derece
  Gölge Şövalye

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Dostum gelsin sürekli kessin, rahatsızlık versin. Sorun o değil ki sorun ; hangisi işlerine gelirse öyle davranıyorlar. Beni kesen adamlara ks party gelse ben o ks partyi darlasam beni kesen adamlar tekrar beni kesmeyecek, çünkü işlerini kolaylaştırıyorum. Hayır senin yaptığın itemi yanındaki karşı ırkında yapmasına karışmıyorsun, ne üstünlüğün olacak? Neyden zevk alacaksın ? Solo oyuncuyu oyundan soğutarak mı ? Şimdi bu 7 bardishli oyunu tamamen ticaret amacıyla oynayan elemana neden karışan eden yok ?
 2. Öncelikle herkese selam arkadaşlar.. "Konu polemiğe gidicek" diye kilitlenicek biliyorum ama yazmadan geçmeyeceğim. Şimdi gelelim konuya ; Ben clanlara ve insanlara güvenim kalmadığı için solo oyuncusuyum. Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş.. Şimdi ben boş zamanlarımda farm yapıyorum, karakterimi diziyorum. Bu gece yine cz dark marelerde farm yapıyordum. Sağ ve orta slot doluydu, sol slot boştu kimseye karışmadan geçtim sol slotta kendi başıma farm yapıyordum. Karşı ırktan oyuncular geldi ve beni kesti, kessinler eyvallah ama sağ ve orta slottakilere dokunmadılar. Oyundaki hemen hemen her clan gücü yettiğine, işine geldiğine göre oynuyor. Sonrasında gittim slota bu sefer orta slottan mob çekip uzakta kesmeye başladım. Bu sefer beni kestirmeye çalıştılar. Resim : https://hizliresim.com/8PJYaA O da yemedi gittiler yönetici ekibe şikayet ettiler. Chronos adlı gm bana pm atıp 3 saat atak ban attı. Atak ban sebebi ; slottan mob çekip insanlara rahatsızlık veriyormuşum. E insanlar da bana rahatsızlık veriyor kesmesinler beni o zaman veya bıraksınlar slotu ben kascam böyle birşey mi var ??? Sağ slotta 1 tane adam 8 tane çar sokup warriorlarına 7 bardish 7 fp set takıp slota rahatça genie bırakıp kimse karışmıyorken, 2-3 solo oyuncuyu "oyundan soğutmak için" her türlü şeyleri yaptıkları için çok sıkıldım. Solo oyuncuyu kimse düşünmüyor, illa bir clanda bulunup clanla hareket etmek, "ittifak kurmak" gerekiyor anladığım kadarıyla. Bu ittifak olayları iyice canımı sıktığı için oyunu bırakmış bulunuyorum. Yönetim ekibine özellikle LEGIONNAIRE ' e her konuda cevap verip ilgilendiği için çok teşekkür ederim. Herkese iyi oyunlar, hayırlı ramazanlar. Görüşmek üzere.
 3. 70 level'e elle/genie kasacak karus ekip arkadaşları arıyorum Okçuyum Pm : ICessyJB
 4. Sabah ardream eventte boss taşından drop aldık kişiye verir misin pay edicez dedik cevap " neden " IQue adlı kişiye dikkat edin. Hayırlır ramazanlar.. https://hizliresim.com/5eCX1s
 5. CessyJB

  Suçsuz Yere Hapis

  Selam, şu bugu multimle yaptım diye 2 saat hapise yollandım. Hiçbir illegallik yok, bug bile denilemez çünkü tek bir karakterle girilebiliyor. neyse..
 6. CessyJB

  player CessyJB Olarak DarkKO'da yerimi Aldım

  +++++++++++++++++
 7. CessyJB

  player CessyJB Olarak DarkKO'da yerimi Aldım

  +++++++++++++++++
 8. CessyJB

  player CessyJB Olarak DarkKO'da yerimi Aldım

  ++++++++++++++++++
 9. CessyJB

  player CessyJB Olarak DarkKO'da yerimi Aldım

  ++++++++++++++
 10. slm abi durumum yok pre çekemicem gelsem olur mu ??????????
 11. CessyJB

  player CessyJB Olarak DarkKO'da yerimi Aldım

  +++++++++++++
 12. CessyJB

  player CessyJB Olarak DarkKO'da yerimi Aldım

  +++++++++++++++++++++
 13. CessyJB

  player CessyJB Olarak DarkKO'da yerimi Aldım

  +++++++++++++
×
×
 • Yeni Oluştur...