Jump to content
News
 • DARKKO ATLANTIS OFFICIAL 16 Nisan 2021!

freki94e

 Üye
 • İçerik sayısı

  5
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

2 Nötr
 
4105

Irk

Elmorad

freki94e Hakkında

 • Derece
  Çaylak Şövalye

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. freki94e

  Goldbar alt taban saçmalığı

  Kanka bizim mevcut charlarımıza bakarsan hepsi ortalama üstü amacımız gb satmak 0 masraf falan değil ufak bir hatadan dolayı, kendisinin kuralları bilmemesi vs hediyeli gb ilanı açtı klas game üzerinden ve sorunu çözdük buraya gelip alıntı yapıp toplulukta bunu dile getirmen hoş değil ve boş charlarla sadece gb üretip satıyoruz gibi konuşman senin hayal gücünün ürünü her şeyi görebiliyorsun madem Player0,Player2,Player charının üstüne de bakabilirsin yada iftirandan dolayı diğer arkadaşar da charlarımızın üstüne bakıp kendileri karar verebilir. İyi forumlar.
 2. freki94e

  Asasların absürt damageleri

  @come00 Ya cahilmisin kardeşim sen lup varken gözükmüyorsunuz ben mage falan değilim, okçu oynuyorum tek avantajım range olmam uzaktan sana vurabilmem ama lup olmasına rağmen vuramıyorum uzaktan ayrıca asas damageleride en az yüzde 30 oynanmış arttırılmış.
 3. freki94e

  Asasların absürt damageleri

  Her şeyi geçtim lupine çalışmaması başlı başına dert dibime girene kadar ok bile atamıyorum zaten.
 4. freki94e

  Asasların absürt damageleri

  okçu uzaktan 700 mu vuruyor al eline 6 ib ,5 damage at söle kaç vurduğunu aradan en fazla 1 tanesi 650-700 vurur , sende anti def arrow falan mı var benimde sana en az 1 k vurmam lazım 60 okuyla asas damagesi normal ise
 5. Asasların en az 1.5 x şişirilmiş absürt damagelerinden bıktık, int priestımızın 1000 defansı kolunda dd kalkanı var yediği damge 1100 bunu atan adam kıçı boklu dual 6 md si yada 7 cleverı olan standart asas, okçu oynuorum lupine açıkken asasları göremiyorum range olmama rağmen adam dibime girmeden vuramıyorum, acilen asasların damagelerinin düzeltilmesi ve lupine attığımızda gözükmeleri lazım yada söleyin asas hayranlığımız var bizim diyin hiç uğraşmıyalım.
×
×
 • Yeni Oluştur...