Jump to content
News
 • DARKKO Resmi Açılış Tarihi 10.04.2020!

Risus

 Administrators
 • İçerik sayısı

  80
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

24 Mükemmel
 
2729

Irk

Elmorad

10 Takipçiler

Risus Hakkında

 • Derece
  Altın Şövalye

Güncel Profil Ziyaretleri

847 profil görüntüleme
 1. Risus

  Np 0 Lanmasi İLe Alakali

  Her defasında yayınlarda bu konuyu dile getirdik toplamda 2 milyar üzeri Np kasıldı oyunda en son raddeye geldiler zaten oyuncular heyecan kalmadı sıralama heyecanı hala gelmiş buraya konu açıyorsunuz yok emeklerimiz ne olacak emeklerimizi çalamazsınız ! HIRGIZLAR diye .. Arkadaşlar yayınları ve oyun içerisini takip ederseniz alınan aksiyonları da öğrenmiş olursunuz buraya saçma bir konu açmamış olursunuz Npler sıfırlandıktan sonra 3. Ayın TL ödüllerine geçiş yapılacağı belirtildi. Tekrardan sıralamalara giren oyunculara TL ödülü verileceğini belirttik. Daha ne istiyorsunuz anlam veremiyoruz cidden size? 7 Milyon np karşılığında lamborghini mi verelim üzerinize ev mi yapalım pazar günkü yayınımız da kasılan nplere karşılık ufak hediyeler olabilir mi diye @LEGIONNAIRE zaten yönetim ekibiyle istişare edeceğini belirtti. SİZİN EMEKLERİNİZE SAHİP ÇIKAN BİRİLERİ VAR İSE ORASI xACS #DARKKO'dur. Bunu asla unutmayın.
 2. Risus

  70quest

  12 Haziran Cuma Günü saat 22:00'da.
 3. Risus

  Glu Glu

  Şair burada ne anlatmak istemiş, '' Blu Blu ''
 4. Risus

  Oyun Yöneti̇mi̇ni̇n Di̇kkati̇ne

  Buradaki yönetim ekibi +35 üstü 20 25 30 yaşlarındaki insanlardan gereksizce saçma sapan yazılan mesajlara gerekli müdahale yapılır ayrıca madem konuyu açtın Risus olarak demişim ya beğenmiyorsan girme diye, bu event oyuncuların daha keyifli vakit geçirmesi için yapıldı ve aktif edildi tek taraflı düşünürsen sen oyun hayatında değil reel yaşantında bir sürü sorun yaşarsın sana abi tavsiyesi, 2. olarak eventlara katılma zorunluluğunuz yok beğenmiyorsanız girmek zorunda değilsiniz ekstra farklı işlemler yapabilirsin oyunda.
 5. Risus

  Merak Ettiğim Bir Soru.

  Merhaba hayır forum üzerinden karakter ilanı vermek yasak sadece klasgame üzerinden karakter ilanı verebilirsiniz.
 6. Risus

  bildiri Server Bakımı Ve Bazı Bilgilendirmeler

  Serverimiz 17.40 itibariyle online olacak. Bu süre zarfında yaşadığınız kayıpları oyun içerisinde yapacağımız eventlerle telafi edeceğiz.
 7. Risus

  #Bi̇zbi̇rai̇leyi̇z.

  Sizlerle birlikte #DARKKOBirBaskaGüzel Bu Yolda Beni ve Ekibimi Yalnız Bırakmayan Tüm #DARKKO Oyuncularına Teşekkürleri Bir Borç Bilirim. Gerek Yayınlarımda Gerek Oyun İçi Sohbet Muhabbet Ortamıyla Destekte bulunan herkese çok teşekkür ederim İnşallah daha da güzel günler göreceğiz. #BİZ #BURADAYIZ #SEN #NERDESİN #?
 8. Risus

  Ip Ban Yardim

  Oyun açılalı 35 gün olmuş hala kuralları bilmiyordum bir defaya mahsus yaptım gibi söylemler bizi ilgilendirmiyor 35 gündür kuralları da biliyordunuz yönetimin koyduğu yasakları da burada bilmiyordum etmiyordum demelerle işlem yapılmıyor atılan ban açılmayacaktır iyi günler dileriz.
 9. Sağ taraftaki mesaj kutunuzda bile 30 TL den satmak için görüşmeler gerçekleştirmişsiniz zaten en başından beri kurallara uymadan işlem yapmaya çalışmışsınız bu konuda size yardımcı olunmayacaktır. Çok fazla ısrarınız tekrarında forumdan uzaklaştırmak zorunda kalacağız.
 10. Merhaba bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz umarım oyun içerisinde çok güzel zamanlar geçirirsiniz, konunuza gelecek olursak oyun içerisinde anlık olarak 13 - 15 bin user aktif olarak oynamaktadır PK, FARM, MARADON maplarında zaman geçirerek. Klasgame üzerinden karakter item vb işlemler sağlayabilirsiniz güvenle herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız hiç bir şekilde PK ColonyZone bölgesinde günün her saati dakikasında aktif bir şekilde atabilirsiniz eğlenirsiniz. Her gün dlive.tv kanalımızda çekilişler yapıyoruz oyuncularımıza ekstradan destek amaçlı ödüller dağıtıyoruz sizinde katılmanızı tavsiye ederim. Ortalama 500 TL bütçe ile de oyunda pk attıracak şekilde karakter dizebilirsiniz ( Mage ) karakteri için. Farklı soru var sıkıntılarınız için lütfen oyun içerisinden pm atmayı unutmayınız.
 11. Risus

  Mob Cekmek (Videolu)

  Gereken yapılmıştır. İyi Oyunlar dileriz.
 12. Risus

  Ban Iceri

  Merhaba bu tarz konularda cevabımız ve tavrımız net hiç bir şekilde karakter banınız açılmayacaktır üstelemeye devam ederseniz forumdanda uzaklaştırmak zorunda kalacağım.
 13. Risus

  Mouse Macrosu Kullanımından Hapis

  Haksız rekabete sebep olacak şekilde macro tarzı yazılımlar kullanmak yasaktır. Monsterların respawn olma sürelerini hesaplayıp atack gerçekleştirdiğiniz için hapse gönderildiniz ancak, normal şekilde macro, macro maouse kullanım vb programlar serbesttir. Gerekli uyarılar yapılmıştır dikkate almanız dileği ile iyi oyunlar dileriz.
 14. Partilere aldığınız tüm oyuncular partinin sorumluluğundadır bu konuda her hangi bir işlem sağlanmamaktadır. Gereksiz polemik amaçlı konu kilitlenmiştir.
 15. Risus

  Job Change Ile Ilgili Soru

  2500 KC ye satılan Job Change ile farklı bir joba geçiş yapailirsiniz.
×
×
 • Yeni Oluştur...