Jump to content
News
 • DARKKO RAGNAROK 3. Ayında

Risus

 Administrators
 • İçerik sayısı

  187
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

35 Mükemmel
 
4895

Irk

Elmorad

Risus Hakkında

 • Derece
  Altın Şövalye

Güncel Profil Ziyaretleri

2321 profil görüntüleme
 1. Risus

  AkrapoviC Ban hakkında.

  Sürekli aynı şeyler duymaktan dinlemekten sıkıldık son kez bu konuyu cevaplayacağım tekrarı halinde yetkilileri spamlamaktan dolayı ceza politikasını uygulayacağım. Ki bu konuşmanın devamı da var yeterli olacak kısmı paylaşıyorum. Banlanan oyuncuların hepsi bilmiyordum etmiyordum ile iş yürütmeye çalışsa da oyun açıldığı ilk günden son güne kadar gerek noticeler ile olsun gerek yayın ve discord üzerinden geçilen duyurular neticisinde arkadaşınız gayet iyi PUS itemlerinin satışının yasak olduğunu biliyordu. Konu kiltilenmiştir.
 2. Risus

  Mute Cezam Hk

  Merhaba muteniz kaldırılmıştır iyi oyunlar dileriz.
 3. Bilmiyordum diyorsunuz ama gayet iyi biliyormuşsunuz Sitede fiyatın 140 TL olduğunu biliyorsunuz ama siz 80 TL ye satmaya çalışıyorsunuz.
 4. Risus

  Gm Risus hakkında

  Evet oyunumuzu oynayan ve emeğiyle hakkı ile bir yerlere gelmeye çalışan insanların hakkını yiyen ve zeytin yağ gibi üste çıkmaya çalışan kişinin daha ipini çekmiş bulunuyoruz.
 5. Gerekli işlemi bizzat kendim uyguladım.
 6. Risus

  event Güncel Event Takvimi

  Güncellendi.
 7. Risus

  stard gelmiyor

  Birazdan düzelecek.
 8. Risus

  partch atma problemi

  Nod 32 Anti Virüs programını yüklerseniz sorun yaşamayacaksınız : https://www.eset.com/tr/home/antivirus/download/
 9. Risus

  PELiSTER - - - HAKSIZ BAN

  Sanırım yeterlidir. Tekrar konu acımınız da forum üzerinden de uzaklaştırılacaksınız.
 10. Merhaba DARKKO Ailesi Yaklaşık 125 Adet Sponsorlu Yayıncı Başvuru Alımlarımız da Normal şartlarda 20 kişi ile sınırlı olan yayıncı alımlarımızı bu serverımızda 21 kişi olarak güncellemiş bulunmaktayız yaklaşık 5.günlük süreç içerisinde bizlere destek veren katkıda bulunan bütün oyuncularımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Sponsorlu yayıncı olan arkadaşlarımız aşağıda belirtilmiştir, her hafta toplantılar neticesinde alım yada sponsorlu yayıncılıkları düşürenler olabilir o yüzden bu zorlu serüven de hepinize bol şans diliyorum. Bütün Yayıncıların aşağıdaki sözleşme kuralların kabul etmiş sayılacaktır bilgilerinize. Ayrıca sponsor yayıncıların alt tarafta paylaşmış olduğum logoyu yayında kullanması zorunludur. https://trovo.live/JAXES https://trovo.live/rhumax https://trovo.live/CNK_35 https://trovo.live/PUSU https://trovo.live/ERKETE35 https://trovo.live/bydadas https://trovo.live/uAreMyCure https://trovo.live/POWNZZZ https://trovo.live/Leo-G4M3r https://trovo.live/turunjufajia https://trovo.live/4MeinHerzBrennt https://trovo.live/SelahattnAKAR https://trovo.live/CRonaldoo7 https://trovo.live/JESTERRRRRRR https://trovo.live/xAias https://trovo.live/Arionx https://trovo.live/xxKBT https://trovo.live/0sruktanTeyyare https://trovo.live/LiveADO https://trovo.live/dRaw-4Soydasle https://trovo.live/STEPxBamBam
 11. Risus

  Uniq itemler hakkında

  Tüm Unique itemlerde mevcut % 10 buff özelliği + si önemli değil.
 12. Merhaba bir sorun yaşamazsınız 1 Level ile trade yapabilirsiniz ve pustan aldığınız ürünleri kırdırmadığınız sürece trade üzerinden verebilirsiniz.
×
×
 • Yeni Oluştur...