Jump to content
News
 • DARKKO RAGNAROK 3. Ayında

ARCHEROX

 Üye
 • İçerik sayısı

  51
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

7 Nötr
 
6395

Irk

Karus

ARCHEROX Hakkında

 • Derece
  Altın Şövalye

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. ARCHEROX

  JR Etkinliği Hakkında, Öz verili bir Öneri.

  @4MeinzHerzBrennt desteklediğiniz için ve yorumunuz için teşekkür ederim. Bende ideal saat dilimi olarak 22.00 gibi düşünüyorum.
 2. ARCHEROX

  5M-3M-1M: EXP PARŞÖMENLERİ

  @DEVILCRAFT rica ederiz, iyi oyunlar.
 3. ARCHEROX

  EXP - PERKS SİSTEMİ

  önerin bir o kadar mantıklı olduğu gibi bir o kadar da mantıksız, ama bu tarz bir sistem ilk etapta olsaydı veyahut buna benzer bir sistem geliştirilseydi mantıklı kısmı o zaman devreye girerdi. ama şimdi yapılacak bir hareket tamamen mantıksız olur. - ama güzel düşünmüşsün tebrik ederim kardeşim eline, ağzına sağlık.
 4. Günümüzdeki yaşantılardan dolayı yahut Yaz aylarının gelmesine müteakip, bazı etkinliklerin Saatlerini esnetmeniz taraftarındayız. Şayet etkinlik içerisinde elde edilen hediyelerden mahrum kaldım da yetişemedim de, gibi gibi bir şikayet konusu değil bu. Akşam 19.00 saatlerinde çoğu kişinin JR etkinliğini kaçırdığını düşünüyorum. Etkinlik hoş bir etkinlik olduğu için, bu öneride bulunmak istedim. Ricamızı veya düşüncemizi tartıp biçip ufak bir esneklik yaparsanız seviniriz.
 5. 65 Level de kullanılamayan 1M-3M-5M XP parşömenleri, 70 Level açıldığında kullanılmaya başlandığında oluşabilecek bir BUG düşüncem var oda şu şekil de; - Seri bir şekilde 5M XP verip, kasacağı 100M XP karşılığında JAR elde edebilir. bu yüzden böyle bir konu açmak istedim. yönetim olarak illaki her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. kimsenin hakkını kimseye yedirmezsiniz ama, bizlerinde sizleri düşünüp server gidişatı hakkında önlem amaçlı, şikayet veyahut öneri yapmak istiyoruz. not: Belki bu durum hiç yaşanmayacak sadece önlem, amaçlı açılmış bir konu bilgi.
 6. ARCHEROX

  Exp jar hakkında önerim

  NP ver JAR al sistemi gibi bir şey zamanın da geliştirilmiş olsaydı iyi olurdu. herkes bu hususa göre adım atabilirdi amma, bu saatten sonra böyle bir sisteme dönüş yapılması XP kasanlara büyük bir darbe olur, bu yüzden böyle bir öneriyi maalesef mantıklı bulmuyorum. (şahsi düşüncem)
 7. ARCHEROX

  EXP - PERKS SİSTEMİ

  @arifvolkan xACS'nin kendisi büyük bir marka olunca bu denli dokunuşlar anında gerçekleşebiliyor kolaylıkla. Usko da yaşanıyor olsaydı böyle bir durum, düzeltilmesi aylar sürerdi. - teşekkürler xACS ekibi.
 8. ARCHEROX

  EXP - PERKS SİSTEMİ

  @DEVILCRAFT İnce düşünüldükten sonra karar verilmesi gereken hassas bir konu olduğu için bu konuyu yakından takip ediyor olacağız. DarkKO yönetiminin, bu konu hakkında güzel bir karar alacağına inanıyoruz.
 9. ARCHEROX

  EXP - PERKS SİSTEMİ

  Merhaba Darkko Yönetimi, DarkKO yönetim ekibine bir çok kişinin ve kendimin de merak ettiği önemli bir soruyu paylaşmak ve bu sorunun cevap bulmasını diliyorum. Soru : Perks Sistemi için şimdiden XP 'i kasmaya başladığımız için, Genel itibari ile Ronak Land Farmı yahut Colony Zone PVP'si gibi durumların üzerinde pek fazla duramıyoruz. Bundan mütevellit. Yarın veyahut ileriki günlerde Her hangi bir XP Eventi yahut SANTA Eventi gibi Deneyim Puanı veren bir Etkinlik düzenlenir ise şu anki uğraşımız emeğimiz boşa çıkacak mı.? - Günlük CR Etkinliklerine katılarak da Perks Sistemi için EXP Jard [100 Million] elde edebilirsiniz gibi bir cevap vermenizi ummuyoruz. Çünkü DarkKO ekibinin bu konu hakkında sergileyeceği bir duruşu olacağını düşünüyoruz. Umarım hiç bir zaman xACS sunucularında emeğimizin boşa çıkmadığı gibi, söz konusu olan PERKS SİSTEMİ içinde boşa çıkmayacağına inanıyorum. -Şimdiden XP kasmanın kârlı olacağı herkes tarafından biliniyor fakat çoğu kişi şu anlık gereksiz bulduğu için XP kasmama yönünde ilerliyor bu durum ileride oyuncular tarafından şikayet haline gelip yukarıda bahsettiğim gibi şu an emek harcayanlar için olumsuz yönde, yeni bir karar değişikliğine varılır ise bu hiç hoş olmaz. Biz xACS sunucularını diğer sunucularla bir tutmadığımız için emek vermekten geri durmuyoruz durmayacağız da. bu konuyu dikkat ile okuyan, olumlu olumsuz yorumlayan tüm herkese ve yönetime şimdiden teşekkür ederim.
 10. ARCHEROX

  player Oyundaki Nick : IamLegend

  @IamLegend cezası yok diye biliyorum küfürün kanka. her neyse hoşgeldin mert geceleri farmcılara nefes aldırmak yok ke pompake devam ke
 11. ARCHEROX

  player ARCHEROX / TROVO

  hello, I'm archerox, I took a break from the game recently, now I'm on darkko again, I hope it will be a fun and polemic game I wish success to all friends who participated in the introduce yourself event... IF YOU WANT TO FOLLOW ME, MY ADDRESS: ARCHEROX - Trovo
 12. KANAL : ARCHEROX - Trovo Günlük Yayın Ortalama : 6-10 Saat İçerik : PK FARM & SOHBET EĞLENCE
×
×
 • Yeni Oluştur...