Jump to content
News
 • DARKKO RAGNAROK 2. Ayında

Assassination

 Üye
 • İçerik sayısı

  6
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

4 Nötr
 
4868

Irk

Elmorad

Assassination Hakkında

 • Derece
  Çaylak Şövalye
 1. Yaptığın herşey için eline sağlık. Kendimi çok fazla anlatamadım herhalde. Problem değil. Kolaylıklar. İyi çalışmalar.
 2. Amacım polemik cıkarmak ya da yersiz eleştiri yapmak değil. Yaşanan durum birebir bu ve çözüm veya neden olduğuna dair bir açıklama bekledim. Biz 14 kişi oynuyoruz bu oyunu. Bİr kısmımız mage team bir kısmımız melee. Ancak bu şekildeki yaklaşımınızı da hoş bulmadım. Bİr çok db'n de severek oynadık oynuyoruz da. Çözüm bulabileceğimiz tek nokta sensin aslında. Devilcraft olarak bu sektörde isim yapmış işini düzgün yapanlardansın. Yinede cevabın için teşekkürler.
 3. Bunlara ek olarak Cr aralarında farm yapan maradonda piyasa dolaşmaktan keyif alan günlük 2 3 kişi 24 saate yakın online olan ve oyun içerisinde de elimden geldiğince ihtiyacı olanlara destek olan biriyim. Çok farma ihtiyacım yok ancak arada 3 5 bus aldığımız slotların adeletsiz şekilde eslanta kaydırılmak istenmesi ya da olduğu gibi bütün serverin dm lere geçmesi istendiğini düşünmekteyim. Keza okculardan diğer bus slotlarına demage bile atamıyorsunuz.
 4. Merhaba, Bir kaç gün önce cz farm slotlarından hopgoblinin hem drop hemde slot sayısında değişiklik yaptınız. Ne tesadüftür ki bir tane warrior slota gelip bu slotu kapattırıcam drobu düşürttürücem demesinden sonraki gün bu güncelleme ile karşılaştık. ( Nick özelden paylaşabilirim.) Darkko ailesinin bu tip kişilerin talepleri üzerine bu güncellemeye gittiğini düşünmek oyun geleceği açısından da düşündürücü. Cz farm slotlarının pk ya acık olması anti afq slotlarının droplarının düşürülmesi resmen herkese cz yi bırakın eslant veya lüferson emc de farm yapın demekten başka birşey olamaz. Bizler hem farm yapıp hem pk atıyorken insanlar genie ye dm ye bırakıp sabaha kadar bizim orada harcayacağım günlerin getirisini 1 gecede alıyor. Dün gece yine dolaştım herkeste silver barlar iron bowlar raptorlar. Bu slot eslantta birde... Cz olsa saygı duyarım ancak eslantta afq ile bunu kasarken insanlar bizlerin asas olarak kastığı hop goblin anti afq slotlarının coin ve drop düşürülmesi gerçekten üzücü ve düşündürücü olmuştur. Alacağınız her karara saygı duymakla beraber alınan kararların gerçekten enine boyuna düşünülmesi gerektiğini düşünmekteyim. Oyuna sokulan gblerin cogunlugununun nerelerden geldiği aşikar ken asasların farm yaptığı slota bunun yapılması serverin,geçin okcuya ya da mage ye denmesinden başka birşey olmadığını dusunmekteyım. Saygılar, İyi çalışmalar.
 5. Job Asas Nick: Assassination
×
×
 • Yeni Oluştur...